Breadcrubs-image

Осмина финала
  • Млади Радник
    Пожаревац
    28
    Смедерево
    Смедерево
    34
Четвртфинале
  • Смедерево
    Смедерево
    10
    Хајдук Вељко
    Неготин
    0
  • Железничар 1949
    Ниш
    34
    Бела Паланка
    Бела Паланка
    29
  • Власотинце
    Власотинце
    27
    Врање 1957
    Врање
    26
  • Топличанин
    Прокупље
    42
    Куршумлија
    Куршумлија
    30
Полуфинале
  • Власотинце
    Власотинце
    31
    Железничар 1949
    Ниш
    28
  • Смедерево
    Смедерево
    28
    Топличанин
    Прокупље
    37
Финале
  • Власотинце
    Власотинце
    Топличанин
    Прокупље
Победник

КУП Исток мушкарци

Полуфинале
Четвртфинале
Осмина финала

КУП Исток мушкарци

Финале
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 001
Власотинце - Топличанин
СРЦ "Власина", Власотинце;

08/12/2022 19:00h
Цветковић Душан Судија А
Николић Игор Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Полуфинале
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 001
Власотинце - Железничар 1949
СХ "Власина";

30/11/2022 19:30h
Милошевић Драган Судија А
Голубовић Марјан Судија Б
Бр.ута: 002
Смедерево - Топличанин
СХ "Смедерево";

30/11/2022 19:00h
Цветковић Јован Судија А
Петровић Лука Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Четвртфинале
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 002
Железничар 1949 - Бела Паланка
Ниш, СЦ Чаир;

09/11/2022 16:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: 003
Власотинце - Врање 1957
Власотинце;

08/11/2022 20:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: 004
Топличанин - Куршумлија
Прокупље;

09/11/2022 17:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Станковић Валентина Делегат

КУП Исток мушкарци

Осмина финала
  • Млади Радник
  • Пожаревац Број утакмице: 01 001
  • Смедерево
  • Број утакмице: 01 002
  • Број утакмице: 01 003
  • Број утакмице: 01 004
  • Број утакмице: 01 005
  • Број утакмице: 01 006
  • Број утакмице: 01 007
  • Број утакмице: 01 008
Четвртфинале
  • Смедерево
  • Број утакмице: 02 001
  • Хајдук Вељко
  • Железничар 1949
  • 09/11/2022 16:00h Ниш, СЦ Чаир Број утакмице: 02 002
  • Бела Паланка
  • Власотинце
  • 08/11/2022 20:00h Власотинце Број утакмице: 02 003
  • Врање 1957
  • Топличанин
  • 09/11/2022 17:00h Прокупље Број утакмице: 02 004
  • Куршумлија
Полуфинале
  • Власотинце
  • 30/11/2022 19:30h СХ "Власина" Број утакмице: 03 001
  • Железничар 1949
  • Смедерево
  • 30/11/2022 19:00h СХ "Смедерево" Број утакмице: 03 002
  • Топличанин
Финале
  • Власотинце
  • 08/12/2022 19:00h СРЦ "Власина", Власотинце Број утакмице: 04 001
  • Топличанин

Билтени

02/12/2022 Билтен бр.5 - финале мушкарци - делегирање сл.лица
30/11/2022 Службени билтен 3 - постигнути резултати и остварено делегирање
28/11/2022 Билтен бр.4 - 1/2 финале мушкарци - делегирање сл.лица
09/11/2022 Службени Билтен 2 - постигнути резултати и остварено делегирање
08/11/2022 Билтен 2 - 1/4 финале мушкараца - измена делегирања службених лица
07/11/2022 Билтен 2 - 1/4 финале мушкараца - делегирање службених лица
24/10/2022 Билтен 1

Решења

01/12/2022 Решење о кажњавању МРК Хајдук Вељко из Неготина

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира
Top