Breadcrubs-image

ЛМК Ж16


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Млади Радник 4 4 0 0 85 50 8
2 Бекамент ББ 4 3 0 1 106 83 6
3 Јагодина 4 1 0 3 69 87 2
4 ВГСК 4 0 0 4 49 89 0

 

 

ЛМК Ж16


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Бор 4 4 0 0 96 62 8
2 Наиса 4 3 0 1 84 70 6
3 Топличанин 4 2 0 2 77 84 4
4 Зајечар 1949 4 1 0 3 73 76 2
5 Пирот 4 0 0 4 42 80 0

 

 

ЛМК Ж16


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Пријепоље 0 0 0 0 0 0 0
2 Металац 2015 0 0 0 0 0 0 0
3 Металац 0 0 0 0 0 0 0
4 Металац А.Д. 0 0 0 0 0 0 0
5 Кошутњак 0 0 0 0 0 0 0

ЛМК Ж16

6.коло
5.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ЛМК Ж16

9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ЛМК Ж16

ЛМК Ж16

1 Млади Радник
2 Јагодина
3 ВГСК
4 Бекамент ББ

ЛМК Ж16

1 Бор
2 Зајечар 1949
3 Топличанин
4 Пирот
5 Наиса

ЛМК Ж16

1 Пријепоље
2 Металац 2015
3 Металац
4 Металац А.Д.
5 Кошутњак

ЛМК Ж16

1 Млади Радник Детаљније
2 Јагодина Детаљније
3 ВГСК Детаљније
4 Бекамент ББ Детаљније

ЛМК Ж16

1 Бор Детаљније
2 Зајечар 1949 Детаљније
3 Топличанин Детаљније
4 Пирот Детаљније
5 Наиса Детаљније

ЛМК Ж16

1 Пријепоље Детаљније
2 Металац 2015 Детаљније
3 Металац Детаљније
4 Металац А.Д. Детаљније
5 Кошутњак Детаљније

ЛМК Ж16

1.коло
  • Млади Радник
  • 03/12/2022 11:00h Велико Градиште Број утакмице: Ж16 А 01 001
  • Бекамент ББ
  • Јагодина
  • 03/12/2022 10:00h Велико Градиште Број утакмице: Ж16 А 01 002
  • ВГСК
2.коло
  • Бекамент ББ
  • 03/12/2022 12:10h Велико Градиште Број утакмице: Ж16 А 02 003
  • ВГСК
  • Млади Радник
  • 03/12/2022 13:10h Велико Градиште Број утакмице: Ж16 А 02 004
  • Јагодина
3.коло
  • Јагодина
  • Број утакмице: Ж16 А 03 005
  • Бекамент ББ
  • ВГСК
  • 22/10/2022 14:10h Смедерево Број утакмице: Ж16 А 03 006
  • Млади Радник
4.коло
  • Бекамент ББ
  • Број утакмице: Ж16 А 04 007
  • Млади Радник
  • ВГСК
  • Број утакмице: Ж16 А 04 008
  • Јагодина
5.коло
  • ВГСК
  • 22/10/2022 09:00h Смедерево Број утакмице: Ж16 А 05 009
  • Бекамент ББ
  • Јагодина
  • 22/10/2022 10:00h Смедерево Број утакмице: Ж16 А 05 010
  • Млади Радник
6.коло
  • Бекамент ББ
  • 22/10/2022 08:00h Смедерево Број утакмице: Ж16 А 06 011
  • Јагодина
  • Млади Радник
  • Број утакмице: Ж16 А 06 012
  • ВГСК

 

 

ЛМК Ж16

1.коло
  • Бор
  • Број утакмице: Ж16 Б 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Зајечар 1949
  • 23/10/2022 00:00h Prokuplje Број утакмице: Ж16 Б 01 002
  • Наиса
  • Топличанин
  • 03/12/2022 11:00h Бор Број утакмице: Ж16 Б 01 003
  • Пирот
2.коло
  • Пирот
  • Број утакмице: Ж16 Б 02 004
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Бор
  • 03/12/2022 10:00h Бор Број утакмице: Ж16 Б 02 005
  • Зајечар 1949
  • Наиса
  • Број утакмице: Ж16 Б 02 006
  • Топличанин
3.коло
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: Ж16 Б 03 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Топличанин
  • 03/12/2022 13:00h Бор Број утакмице: Ж16 Б 03 008
  • Бор
  • Пирот
  • Број утакмице: Ж16 Б 03 009
  • Наиса
4.коло
  • Наиса
  • Број утакмице: Ж16 Б 04 010
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Бор
  • Број утакмице: Ж16 Б 04 011
  • Пирот
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: Ж16 Б 04 012
  • Топличанин
5.коло
  • Топличанин
  • Број утакмице: Ж16 Б 05 013
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Наиса
  • Број утакмице: Ж16 Б 05 014
  • Бор
  • Пирот
  • 23/10/2022 10:00h Prokuplje Број утакмице: Ж16 Б 05 015
  • Зајечар 1949
6.коло
  • Бор
  • Број утакмице: Ж16 Б 06 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Наиса
  • 03/12/2022 12:00h Бор Број утакмице: Ж16 Б 06 017
  • Зајечар 1949
  • Пирот
  • Број утакмице: Ж16 Б 06 018
  • Топличанин
7.коло
  • Пирот
  • Број утакмице: Ж16 Б 07 019
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: Ж16 Б 07 020
  • Бор
  • Топличанин
  • 23/10/2022 22:00h Prokuplje Број утакмице: Ж16 Б 07 021
  • Наиса
8.коло
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: Ж16 Б 08 022
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Бор
  • 23/10/2022 10:00h Prokuplje Број утакмице: Ж16 Б 08 023
  • Топличанин
  • Наиса
  • 03/12/2022 14:00h Бор Број утакмице: Ж16 Б 08 024
  • Пирот
9.коло
  • Наиса
  • Број утакмице: Ж16 Б 09 025
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Пирот
  • 23/10/2022 22:00h Prokuplje Број утакмице: Ж16 Б 09 026
  • Бор
  • Топличанин
  • Број утакмице: Ж16 Б 09 027
  • Зајечар 1949
10.коло
  • Топличанин
  • Број утакмице: Ж16 Б 10 028
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Бор
  • Број утакмице: Ж16 Б 10 029
  • Наиса
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: Ж16 Б 10 030
  • Пирот

 

 

ЛМК Ж16

1.коло
  • Пријепоље
  • Број утакмице: Ж16 В 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Металац 2015
  • Број утакмице: Ж16 В 01 002
  • Кошутњак
  • Металац
  • Број утакмице: Ж16 В 01 003
  • Металац А.Д.
2.коло
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: Ж16 В 02 004
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Пријепоље
  • Број утакмице: Ж16 В 02 005
  • Металац 2015
  • Кошутњак
  • Број утакмице: Ж16 В 02 006
  • Металац
3.коло
  • Металац 2015
  • Број утакмице: Ж16 В 03 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Металац
  • Број утакмице: Ж16 В 03 008
  • Пријепоље
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: Ж16 В 03 009
  • Кошутњак
4.коло
  • Кошутњак
  • Број утакмице: Ж16 В 04 010
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Пријепоље
  • Број утакмице: Ж16 В 04 011
  • Металац А.Д.
  • Металац 2015
  • Број утакмице: Ж16 В 04 012
  • Металац
5.коло
  • Металац
  • Број утакмице: Ж16 В 05 013
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Кошутњак
  • Број утакмице: Ж16 В 05 014
  • Пријепоље
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: Ж16 В 05 015
  • Металац 2015
6.коло
  • Пријепоље
  • Број утакмице: Ж16 В 06 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Кошутњак
  • Број утакмице: Ж16 В 06 017
  • Металац 2015
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: Ж16 В 06 018
  • Металац
7.коло
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: Ж16 В 07 019
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Металац 2015
  • Број утакмице: Ж16 В 07 020
  • Пријепоље
  • Металац
  • Број утакмице: Ж16 В 07 021
  • Кошутњак
8.коло
  • Металац 2015
  • Број утакмице: Ж16 В 08 022
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Пријепоље
  • Број утакмице: Ж16 В 08 023
  • Металац
  • Кошутњак
  • Број утакмице: Ж16 В 08 024
  • Металац А.Д.
9.коло
  • Кошутњак
  • Број утакмице: Ж16 В 09 025
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: Ж16 В 09 026
  • Пријепоље
  • Металац
  • Број утакмице: Ж16 В 09 027
  • Металац 2015
10.коло
  • Металац
  • Број утакмице: Ж16 В 10 028
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Пријепоље
  • Број утакмице: Ж16 В 10 029
  • Кошутњак
  • Металац 2015
  • Број утакмице: Ж16 В 10 030
  • Металац А.Д.

Билтени

29/11/2022 ЛМК Ж-16 Билтен број 3
02/11/2022 ЛМК Ж-16 Билтен број 2
22/10/2022 ЛМК Ж-16 Билтен број 1

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ЛМК Ж16

6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 А 011
Бекамент ББ - Јагодина
Смедерево;

22/10/2022 08:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 А 009
ВГСК - Бекамент ББ
Смедерево;

22/10/2022 09:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: Ж16 А 010
Јагодина - Млади Радник
Смедерево;

22/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 А 006
ВГСК - Млади Радник
Смедерево;

22/10/2022 14:10h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 А 003
Бекамент ББ - ВГСК
Велико Градиште;

03/12/2022 12:10h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: Ж16 А 004
Млади Радник - Јагодина
Велико Градиште;

03/12/2022 13:10h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 А 001
Млади Радник - Бекамент ББ
Велико Градиште;

03/12/2022 11:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: Ж16 А 002
Јагодина - ВГСК
Велико Градиште;

03/12/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу

 

 

ЛМК Ж16

9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 026
Пирот - Бор
Prokuplje;

23/10/2022 22:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 023
Бор - Топличанин
Prokuplje;

23/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: Ж16 Б 024
Наиса - Пирот
Бор;

03/12/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 021
Топличанин - Наиса
Prokuplje;

23/10/2022 22:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 017
Наиса - Зајечар 1949
Бор;

03/12/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 015
Пирот - Зајечар 1949
Prokuplje;

23/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 008
Топличанин - Бор
Бор;

03/12/2022 13:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 005
Бор - Зајечар 1949
Бор;

03/12/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: Ж16 Б 002
Зајечар 1949 - Наиса
Prokuplje;

23/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: Ж16 Б 003
Топличанин - Пирот
Бор;

03/12/2022 11:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу

 

 

ЛМК Ж16

Top