Breadcrubs-image

ЛMK M12


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Нови Пазар 4 4 0 0 45 10 8
2 Ариље 4 3 0 1 40 27 6
3 Бели Анђео 6 3 0 3 40 38 6
4 Мокра Гора 4 1 0 3 18 45 2
5 Жупа-54 1 0 0 1 0 10 0
6 Гоч Меркур 3 0 0 3 15 28 0

 

 

ЛMK M12


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Смедерево 5 5 0 0 66 9 10
2 Лавићи 026 5 4 0 1 60 27 8
3 Рудар 6 3 0 3 44 54 6
4 Слога 4 0 0 4 0 40 0
5 ОРК Млади Радник 4 0 0 4 0 40 0

 

 

ЛMK M12


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Омладинац 5 5 0 0 95 31 10
2 Шамот 65 6 4 0 2 71 50 8
3 ВА Хандбал 6 3 0 3 72 87 6
4 Лозница 3 0 1 2 22 47 1
5 Мачва 6 0 1 5 37 82 1

ЛMK M12

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ЛMK M12

10.коло
9.коло
8.коло
6.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ЛMK M12

10.коло
9.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ЛMK M12

1 Жупа-54
2 Гоч Меркур
3 Ариље
4 Мокра Гора
5 Нови Пазар
6 Бели Анђео

ЛMK M12

1 Смедерево
2 Слога
3 ОРК Млади Радник
4 Лавићи 026
5 Рудар

ЛMK M12

1 Мачва
2 ВА Хандбал
3 Лозница
4 Омладинац
5 Шамот 65

ЛMK M12

1 Жупа-54 Детаљније
2 Гоч Меркур Детаљније
3 Ариље Детаљније
4 Мокра Гора Детаљније
5 Нови Пазар Детаљније
6 Бели Анђео Детаљније

ЛMK M12

1 Смедерево Детаљније
2 Слога Детаљније
3 ОРК Млади Радник Детаљније
4 Лавићи 026 Детаљније
5 Рудар Детаљније

ЛMK M12

1 Мачва Детаљније
2 ВА Хандбал Детаљније
3 Лозница Детаљније
4 Омладинац Детаљније
5 Шамот 65 Детаљније

ЛMK M12

1.коло
  • Жупа-54
  • Број утакмице: M-12 А 01 001
  • Бели Анђео
  • Гоч Меркур
  • Број утакмице: M-12 А 01 002
  • Нови Пазар
  • Ариље
  • 15/10/2022 12:00h Ариље Број утакмице: M-12 А 01 003
  • Мокра Гора
2.коло
  • Бели Анђео
  • Број утакмице: M-12 А 02 004
  • Мокра Гора
  • Жупа-54
  • Број утакмице: M-12 А 02 005
  • Гоч Меркур
  • Нови Пазар
  • 30/10/2022 00:00h Novi Pazar Број утакмице: M-12 А 02 006
  • Ариље
3.коло
  • Гоч Меркур
  • 30/10/2022 00:00h Novi Pazar Број утакмице: M-12 А 03 007
  • Бели Анђео
  • Ариље
  • Број утакмице: M-12 А 03 008
  • Жупа-54
  • Мокра Гора
  • Број утакмице: M-12 А 03 009
  • Нови Пазар
4.коло
  • Бели Анђео
  • 30/11/-0001 00:00h Novi Pazar Број утакмице: M-12 А 04 010
  • Нови Пазар
  • Жупа-54
  • Број утакмице: M-12 А 04 011
  • Мокра Гора
  • Гоч Меркур
  • Број утакмице: M-12 А 04 012
  • Ариље
5.коло
  • Ариље
  • Број утакмице: M-12 А 05 013
  • Бели Анђео
  • Нови Пазар
  • Број утакмице: M-12 А 05 014
  • Жупа-54
  • Мокра Гора
  • Број утакмице: M-12 А 05 015
  • Гоч Меркур
6.коло
  • Бели Анђео
  • 15/10/2022 12:00h Ариље Број утакмице: M-12 А 06 016
  • Жупа-54
  • Нови Пазар
  • Број утакмице: M-12 А 06 017
  • Гоч Меркур
  • Мокра Гора
  • Број утакмице: M-12 А 06 018
  • Ариље
7.коло
  • Мокра Гора
  • 30/10/2022 00:00h Novi Pazar Број утакмице: M-12 А 07 019
  • Бели Анђео
  • Гоч Меркур
  • Број утакмице: M-12 А 07 020
  • Жупа-54
  • Ариље
  • Број утакмице: M-12 А 07 021
  • Нови Пазар
8.коло
  • Бели Анђео
  • Број утакмице: M-12 А 08 022
  • Гоч Меркур
  • Жупа-54
  • Број утакмице: M-12 А 08 023
  • Ариље
  • Нови Пазар
  • 30/10/2022 00:00h Novi Pazar Број утакмице: M-12 А 08 024
  • Мокра Гора
9.коло
  • Нови Пазар
  • 15/10/2022 12:00h Ариље Број утакмице: M-12 А 09 025
  • Бели Анђео
  • Мокра Гора
  • Број утакмице: M-12 А 09 026
  • Жупа-54
  • Ариље
  • 15/10/2022 12:00h Ариље Број утакмице: M-12 А 09 027
  • Гоч Меркур
10.коло
  • Бели Анђео
  • 15/10/2022 12:00h Ариље Број утакмице: M-12 А 10 028
  • Ариље
  • Жупа-54
  • Број утакмице: M-12 А 10 029
  • Нови Пазар
  • Гоч Меркур
  • 15/10/2022 12:00h Ариље Број утакмице: M-12 А 10 030
  • Мокра Гора

 

 

ЛMK M12

1.коло
  • Смедерево
  • Број утакмице: M-12 Б 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Слога
  • 29/10/2022 00:00h Костолац Број утакмице: M-12 Б 01 002
  • Рудар
  • ОРК Млади Радник
  • 15/10/2022 14:00h Смедерево Број утакмице: M-12 Б 01 003
  • Лавићи 026
2.коло
  • Лавићи 026
  • Број утакмице: M-12 Б 02 004
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Смедерево
  • 29/10/2022 00:00h Костолац Број утакмице: M-12 Б 02 005
  • Слога
  • Рудар
  • 29/10/2022 00:00h Костолац Број утакмице: M-12 Б 02 006
  • ОРК Млади Радник
3.коло
  • Слога
  • Број утакмице: M-12 Б 03 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ОРК Млади Радник
  • 15/10/2022 14:00h Смедерево Број утакмице: M-12 Б 03 008
  • Смедерево
  • Лавићи 026
  • 30/11/-0001 00:00h Костолац Број утакмице: M-12 Б 03 009
  • Рудар
4.коло
  • Рудар
  • Број утакмице: M-12 Б 04 010
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Смедерево
  • Број утакмице: M-12 Б 04 011
  • Лавићи 026
  • Слога
  • Број утакмице: M-12 Б 04 012
  • ОРК Млади Радник
5.коло
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: M-12 Б 05 013
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Рудар
  • Број утакмице: M-12 Б 05 014
  • Смедерево
  • Лавићи 026
  • Број утакмице: M-12 Б 05 015
  • Слога
6.коло
  • Смедерево
  • Број утакмице: M-12 Б 06 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Рудар
  • 15/10/2022 14:00h Смедерево Број утакмице: M-12 Б 06 017
  • Слога
  • Лавићи 026
  • Број утакмице: M-12 Б 06 018
  • ОРК Млади Радник
7.коло
  • Лавићи 026
  • Број утакмице: M-12 Б 07 019
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Слога
  • Број утакмице: M-12 Б 07 020
  • Смедерево
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: M-12 Б 07 021
  • Рудар
8.коло
  • Слога
  • Број утакмице: M-12 Б 08 022
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Смедерево
  • 29/10/2022 00:00h Костолац Број утакмице: M-12 Б 08 023
  • ОРК Млади Радник
  • Рудар
  • 15/10/2022 14:00h Смедерево Број утакмице: M-12 Б 08 024
  • Лавићи 026
9.коло
  • Рудар
  • Број утакмице: M-12 Б 09 025
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Лавићи 026
  • 15/10/2022 14:00h Смедерево Број утакмице: M-12 Б 09 026
  • Смедерево
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: M-12 Б 09 027
  • Слога
10.коло
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: M-12 Б 10 028
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Смедерево
  • 15/10/2022 14:00h Смедерево Број утакмице: M-12 Б 10 029
  • Рудар
  • Слога
  • 29/10/2022 00:00h Костолац Број утакмице: M-12 Б 10 030
  • Лавићи 026

 

 

ЛMK M12

1.коло
  • Мачва
  • Број утакмице: M-12 В 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ВА Хандбал
  • 29/10/2022 11:00h Gornji Milanovac Број утакмице: M-12 В 01 002
  • Шамот 65
  • Лозница
  • Број утакмице: M-12 В 01 003
  • Омладинац
2.коло
  • Омладинац
  • Број утакмице: M-12 В 02 004
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Мачва
  • 29/10/2022 12:20h Gornji Milanovac Број утакмице: M-12 В 02 005
  • ВА Хандбал
  • Шамот 65
  • Број утакмице: M-12 В 02 006
  • Лозница
3.коло
  • ВА Хандбал
  • Број утакмице: M-12 В 03 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Лозница
  • 15/10/2022 14:00h Ваљево Број утакмице: M-12 В 03 008
  • Мачва
  • Омладинац
  • 29/10/2022 09:00h Gornji Milanovac Број утакмице: M-12 В 03 009
  • Шамот 65
4.коло
  • Шамот 65
  • Број утакмице: M-12 В 04 010
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Мачва
  • 15/10/2022 12:40h Ваљево Број утакмице: M-12 В 04 011
  • Омладинац
  • ВА Хандбал
  • 15/10/2022 10:00h Ваљево Број утакмице: M-12 В 04 012
  • Лозница
5.коло
  • Лозница
  • Број утакмице: M-12 В 05 013
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Шамот 65
  • 15/10/2022 10:40h Ваљево Број утакмице: M-12 В 05 014
  • Мачва
  • Омладинац
  • 15/10/2022 11:20h Ваљево Број утакмице: M-12 В 05 015
  • ВА Хандбал
6.коло
  • Мачва
  • Број утакмице: M-12 В 06 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Шамот 65
  • 15/10/2022 10:00h Ваљево Број утакмице: M-12 В 06 017
  • ВА Хандбал
  • Омладинац
  • Број утакмице: M-12 В 06 018
  • Лозница
7.коло
  • Омладинац
  • Број утакмице: M-12 В 07 019
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ВА Хандбал
  • Број утакмице: M-12 В 07 020
  • Мачва
  • Лозница
  • 15/10/2022 12:00h Ваљево Број утакмице: M-12 В 07 021
  • Шамот 65
8.коло
  • ВА Хандбал
  • Број утакмице: M-12 В 08 022
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Мачва
  • Број утакмице: M-12 В 08 023
  • Лозница
  • Шамот 65
  • Број утакмице: M-12 В 08 024
  • Омладинац
9.коло
  • Шамот 65
  • Број утакмице: M-12 В 09 025
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Омладинац
  • 29/10/2022 11:40h Gornji Milanovac Број утакмице: M-12 В 09 026
  • Мачва
  • Лозница
  • Број утакмице: M-12 В 09 027
  • ВА Хандбал
10.коло
  • Лозница
  • Број утакмице: M-12 В 10 028
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Мачва
  • 30/11/-0001 00:00h Gornji Milanovac Број утакмице: M-12 В 10 029
  • Шамот 65
  • ВА Хандбал
  • 29/10/2022 09:40h Горњи Милановац Број утакмице: M-12 В 10 030
  • Омладинац

Билтени

27/10/2022 ЛMK M-12 Билтен број 2 Ажуриран
26/10/2022 ЛMK M-12 Билтен број 2
15/10/2022 ЛMK M-12 Билтен број 1

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ЛMK M12

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 028
Бели Анђео - Ариље
Ариље;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 А 030
Гоч Меркур - Мокра Гора
Ариље;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 025
Нови Пазар - Бели Анђео
Ариље;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 А 027
Ариље - Гоч Меркур
Ариље;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 024
Нови Пазар - Мокра Гора
Novi Pazar;

30/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 019
Мокра Гора - Бели Анђео
Novi Pazar;

30/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 016
Бели Анђео - Жупа-54
Ариље;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 010
Бели Анђео - Нови Пазар
Novi Pazar;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 007
Гоч Меркур - Бели Анђео
Novi Pazar;

30/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 006
Нови Пазар - Ариље
Novi Pazar;

30/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 А 003
Ариље - Мокра Гора
Ариље;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу

 

 

ЛMK M12

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 029
Смедерево - Рудар
Смедерево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 Б 030
Слога - Лавићи 026
Костолац;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 026
Лавићи 026 - Смедерево
Смедерево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 023
Смедерево - ОРК Млади Радник
Костолац;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 Б 024
Рудар - Лавићи 026
Смедерево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 017
Рудар - Слога
Смедерево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 008
ОРК Млади Радник - Смедерево
Смедерево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 Б 009
Лавићи 026 - Рудар
Костолац;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 005
Смедерево - Слога
Костолац;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 Б 006
Рудар - ОРК Млади Радник
Костолац;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 Б 002
Слога - Рудар
Костолац;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 Б 003
ОРК Млади Радник - Лавићи 026
Смедерево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу

 

 

ЛMK M12

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 029
Мачва - Шамот 65
Gornji Milanovac;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 В 030
ВА Хандбал - Омладинац
Горњи Милановац;

29/10/2022 09:40h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 026
Омладинац - Мачва
Gornji Milanovac;

29/10/2022 11:40h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 021
Лозница - Шамот 65
Ваљево;

15/10/2022 12:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 017
Шамот 65 - ВА Хандбал
Ваљево;

15/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 014
Шамот 65 - Мачва
Ваљево;

15/10/2022 10:40h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 В 015
Омладинац - ВА Хандбал
Ваљево;

15/10/2022 11:20h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 011
Мачва - Омладинац
Ваљево;

15/10/2022 12:40h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 В 012
ВА Хандбал - Лозница
Ваљево;

15/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 008
Лозница - Мачва
Ваљево;

15/10/2022 14:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: M-12 В 009
Омладинац - Шамот 65
Gornji Milanovac;

29/10/2022 09:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 005
Мачва - ВА Хандбал
Gornji Milanovac;

29/10/2022 12:20h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: M-12 В 002
ВА Хандбал - Шамот 65
Gornji Milanovac;

29/10/2022 11:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Top