Breadcrubs-image

ПРЛ Запад жене


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Бекамент Буковичка Бања 11 9 1 1 369 253 19
2 Пријепоље 10 8 1 1 336 267 17
3 Металац 11 7 2 2 328 285 16
4 Лозница-Град 10 7 0 3 367 248 14
5 Металац 2015 10 7 0 3 316 249 14
6 Лозница 11 6 0 5 325 269 12
7 Раднички 11 6 0 5 311 293 12
8 Јагодина 2 11 4 0 7 283 310 8
9 Раднички 2 11 3 1 7 253 326 7
10 Кошутњак 11 2 1 8 264 353 5
11 Пазар-2003 10 1 0 9 242 385 2
12 Металац А.Д. 11 1 0 10 271 427 2

ПРЛ Запад жене

11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Запад жене

1 Металац
2 Металац 2015
3 Јагодина 2
4 Лозница
5 Металац А.Д.
6 Кошутњак
7 Раднички
8 Пријепоље
9 Лозница-Град
10 Пазар-2003
11 Раднички 2
12 Бекамент Буковичка Бања

ПРЛ Запад жене

1 Металац Детаљније
2 Металац 2015 Детаљније
3 Јагодина 2 Детаљније
4 Лозница Детаљније
5 Металац А.Д. Детаљније
6 Кошутњак Детаљније
7 Раднички Детаљније
8 Пријепоље Детаљније
9 Лозница-Град Детаљније
10 Пазар-2003 Детаљније
11 Раднички 2 Детаљније
12 Бекамент Буковичка Бања Детаљније

ПРЛ Запад жене

1.коло
  • Металац 2015
  • 25/09/2022 20:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 01 001
  • Раднички 2
  • Јагодина 2
  • 25/09/2022 16:30h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 01 002
  • Пазар-2003
  • Лозница
  • 25/09/2022 20:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 01 003
  • Лозница-Град
  • Металац А.Д.
  • 24/09/2022 18:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 01 004
  • Пријепоље
  • Кошутњак
  • 24/09/2022 19:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 01 005
  • Раднички
  • Металац
  • 24/09/2022 18:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 01 006
  • Бекамент Буковичка Бања
2.коло
  • Раднички 2
  • 02/10/2022 16:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 02 007
  • Јагодина 2
  • Пазар-2003
  • 01/10/2022 14:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 02 008
  • Лозница
  • Лозница-Град
  • 02/10/2022 18:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 02 009
  • Металац А.Д.
  • Пријепоље
  • 01/10/2022 19:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 02 010
  • Кошутњак
  • Бекамент Буковичка Бања
  • 02/10/2022 16:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 02 011
  • Раднички
  • Металац
  • 02/10/2022 17:30h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 02 012
  • Металац 2015
3.коло
  • Лозница
  • 08/10/2022 19:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 03 013
  • Раднички 2
  • Металац А.Д.
  • 08/10/2022 18:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 03 014
  • Пазар-2003
  • Кошутњак
  • 09/10/2022 18:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 03 015
  • Лозница-Град
  • Раднички
  • 08/10/2022 18:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 03 016
  • Пријепоље
  • Металац 2015
  • 09/10/2022 19:30h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 03 017
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Јагодина 2
  • 09/10/2022 16:30h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 03 018
  • Металац
4.коло
  • Раднички 2
  • 16/10/2022 13:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 04 019
  • Металац А.Д.
  • Пазар-2003
  • 28/10/2022 20:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 04 020
  • Кошутњак
  • Лозница-Град
  • 16/10/2022 16:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 04 021
  • Раднички
  • Бекамент Буковичка Бања
  • 16/10/2022 16:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 04 022
  • Пријепоље
  • Металац
  • 16/10/2022 16:30h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 04 023
  • Лозница
  • Металац 2015
  • 15/10/2022 19:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 04 024
  • Јагодина 2
5.коло
  • Кошутњак
  • 23/10/2022 15:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 05 025
  • Раднички 2
  • Раднички
  • 22/10/2022 18:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 05 026
  • Пазар-2003
  • Пријепоље
  • 23/10/2022 20:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 05 027
  • Лозница-Град
  • Јагодина 2
  • 23/10/2022 12:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 05 028
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Металац А.Д.
  • 23/10/2022 18:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 05 029
  • Металац
  • Лозница
  • 23/10/2022 17:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 05 030
  • Металац 2015
6.коло
  • Металац 2015
  • 29/10/2022 19:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 06 031
  • Металац А.Д.
  • Јагодина 2
  • 30/10/2022 18:30h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 06 032
  • Лозница
  • Раднички 2
  • 30/10/2022 12:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 06 033
  • Раднички
  • Пазар-2003
  • 29/10/2022 16:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 06 034
  • Пријепоље
  • Бекамент Буковичка Бања
  • 29/10/2022 18:00h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 06 035
  • Лозница-Град
  • Металац
  • 28/11/2022 20:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 06 036
  • Кошутњак
7.коло
  • Кошутњак
  • 06/11/2022 16:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 07 037
  • Металац 2015
  • Металац А.Д.
  • 09/11/2022 20:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 07 038
  • Јагодина 2
  • Пријепоље
  • 06/11/2022 16:30h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 07 039
  • Раднички 2
  • Лозница-Град
  • 06/11/2022 15:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 07 040
  • Пазар-2003
  • Лозница
  • 06/11/2022 17:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 07 041
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Раднички
  • 05/11/2022 18:00h Свилајнац Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 07 042
  • Металац
8.коло
  • Металац 2015
  • 12/11/2022 19:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 08 043
  • Раднички
  • Јагодина 2
  • 13/11/2022 19:30h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 08 044
  • Кошутњак
  • Лозница
  • 13/11/2022 17:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 08 045
  • Металац А.Д.
  • Раднички 2
  • 12/11/2022 14:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 08 046
  • Лозница-Град
  • Бекамент Буковичка Бања
  • 13/11/2022 15:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 08 047
  • Пазар-2003
  • Металац
  • 13/11/2022 16:30h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 08 048
  • Пријепоље
9.коло
  • Пријепоље
  • 19/11/2022 15:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 09 049
  • Металац 2015
  • Раднички
  • 19/11/2022 20:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 09 050
  • Јагодина 2
  • Кошутњак
  • 20/11/2022 16:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 09 051
  • Лозница
  • Пазар-2003
  • 19/11/2022 15:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 09 052
  • Раднички 2
  • Металац А.Д.
  • 19/11/2022 20:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 09 053
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Лозница-Град
  • 20/11/2022 17:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 09 054
  • Металац
10.коло
  • Металац 2015
  • 26/11/2022 20:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 10 055
  • Лозница-Град
  • Јагодина 2
  • 26/11/2022 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 10 056
  • Пријепоље
  • Лозница
  • 27/11/2022 17:00h ЛозницаУфк ,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 10 057
  • Раднички
  • Металац А.Д.
  • 27/11/2022 19:00h Горњи Милановац ,,Бреза" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 10 058
  • Кошутњак
  • Бекамент Буковичка Бања
  • 27/11/2022 13:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 10 059
  • Раднички 2
  • Металац
  • 26/11/2022 17:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 10 060
  • Пазар-2003
11.коло
  • Пазар-2003
  • 10/12/2022 17:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 11 061
  • Металац 2015
  • Лозница-Град
  • 04/12/2022 17:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 11 062
  • Јагодина 2
  • Пријепоље
  • 03/12/2022 19:30h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 11 063
  • Лозница
  • Раднички
  • 03/12/2022 18:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 11 064
  • Металац А.Д.
  • Кошутњак
  • 04/12/2022 17:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 11 065
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Раднички 2
  • 04/12/2022 13:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 11 066
  • Металац
12.коло
  • Раднички 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 12 067
  • Металац 2015
  • Пазар-2003
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 12 068
  • Јагодина 2
  • Лозница-Град
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 12 069
  • Лозница
  • Пријепоље
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 12 070
  • Металац А.Д.
  • Раднички
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 12 071
  • Кошутњак
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 12 072
  • Металац
13.коло
  • Јагодина 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 13 073
  • Раднички 2
  • Лозница
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 13 074
  • Пазар-2003
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 13 075
  • Лозница-Град
  • Кошутњак
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 13 076
  • Пријепоље
  • Раднички
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 13 077
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Металац 2015
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 13 078
  • Металац
14.коло
  • Раднички 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 14 079
  • Лозница
  • Пазар-2003
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 14 080
  • Металац А.Д.
  • Лозница-Град
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 14 081
  • Кошутњак
  • Пријепоље
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 14 082
  • Раднички
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 14 083
  • Металац 2015
  • Металац
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 14 084
  • Јагодина 2
15.коло
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 15 085
  • Раднички 2
  • Кошутњак
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 15 086
  • Пазар-2003
  • Раднички
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 15 087
  • Лозница-Град
  • Пријепоље
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 15 088
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Лозница
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 15 089
  • Металац
  • Јагодина 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 15 090
  • Металац 2015
16.коло
  • Металац 2015
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 16 091
  • Лозница
  • Раднички 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 16 092
  • Кошутњак
  • Пазар-2003
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 16 093
  • Раднички
  • Лозница-Град
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 16 094
  • Пријепоље
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 16 095
  • Јагодина 2
  • Металац
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 16 096
  • Металац А.Д.
17.коло
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 17 097
  • Металац 2015
  • Лозница
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 17 098
  • Јагодина 2
  • Раднички
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 17 099
  • Раднички 2
  • Пријепоље
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 17 100
  • Пазар-2003
  • Лозница-Град
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 17 101
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Кошутњак
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 17 102
  • Металац
18.коло
  • Металац 2015
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 18 103
  • Кошутњак
  • Јагодина 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 18 104
  • Металац А.Д.
  • Раднички 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 18 105
  • Пријепоље
  • Пазар-2003
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 18 106
  • Лозница-Град
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 18 107
  • Лозница
  • Металац
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 18 108
  • Раднички
19.коло
  • Раднички
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 19 109
  • Металац 2015
  • Кошутњак
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 19 110
  • Јагодина 2
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 19 111
  • Лозница
  • Лозница-Град
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 19 112
  • Раднички 2
  • Пазар-2003
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 19 113
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Пријепоље
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 19 114
  • Металац
20.коло
  • Металац 2015
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 20 115
  • Пријепоље
  • Јагодина 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 20 116
  • Раднички
  • Лозница
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 20 117
  • Кошутњак
  • Раднички 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 20 118
  • Пазар-2003
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 20 119
  • Металац А.Д.
  • Металац
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 20 120
  • Лозница-Град
21.коло
  • Лозница-Град
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 21 121
  • Металац 2015
  • Пријепоље
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 21 122
  • Јагодина 2
  • Раднички
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 21 123
  • Лозница
  • Кошутњак
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 21 124
  • Металац А.Д.
  • Раднички 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 21 125
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Пазар-2003
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 21 126
  • Металац
22.коло
  • Металац 2015
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 22 127
  • Пазар-2003
  • Јагодина 2
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 22 128
  • Лозница-Град
  • Лозница
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 22 129
  • Пријепоље
  • Металац А.Д.
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 22 130
  • Раднички
  • Бекамент Буковичка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 22 131
  • Кошутњак
  • Металац
  • Број утакмице: ПРЛ Запад Ж 22 132
  • Раднички 2

Билтени

23/09/2022 Допис службеним Лицима
23/09/2022 Допис клубовима

Решења

01/12/2022 Службено саопштење 12
01/12/2022 12-02 Решење о наступу без лиценцираног тренера
01/12/2022 12-03 Решење о наступу без лиценцираног тренера
26/11/2022 Службено саопштење 11
26/11/2022 11-02 Решење о одлагању утакмице
19/11/2022 Службено саопштење 10
11/11/2022 Службено саопштење 9
11/11/2022 09-02 Решење о Кажњавању-Димитрије Савић
11/11/2022 09-03 Решење о Кажњавању-Предраг Обрадовић
11/11/2022 09-04 Решење о Кажњавању-Жељко Стаменић
11/11/2022 09-05 Решење о Кажњавању-Кристина Јоксимовић
11/11/2022 09-06 Решење о Кажњавању тренера-Драган Кривокућа
11/11/2022 09-07 Решење о Кажњавању РК,,Пазар 2003"
11/11/2022 09-08 Решење о одигравању нове утакмице
04/11/2022 Службено саопштење 8
29/10/2022 07-02 Решење о покретању дисциплинског поступка-Кривокућа Драган
29/10/2022 07-03 Решење о Суспензији-Кривокућа Драган
29/10/2022 Службено саопштење 7
29/10/2022 07-04 Решење о одлагању утакмице
27/10/2022 Службено саопштење 6
27/10/2022 06-02 Решење о покретању дисциплинског поступка-Димитрије Савић
27/10/2022 06-03 Решење о Суспензији-Димитрије Савић
27/10/2022 06-04 Решење о покретању дисциплинског поступка-Обрадовић Предраг
27/10/2022 06-05 Решење о Суспензији-Обрадовић Предраг
27/10/2022 06-06 Решење о покретању дисциплинског поступка-Стаменић Жељко
27/10/2022 06-07 Решење о Суспензији-Стаменић Жељко
27/10/2022 06-08 Решење о покретању дисциплинског поступка-Јоксимовић Кристина
27/10/2022 06-09 Решење о Суспензији-Јоксимовић Кристина
21/10/2022 Службено саопштење 5
14/10/2022 Службено саопштење 4
14/10/2022 04-02 Решење о одлагању утакмице
14/10/2022 04-03 Решење о одлагању утакмице
14/10/2022 04-04 Решење о одлагању утакмице
06/10/2022 Службено саопштење 3
29/09/2022 Службено саопштење 2
23/09/2022 Службено саопштење 1
23/09/2022 01-01 Решење о одлагању утакмице
23/09/2022 01-02 Решење о одлагању утакмице

Календар

15/09/2022 Календар Мушкарци
15/09/2022 Календар Жене

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ПРЛ Запад жене

11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 061
Пазар-2003 - Металац 2015
Нови Пазар Сх,, Пендик";

10/12/2022 17:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 062
Лозница-Град - Јагодина 2
Лозница Сц,,Лагатор";

04/12/2022 17:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Ћосић Игор Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 063
Пријепоље - Лозница
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

03/12/2022 19:30h
Стаменковић Стефан Судија А
Звјерац Стефан Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 064
Раднички - Металац А.Д.
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

03/12/2022 18:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 065
Кошутњак - Бекамент Буковичка Бања
Чачак Сц,,Младост";

04/12/2022 17:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 066
Раднички 2 - Металац
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

04/12/2022 13:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 055
Металац 2015 - Лозница-Град
Ваљево Сц,,15 Септембар";

26/11/2022 20:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 056
Јагодина 2 - Пријепоље
Јагодина СЦ,,Јасса";

26/11/2022 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 057
Лозница - Раднички
ЛозницаУфк ,,Лагатор";

27/11/2022 17:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 058
Металац А.Д. - Кошутњак
Горњи Милановац ,,Бреза";

27/11/2022 19:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Симоновић Бранислав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 059
Бекамент Буковичка Бања - Раднички 2
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

27/11/2022 13:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 060
Металац - Пазар-2003
Краљево Сц,,Ибар";

26/11/2022 17:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Максовић Бојан Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 049
Пријепоље - Металац 2015
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

19/11/2022 15:00h
Јаковљевић Драгана Судија А
Ковачевић Сандо Данијела Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 050
Раднички - Јагодина 2
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

19/11/2022 20:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Максовић Бојан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 051
Кошутњак - Лозница
Чачак Сц,,Младост";

20/11/2022 16:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 052
Пазар-2003 - Раднички 2
Нови Пазар Сх,, Пендик";

19/11/2022 15:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 053
Металац А.Д. - Бекамент Буковичка Бања
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

19/11/2022 20:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Киковић Здравко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 054
Лозница-Град - Металац
Лозница Сц,,Лагатор";

20/11/2022 17:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Ћосић Игор Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 043
Металац 2015 - Раднички
Ваљево Сц,,15 Септембар";

12/11/2022 19:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 044
Јагодина 2 - Кошутњак
Јагодина СЦ,,Јасса";

13/11/2022 19:30h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 045
Лозница - Металац А.Д.
Лозница Сц,,Лагатор";

13/11/2022 17:30h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Михаиловић Зоран Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 046
Раднички 2 - Лозница-Град
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

12/11/2022 14:00h
Арсић Ђорђе Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 047
Бекамент Буковичка Бања - Пазар-2003
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

13/11/2022 15:30h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 048
Металац - Пријепоље
Краљево Сц,,Ибар";

13/11/2022 16:30h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 037
Кошутњак - Металац 2015
Чачак Сц,,Младост";

06/11/2022 16:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 038
Металац А.Д. - Јагодина 2
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

09/11/2022 20:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 039
Пријепоље - Раднички 2
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

06/11/2022 16:30h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Киковић Здравко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 040
Лозница-Град - Пазар-2003
Лозница Сц,,Лагатор";

06/11/2022 15:30h
Арсеновић Лука Судија А
Ручнов Ивана Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 041
Лозница - Бекамент Буковичка Бања
Лозница Сц,,Лагатор";

06/11/2022 17:30h
Јаковљевић Драгана Судија А
Данијела Ковачевић Сандо Судија Б
Ручнов Александра Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 042
Раднички - Металац
Свилајнац;

05/11/2022 18:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 031
Металац 2015 - Металац А.Д.
Ваљево Сц,,15 Септембар";

29/10/2022 19:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 032
Јагодина 2 - Лозница
Јагодина СЦ,,Јасса";

30/10/2022 18:30h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 033
Раднички 2 - Раднички
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

30/10/2022 12:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 034
Пазар-2003 - Пријепоље
Нови Пазар Сх,, Пендик";

29/10/2022 16:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 035
Бекамент Буковичка Бања - Лозница-Град
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

29/10/2022 18:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Лојпур Марија Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 036
Металац - Кошутњак
Краљево Сц,,Ибар";

28/11/2022 20:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 025
Кошутњак - Раднички 2
Чачак Сц,,Младост";

23/10/2022 15:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Симоновић Бранислав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 026
Раднички - Пазар-2003
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

22/10/2022 18:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 027
Пријепоље - Лозница-Град
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

23/10/2022 20:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 028
Јагодина 2 - Бекамент Буковичка Бања
Јагодина СЦ,,Јасса";

23/10/2022 12:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 029
Металац А.Д. - Металац
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

23/10/2022 18:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 030
Лозница - Металац 2015
Лозница Сц,,Лагатор";

23/10/2022 17:30h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Ручнов Александра Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 019
Раднички 2 - Металац А.Д.
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

16/10/2022 13:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 020
Пазар-2003 - Кошутњак
Нови Пазар Сх,, Пендик";

28/10/2022 20:00h
Стевановић Бранислав Судија А
Павловић Немања Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 021
Лозница-Град - Раднички
Лозница Сц,,Лагатор";

16/10/2022 16:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 022
Бекамент Буковичка Бања - Пријепоље
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

16/10/2022 16:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 023
Металац - Лозница
Краљево Сц,,Ибар";

16/10/2022 16:30h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Лојпур Марија Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 024
Металац 2015 - Јагодина 2
Ваљево Сц,,15 Септембар";

15/10/2022 19:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 013
Лозница - Раднички 2
Лозница Сц,,Лагатор";

08/10/2022 19:30h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Ручнов Александра Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 014
Металац А.Д. - Пазар-2003
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

08/10/2022 18:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 015
Кошутњак - Лозница-Град
Чачак Сц,,Младост";

09/10/2022 18:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Савић Димитрије Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 016
Раднички - Пријепоље
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

08/10/2022 18:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 017
Металац 2015 - Бекамент Буковичка Бања
Ваљево Сц,,15 Септембар";

09/10/2022 19:30h
Стаменковић Стефан Судија А
Звјерац Стефан Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 018
Јагодина 2 - Металац
Краљево Сц,,Ибар";

09/10/2022 16:30h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Максовић Бојан Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 007
Раднички 2 - Јагодина 2
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

02/10/2022 16:00h
Живојиновић Стеван Судија А
Петровић Ђорђе Судија Б
Максовић Бојан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 008
Пазар-2003 - Лозница
Нови Пазар Сх,, Пендик";

01/10/2022 14:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 009
Лозница-Град - Металац А.Д.
Лозница Сц,,Лагатор";

02/10/2022 18:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 010
Пријепоље - Кошутњак
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

01/10/2022 19:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 011
Бекамент Буковичка Бања - Раднички
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

02/10/2022 16:30h
Стаменковић Стефан Судија А
Звјерац Стефан Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 012
Металац - Металац 2015
Краљево Сц,,Ибар";

02/10/2022 17:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 001
Металац 2015 - Раднички 2
Ваљево Сц,,15 Септембар";

25/09/2022 20:00h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Симоновић Бранислав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 002
Јагодина 2 - Пазар-2003
Јагодина СЦ,,Јасса";

25/09/2022 16:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 003
Лозница - Лозница-Град
Лозница Сц,,Лагатор";

25/09/2022 20:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 004
Металац А.Д. - Пријепоље
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

24/09/2022 18:00h
Арсић Ђорђе Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Лојпур Марија Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 005
Кошутњак - Раднички
Чачак Сц,,Младост";

24/09/2022 19:30h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Савић Димитрије Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад Ж 006
Металац - Бекамент Буковичка Бања
Краљево Сц,,Ибар";

24/09/2022 18:00h
Живојиновић Стеван Судија А
Петровић Ђорђе Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Top