Breadcrubs-image

ПРЛ Исток жене


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Зајечар 1949 7 7 0 0 237 124 14
2 Бор 7 6 0 1 173 169 12
3 Пожаревац 7 5 0 2 216 168 10
4 Рудар 7 3 1 3 196 186 7
5 Алексинац 7 3 0 4 208 221 6
6 Немањић 7 2 0 5 177 209 4
7 Ђердап 7 1 1 5 178 186 3
8 Ртањ 7 0 0 7 146 268 0

 

 

ПРЛ Исток жене


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Ремесиана 7 6 0 1 217 142 12
2 Пирот 7 5 1 1 222 192 11
3 Власотинце 7 5 0 2 211 176 10
4 Младост 7 4 1 2 220 200 9
5 Житорађа 7 3 0 4 193 213 6
6 Врање 7 3 0 4 171 192 6
7 Феникс 7 1 0 6 177 207 2
8 Радан 0 0 0 0 0 0 0
9 Морава 7 0 0 7 160 249 0

ПРЛ Исток жене

7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ПРЛ Исток жене

9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Исток жене

1 Бор
2 Немањић
3 Зајечар 1949
4 Пожаревац
5 Алексинац
6 Ђердап
7 Ртањ
8 Рудар

ПРЛ Исток жене

1 Младост
2 Феникс
3 Пирот
4 Житорађа
5 Радан
6 Врање
7 Власотинце
8 Ремесиана
9 Морава

ПРЛ Исток жене

1 Бор Детаљније
2 Немањић Детаљније
3 Зајечар 1949 Детаљније
4 Пожаревац Детаљније
5 Алексинац Детаљније
6 Ђердап Детаљније
7 Ртањ Детаљније
8 Рудар Детаљније

ПРЛ Исток жене

1 Младост Детаљније
2 Феникс Детаљније
3 Пирот Детаљније
4 Житорађа Детаљније
5 Радан Детаљније
6 Врање Детаљније
7 Власотинце Детаљније
8 Ремесиана Детаљније
9 Морава Детаљније

ПРЛ Исток жене

1.коло
  • Бор
  • 25/09/2022 12:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 001
  • Рудар
  • Немањић
  • 24/09/2022 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 002
  • Ртањ
  • Зајечар 1949
  • 28/09/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 003
  • Ђердап
  • Пожаревац
  • 13/11/2022 15:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 004
  • Алексинац
2.коло
  • Рудар
  • 01/10/2022 13:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 005
  • Алексинац
  • Бор
  • 01/10/2022 12:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 006
  • Немањић
  • Ртањ
  • 02/10/2022 12:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 007
  • Зајечар 1949
  • Ђердап
  • 01/10/2022 17:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 008
  • Пожаревац
3.коло
  • Немањић
  • 08/10/2022 12:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 009
  • Рудар
  • Зајечар 1949
  • 09/10/2022 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 010
  • Бор
  • Пожаревац
  • 08/10/2022 16:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 011
  • Ртањ
  • Алексинац
  • 09/10/2022 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 012
  • Ђердап
4.коло
  • Рудар
  • 16/10/2022 15:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 013
  • Ђердап
  • Бор
  • 15/10/2022 17:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 014
  • Пожаревац
  • Немањић
  • 15/10/2022 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 015
  • Зајечар 1949
  • Ртањ
  • 17/10/2022 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 016
  • Алексинац
5.коло
  • Зајечар 1949
  • 11/11/2022 12:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 017
  • Рудар
  • Алексинац
  • 26/10/2022 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 018
  • Бор
  • Пожаревац
  • 23/10/2022 12:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 019
  • Немањић
  • Ђердап
  • 22/10/2022 17:30h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 020
  • Ртањ
6.коло
  • Рудар
  • 30/10/2022 14:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 021
  • Ртањ
  • Бор
  • 30/10/2022 13:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 022
  • Ђердап
  • Немањић
  • 30/10/2022 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 023
  • Алексинац
  • Зајечар 1949
  • 29/10/2022 17:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 024
  • Пожаревац
7.коло
  • Пожаревац
  • 20/11/2022 12:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 025
  • Рудар
  • Ртањ
  • 23/11/2022 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 026
  • Бор
  • Ђердап
  • 05/11/2022 17:30h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 027
  • Немањић
  • Алексинац
  • 06/11/2022 17:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 028
  • Зајечар 1949
8.коло
  • Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 029
  • Бор
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 030
  • Немањић
  • Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 031
  • Зајечар 1949
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 032
  • Пожаревац
9.коло
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 033
  • Рудар
  • Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 034
  • Бор
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 035
  • Ртањ
  • Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 036
  • Ђердап
10.коло
  • Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 037
  • Немањић
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 038
  • Зајечар 1949
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 039
  • Пожаревац
  • Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 040
  • Алексинац
11.коло
  • Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 041
  • Рудар
  • Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 042
  • Бор
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 043
  • Немањић
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 044
  • Ртањ
12.коло
  • Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 045
  • Зајечар 1949
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 046
  • Алексинац
  • Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 047
  • Пожаревац
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 048
  • Ђердап
13.коло
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 049
  • Рудар
  • Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 050
  • Бор
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 051
  • Немањић
  • Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 052
  • Зајечар 1949
14.коло
  • Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 053
  • Пожаревац
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 054
  • Ртањ
  • Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 055
  • Ђердап
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 056
  • Алексинац

 

 

ПРЛ Исток жене

1.коло
  • Радан
  • Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 001
  • Врање
  • Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 002
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Феникс
  • 07/10/2022 19:30h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 003
  • Морава
  • Пирот
  • 23/09/2022 19:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 004
  • Ремесиана
  • Житорађа
  • 29/09/2022 18:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 005
  • Власотинце
2.коло
  • Власотинце
  • Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 006
  • Радан
  • Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • 03/10/2022 18:30h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 008
  • Феникс
  • Морава
  • 02/10/2022 19:00h Владичин Хан Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 009
  • Пирот
  • Ремесиана
  • 01/10/2022 19:00h Бела Паланка Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 010
  • Житорађа
3.коло
  • Житорађа
  • 09/10/2022 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 011
  • Морава
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 012
  • Ремесиана
  • Врање
  • 09/10/2022 15:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 013
  • Власотинце
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 014
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Пирот
  • 08/10/2022 18:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 015
  • Младост
4.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 016
  • Радан
  • Ремесиана
  • 15/10/2022 18:00h Бела Паланка Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 017
  • Врање
  • Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 018
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • 16/10/2022 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 019
  • Житорађа
  • Феникс
  • 16/10/2022 17:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 020
  • Пирот
5.коло
  • Врање
  • 21/10/2022 18:30h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 021
  • Морава
  • Власотинце
  • 01/11/2022 20:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 022
  • Ремесиана
  • Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 023
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 024
  • Младост
  • Житорађа
  • 23/10/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 025
  • Феникс
6.коло
  • Морава
  • 10/11/2022 20:00h Владичин Хан Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 026
  • Власотинце
  • Ремесиана
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 027
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • 30/10/2022 17:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 028
  • Врање
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 029
  • Радан
  • Пирот
  • 03/11/2022 18:30h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 030
  • Житорађа
7.коло
  • Ремесиана
  • 05/11/2022 19:00h Бела Паланка Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 031
  • Морава
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 032
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Власотинце
  • 05/11/2022 15:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 033
  • Младост
  • Врање
  • 05/11/2022 16:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 034
  • Феникс
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 035
  • Пирот
8.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 036
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • 13/11/2022 17:00h Бела Паланка Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 037
  • Ремесиана
  • Феникс
  • 13/11/2022 17:30h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 038
  • Власотинце
  • Пирот
  • 12/11/2022 18:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 039
  • Врање
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 040
  • Радан
9.коло
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 041
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Морава
  • 22/11/2022 19:30h Владичин Хан Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 042
  • Младост
  • Ремесиана
  • 20/11/2022 14:30h Бела Паланка Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 043
  • Феникс
  • Власотинце
  • 19/11/2022 14:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 044
  • Пирот
  • Врање
  • 28/11/2022 16:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 045
  • Житорађа
10.коло
  • Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 046
  • Радан
  • Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 047
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 048
  • Феникс
  • Ремесиана
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 049
  • Пирот
  • Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 050
  • Житорађа
11.коло
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 051
  • Ремесиана
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 052
  • Власотинце
  • Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 053
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 054
  • Младост
  • Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 055
  • Морава
12.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 056
  • Житорађа
  • Ремесиана
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 057
  • Радан
  • Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 058
  • Врање
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 059
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 060
  • Пирот
13.коло
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 061
  • Морава
  • Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 062
  • Ремесиана
  • Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 063
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 064
  • Младост
  • Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 065
  • Феникс
14.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 066
  • Врање
  • Ремесиана
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 067
  • Власотинце
  • Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 068
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 069
  • Радан
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 070
  • Житорађа
15.коло
  • Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 071
  • Морава
  • Ремесиана
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 072
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 073
  • Младост
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 074
  • Феникс
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 075
  • Пирот
16.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 076
  • Ремесиана
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 077
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 078
  • Власотинце
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 079
  • Врање
  • Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 080
  • Радан
17.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 081
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ремесиана
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 082
  • Младост
  • Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 083
  • Феникс
  • Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 084
  • Пирот
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 085
  • Житорађа
18.коло
  • Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 086
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 087
  • Морава
  • Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 088
  • Ремесиана
  • Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 089
  • Власотинце
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 090
  • Врање

Тренутно нема билтена, решења и календара у изабраном такмичењу

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ПРЛ Исток жене

7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 025
Пожаревац - Рудар
Пожаревац;

20/11/2022 12:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 026
Ртањ - Бор
Бољевац;

23/11/2022 20:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 027
Ђердап - Немањић
Кладово;

05/11/2022 17:30h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Јовановић Зора Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 028
Алексинац - Зајечар 1949
Алексинац;

06/11/2022 17:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Јовић Јован Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 021
Рудар - Ртањ
Костолац;

30/10/2022 14:00h
Гајић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 022
Бор - Ђердап
Бор;

30/10/2022 13:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 023
Немањић - Алексинац
Пожаревац;

30/10/2022 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 024
Зајечар 1949 - Пожаревац
Зајечар;

29/10/2022 17:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 017
Зајечар 1949 - Рудар
Зајечар;

11/11/2022 12:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 018
Алексинац - Бор
Алексинац;

26/10/2022 19:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 019
Пожаревац - Немањић
Пожаревац;

23/10/2022 12:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 020
Ђердап - Ртањ
Кладово;

22/10/2022 17:30h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Јовановић Зора Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 013
Рудар - Ђердап
Костолац;

16/10/2022 15:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 014
Бор - Пожаревац
Бор;

15/10/2022 17:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 015
Немањић - Зајечар 1949
Пожаревац;

15/10/2022 14:00h
Гајић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 016
Ртањ - Алексинац
Бољевац;

17/10/2022 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 009
Немањић - Рудар
Пожаревац;

08/10/2022 12:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 010
Зајечар 1949 - Бор
Зајечар;

09/10/2022 18:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 011
Пожаревац - Ртањ
Пожаревац;

08/10/2022 16:00h
Гајић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 012
Алексинац - Ђердап
Алексинац;

09/10/2022 18:00h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Пешић Тијана Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 005
Рудар - Алексинац
Костолац;

01/10/2022 13:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 006
Бор - Немањић
Бор;

01/10/2022 12:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 007
Ртањ - Зајечар 1949
Бољевац;

02/10/2022 12:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 008
Ђердап - Пожаревац
Кладово;

01/10/2022 17:00h
Гајић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Ненадић Никола Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 001
Бор - Рудар
Бор;

25/09/2022 12:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 002
Немањић - Ртањ
Пожаревац;

24/09/2022 14:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 003
Зајечар 1949 - Ђердап
Зајечар;

28/09/2022 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 004
Пожаревац - Алексинац
Пожаревац;

13/11/2022 15:00h
Гајић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Александрић Милица Делегат

 

 

ПРЛ Исток жене

9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 042
Морава - Младост
Владичин Хан;

22/11/2022 19:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 043
Ремесиана - Феникс
Бела Паланка;

20/11/2022 14:30h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 044
Власотинце - Пирот
Власотинце;

19/11/2022 14:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 045
Врање - Житорађа
Врање, Спортска хала;

28/11/2022 16:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Стојилковић Ивица Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 037
Младост - Ремесиана
Бела Паланка;

13/11/2022 17:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 038
Феникс - Власотинце
Врање, Економска школа;

13/11/2022 17:30h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Митић Весна Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 039
Пирот - Врање
Пирот;

12/11/2022 18:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 031
Ремесиана - Морава
Бела Паланка;

05/11/2022 19:00h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 033
Власотинце - Младост
Власотинце;

05/11/2022 15:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Блажић Марко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 034
Врање - Феникс
Врање, Спортска хала;

05/11/2022 16:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Ђорђевић Славољуб Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 026
Морава - Власотинце
Владичин Хан;

10/11/2022 20:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Здравковић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 028
Младост - Врање
Блаце;

30/10/2022 17:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 030
Пирот - Житорађа
Пирот;

03/11/2022 18:30h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 021
Врање - Морава
Врање, Спортска хала;

21/10/2022 18:30h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Стојилковић Ивица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 022
Власотинце - Ремесиана
Власотинце;

01/11/2022 20:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 025
Житорађа - Феникс
Житорађа;

23/10/2022 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Здравковић Милош Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 017
Ремесиана - Врање
Бела Паланка;

15/10/2022 18:00h
Петрески Филип Судија А
Живковић Лука Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 019
Младост - Житорађа
Житорађа;

16/10/2022 18:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 020
Феникс - Пирот
Врање, Економска школа;

16/10/2022 17:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Стојилковић Ивица Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 011
Житорађа - Морава
Житорађа;

09/10/2022 18:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 013
Врање - Власотинце
Врање, Спортска хала;

09/10/2022 15:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 015
Пирот - Младост
Пирот;

08/10/2022 18:00h
Живковић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 008
Младост - Феникс
Врање, Економска школа;

03/10/2022 18:30h
Вељковић Марко Судија А
Барбуловић Никола Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 009
Морава - Пирот
Владичин Хан;

02/10/2022 19:00h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Стојилковић Ивица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 010
Ремесиана - Житорађа
Бела Паланка;

01/10/2022 19:00h
Петрески Филип Судија А
Живковић Лука Судија Б
Јовић Јован Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 003
Феникс - Морава
Врање, Економска школа;

07/10/2022 19:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 004
Пирот - Ремесиана
Пирот;

23/09/2022 19:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 005
Житорађа - Власотинце
Житорађа;

29/09/2022 18:30h
Петрески Филип Судија А
Живковић Лука Судија Б
Јовић Јован Делегат
Top