Breadcrubs-image

Плеј оф

Полуфинале 1.утакмица
Полуфинале 2.утакмица
Финале 1.утакмица
Финале 2.утакмица
За 3.место 1.утакмица
За 3.место 2.утакмица

 

 

ПРЛ Исток жене А


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Млади Радник 18 18 0 0 574 378 36
2 РК Зајечар 1949 18 16 0 2 651 342 32
3 РК Ртањ 18 13 0 5 543 466 26
4 ЖРК Слога 18 12 1 5 644 556 25
5 РК Немањић 18 9 1 8 554 587 19
6 ЖРК Рудар 18 5 1 12 414 508 11
7 ЖРК Пожаревац 18 5 1 12 388 489 11
8 РК ВГСК 18 3 2 13 452 528 8
9 ЖРК Ђердап 18 2 2 14 410 588 6
10 ЖОРК Бор 18 3 0 15 406 594 6

 

 

ПРЛ Исток жене Б


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 ЖРК Врање 14 12 0 2 462 295 24
2 ЖРК Власотинце 14 12 0 2 419 295 24
3 ЖРК Наиса 2 14 10 0 4 468 299 20
4 ЖРК Младост 14 8 0 6 404 336 16
5 ЖРК Житорађа 14 7 0 7 422 373 14
6 ЖРК Пирот 14 5 0 9 423 434 10
7 АРИФ Осице 14 1 0 13 263 488 2
8 РК Радан 14 1 0 13 169 510 2
9 РСУ Феникс 0 0 0 0 0 0 0

 

 

Плеј оф

2.коло
1.коло

 

 

ПРЛ Исток жене А

18.коло
17.коло
16.коло
15.коло
14.коло
13.коло
12.коло
11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ПРЛ Исток жене Б

18.коло
17.коло
16.коло
15.коло
14.коло
13.коло
12.коло
11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

Плеј оф

ПРЛ Исток жене А

1 РК Зајечар 1949
2 РК ВГСК
3 ЖРК Рудар
4 ЖРК Пожаревац
5 РК Немањић
6 ЖРК Ђердап
7 ЖРК Слога
8 РК Ртањ
9 ЖОРК Бор
10 РК Млади Радник

ПРЛ Исток жене Б

1 ЖРК Житорађа
2 ЖРК Наиса 2
3 АРИФ Осице
4 ЖРК Власотинце
5 ЖРК Младост
6 РСУ Феникс
7 ЖРК Врање
8 РК Радан
9 ЖРК Пирот

Плеј оф

ПРЛ Исток жене А

1 РК Зајечар 1949 Детаљније
2 РК ВГСК Детаљније
3 ЖРК Рудар Детаљније
4 ЖРК Пожаревац Детаљније
5 РК Немањић Детаљније
6 ЖРК Ђердап Детаљније
7 ЖРК Слога Детаљније
8 РК Ртањ Детаљније
9 ЖОРК Бор Детаљније
10 РК Млади Радник Детаљније

ПРЛ Исток жене Б

1 ЖРК Житорађа Детаљније
2 ЖРК Наиса 2 Детаљније
3 АРИФ Осице Детаљније
4 ЖРК Власотинце Детаљније
5 ЖРК Младост Детаљније
6 РСУ Феникс Детаљније
7 ЖРК Врање Детаљније
8 РК Радан Детаљније
9 ЖРК Пирот Детаљније

Плеј оф

1.коло
  • ЖРК Власотинце
  • 12/05/2024 16:00h Власотинце Број утакмице: 01 001
  • РК Млади Радник
  • РК Зајечар 1949
  • 11/05/2024 20:00h Зајечар Број утакмице: 01 002
  • ЖРК Врање
2.коло
  • РК Млади Радник
  • 19/05/2024 16:00h Смедерево Број утакмице: 02 003
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Врање
  • 19/05/2024 14:00h Врање Број утакмице: 02 004
  • РК Зајечар 1949
3.коло
  • ЖРК Врање
  • 25/05/2024 15:30h Врање Број утакмице: 03 005
  • РК Млади Радник
4.коло
  • РК Млади Радник
  • 25/05/2024 19:00h Зајечар Број утакмице: 04 005
  • ЖРК Врање
5.коло
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: 05 007
  • ЖРК Власотинце
6.коло
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: 06 008
  • РК Зајечар 1949

 

 

ПРЛ Исток жене А

1.коло
  • РК Зајечар 1949
  • 07/10/2023 17:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 001
  • РК Млади Радник
  • РК ВГСК
  • 08/10/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 002
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Рудар
  • 07/10/2023 13:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 003
  • РК Ртањ
  • ЖРК Пожаревац
  • 07/10/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 004
  • ЖРК Слога
  • РК Немањић
  • 07/10/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 005
  • ЖРК Ђердап
2.коло
  • РК Млади Радник
  • 09/12/2023 13:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 006
  • ЖРК Ђердап
  • РК Зајечар 1949
  • 14/10/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 007
  • РК ВГСК
  • ЖОРК Бор
  • 15/10/2023 15:30h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 008
  • ЖРК Рудар
  • РК Ртањ
  • 14/10/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 009
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖРК Слога
  • 18/10/2023 20:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 010
  • РК Немањић
3.коло
  • РК ВГСК
  • 22/10/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 011
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Рудар
  • 21/10/2023 13:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 012
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Пожаревац
  • 22/10/2023 12:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 013
  • ЖОРК Бор
  • РК Немањић
  • 21/10/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 014
  • РК Ртањ
  • ЖРК Ђердап
  • 21/10/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 015
  • ЖРК Слога
4.коло
  • РК Млади Радник
  • 28/10/2023 16:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 016
  • ЖРК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • 28/10/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 017
  • ЖРК Пожаревац
  • РК ВГСК
  • 28/10/2023 14:30h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 018
  • ЖРК Рудар
  • ЖОРК Бор
  • 28/10/2023 12:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 019
  • РК Немањић
  • РК Ртањ
  • 29/10/2023 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 020
  • ЖРК Ђердап
5.коло
  • ЖРК Рудар
  • 05/11/2023 17:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 021
  • РК Млади Радник
  • РК Немањић
  • 05/11/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 022
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Пожаревац
  • 05/11/2023 15:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 023
  • РК ВГСК
  • ЖРК Ђердап
  • 04/11/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 024
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Слога
  • 03/11/2023 19:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 025
  • РК Ртањ
6.коло
  • РК Млади Радник
  • 11/11/2023 15:30h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 026
  • РК Ртањ
  • РК Зајечар 1949
  • 10/11/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 027
  • ЖРК Ђердап
  • РК ВГСК
  • 12/11/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 028
  • РК Немањић
  • ЖРК Рудар
  • 12/11/2023 15:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 029
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖОРК Бор
  • 16/11/2023 18:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 030
  • ЖРК Слога
7.коло
  • ЖРК Пожаревац
  • 19/11/2023 19:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 031
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Слога
  • 19/11/2023 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 032
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Ђердап
  • 18/11/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 033
  • РК ВГСК
  • РК Немањић
  • 18/11/2023 20:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 034
  • ЖРК Рудар
  • РК Ртањ
  • 20/11/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 035
  • ЖОРК Бор
8.коло
  • РК Млади Радник
  • 25/11/2023 16:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 036
  • ЖОРК Бор
  • РК Зајечар 1949
  • 30/11/2023 19:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 037
  • РК Ртањ
  • РК ВГСК
  • 26/11/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 038
  • ЖРК Слога
  • ЖРК Рудар
  • 09/12/2023 18:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 039
  • ЖРК Ђердап
  • ЖРК Пожаревац
  • 26/11/2023 13:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 040
  • РК Немањић
9.коло
  • РК Немањић
  • 02/12/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 041
  • РК Млади Радник
  • ЖОРК Бор
  • 03/12/2023 15:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 042
  • РК Зајечар 1949
  • РК Ртањ
  • 02/12/2023 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 043
  • РК ВГСК
  • ЖРК Слога
  • 03/12/2023 17:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 044
  • ЖРК Рудар
  • ЖРК Ђердап
  • 02/12/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 045
  • ЖРК Пожаревац
10.коло
  • РК Млади Радник
  • 03/03/2024 20:00h ОШ Димитрије Давидовић, Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 046
  • РК Зајечар 1949
  • ЖОРК Бор
  • 06/03/2024 18:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 047
  • РК ВГСК
  • РК Ртањ
  • 03/03/2024 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 048
  • ЖРК Рудар
  • ЖРК Слога
  • 03/03/2024 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 049
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖРК Ђердап
  • 02/03/2024 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 050
  • РК Немањић
11.коло
  • ЖРК Ђердап
  • 09/03/2024 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 051
  • РК Млади Радник
  • РК ВГСК
  • 10/03/2024 17:00h Сребрно језеро Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 052
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Рудар
  • 13/05/2024 19:30h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 053
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Пожаревац
  • 10/03/2024 15:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 054
  • РК Ртањ
  • РК Немањић
  • 11/03/2024 19:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 055
  • ЖРК Слога
12.коло
  • РК Млади Радник
  • 15/03/2024 20:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 056
  • РК ВГСК
  • РК Зајечар 1949
  • 16/03/2024 16:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 057
  • ЖРК Рудар
  • ЖОРК Бор
  • 17/03/2024 12:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 058
  • ЖРК Пожаревац
  • РК Ртањ
  • 17/03/2024 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 059
  • РК Немањић
  • ЖРК Слога
  • 24/04/2024 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 060
  • ЖРК Ђердап
13.коло
  • ЖРК Слога
  • 22/03/2024 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 061
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Пожаревац
  • 24/03/2024 12:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 062
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Рудар
  • 23/03/2024 17:30h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 063
  • РК ВГСК
  • РК Немањић
  • 24/03/2024 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 064
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Ђердап
  • 22/03/2024 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 065
  • РК Ртањ
14.коло
  • РК Млади Радник
  • 30/03/2024 19:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 066
  • ЖРК Рудар
  • РК Зајечар 1949
  • 30/03/2024 16:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 067
  • РК Немањић
  • РК ВГСК
  • 30/03/2024 18:00h Сребрно језеро Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 068
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖОРК Бор
  • 01/04/2024 18:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 069
  • ЖРК Ђердап
  • РК Ртањ
  • 01/04/2024 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 070
  • ЖРК Слога
15.коло
  • РК Ртањ
  • 06/04/2024 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 071
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Ђердап
  • 06/04/2024 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 072
  • РК Зајечар 1949
  • РК Немањић
  • 08/04/2024 19:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 073
  • РК ВГСК
  • ЖРК Пожаревац
  • 05/04/2024 18:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 074
  • ЖРК Рудар
  • ЖРК Слога
  • 07/04/2024 19:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 075
  • ЖОРК Бор
16.коло
  • РК Млади Радник
  • 14/04/2024 16:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 076
  • ЖРК Пожаревац
  • РК Зајечар 1949
  • 14/04/2024 16:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 077
  • ЖРК Слога
  • РК ВГСК
  • 15/04/2024 19:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 078
  • ЖРК Ђердап
  • ЖРК Рудар
  • 12/04/2024 20:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 079
  • РК Немањић
  • ЖОРК Бор
  • 16/04/2024 18:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 080
  • РК Ртањ
17.коло
  • ЖОРК Бор
  • 20/04/2024 12:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 081
  • РК Млади Радник
  • РК Ртањ
  • 20/04/2024 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 082
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Слога
  • 22/04/2024 17:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 083
  • РК ВГСК
  • ЖРК Ђердап
  • 20/04/2024 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 084
  • ЖРК Рудар
  • РК Немањић
  • 22/04/2024 18:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 085
  • ЖРК Пожаревац
18.коло
  • РК Млади Радник
  • 25/04/2024 20:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 086
  • РК Немањић
  • РК Зајечар 1949
  • 25/04/2024 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 087
  • ЖОРК Бор
  • РК ВГСК
  • 09/05/2024 19:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 088
  • РК Ртањ
  • ЖРК Рудар
  • 29/04/2024 20:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 089
  • ЖРК Слога
  • ЖРК Пожаревац
  • 29/04/2024 17:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 090
  • ЖРК Ђердап

 

 

ПРЛ Исток жене Б

1.коло
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Наиса 2
  • 07/10/2023 12:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 002
  • ЖРК Пирот
  • АРИФ Осице
  • 02/11/2023 19:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 003
  • РК Радан
  • ЖРК Власотинце
  • 22/11/2023 21:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 004
  • ЖРК Врање
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 005
  • РСУ Феникс
2.коло
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 006
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 15/10/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 007
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Пирот
  • 14/10/2023 17:30h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 008
  • АРИФ Осице
  • РК Радан
  • 12/11/2023 19:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 009
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Врање
  • 14/10/2023 15:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 010
  • ЖРК Младост
3.коло
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 011
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • АРИФ Осице
  • 22/10/2023 19:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 012
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Власотинце
  • 06/12/2023 20:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 013
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Младост
  • 21/10/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 014
  • РК Радан
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 015
  • ЖРК Врање
4.коло
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 29/10/2023 16:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 017
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Наиса 2
  • 28/10/2023 12:30h Ниш Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 018
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Пирот
  • 28/10/2023 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 019
  • ЖРК Младост
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 020
  • РСУ Феникс
5.коло
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 021
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Младост
  • 04/11/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 022
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Власотинце
  • 18/11/2023 19:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 023
  • ЖРК Наиса 2
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 024
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Врање
  • 04/11/2023 16:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 025
  • РК Радан
6.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 026
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 027
  • РСУ Феникс
  • ЖРК Наиса 2
  • 18/11/2023 19:00h Ниш, хала Чаир Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 028
  • ЖРК Младост
  • АРИФ Осице
  • 15/11/2023 18:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 029
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Пирот
  • 11/11/2023 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 030
  • ЖРК Врање
7.коло
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 031
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Врање
  • 18/11/2023 19:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 032
  • ЖРК Житорађа
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 033
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Младост
  • 18/11/2023 16:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 034
  • АРИФ Осице
  • РК Радан
  • 19/11/2023 17:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 035
  • ЖРК Пирот
8.коло
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 036
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 26/11/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 037
  • РК Радан
  • ЖРК Наиса 2
  • 26/11/2023 14:30h Ниш Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 038
  • ЖРК Врање
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 039
  • РСУ Феникс
  • ЖРК Власотинце
  • 26/11/2023 18:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 040
  • ЖРК Младост
9.коло
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 041
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Пирот
  • 02/12/2023 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 042
  • ЖРК Житорађа
  • РК Радан
  • 03/12/2023 17:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 043
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Врање
  • 02/12/2023 16:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 044
  • АРИФ Осице
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 045
  • ЖРК Власотинце
10.коло
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 046
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Пирот
  • 01/03/2024 18:30h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 047
  • ЖРК Наиса 2
  • РК Радан
  • 02/03/2024 16:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 048
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Врање
  • 03/03/2024 14:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 049
  • ЖРК Власотинце
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 050
  • ЖРК Младост
11.коло
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 051
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Наиса 2
  • 09/03/2024 16:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 052
  • ЖРК Житорађа
  • АРИФ Осице
  • 10/03/2024 17:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 053
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Власотинце
  • 24/04/2024 20:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 054
  • РК Радан
  • ЖРК Младост
  • 10/03/2024 15:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 055
  • ЖРК Врање
12.коло
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 056
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 16/03/2024 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 057
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Пирот
  • 16/03/2024 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 058
  • ЖРК Власотинце
  • РК Радан
  • 17/03/2024 16:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 059
  • ЖРК Младост
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 060
  • РСУ Феникс
13.коло
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 061
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Власотинце
  • 24/03/2024 16:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 062
  • ЖРК Житорађа
  • АРИФ Осице
  • 23/03/2024 17:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 063
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Младост
  • 24/03/2024 18:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 064
  • ЖРК Пирот
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 065
  • РК Радан
14.коло
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 066
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 31/03/2024 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 067
  • ЖРК Младост
  • ЖРК Наиса 2
  • 13/04/2024 15:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 068
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 069
  • РСУ Феникс
  • РК Радан
  • 31/03/2024 14:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 070
  • ЖРК Врање
15.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 071
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 072
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Младост
  • 07/04/2024 13:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 073
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Власотинце
  • 06/04/2024 19:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 074
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Врање
  • 10/04/2024 19:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 075
  • ЖРК Пирот
16.коло
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 076
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 14/04/2024 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 077
  • ЖРК Врање
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 078
  • РСУ Феникс
  • АРИФ Осице
  • 13/04/2024 18:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 079
  • ЖРК Младост
  • ЖРК Пирот
  • 16/04/2024 18:30h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 080
  • РК Радан
17.коло
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 081
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • РК Радан
  • 20/04/2024 14:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 082
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Врање
  • 18/04/2024 21:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 083
  • ЖРК Наиса 2
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 084
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Младост
  • 21/04/2024 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 085
  • ЖРК Власотинце
18.коло
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 086
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 27/04/2024 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 087
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Наиса 2
  • 27/04/2024 11:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 088
  • РК Радан
  • АРИФ Осице
  • 27/04/2024 18:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 089
  • ЖРК Врање
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 090
  • РСУ Феникс

Билтени

19/04/2024 Службена саопштења 21
29/09/2023 Службена саопштења 01

Решења

29/09/2023 Решење о одлагању утакмице ГРК Младост Врање - РК Дубочица-54 2
29/09/2023 Решење о одлагању утакмице РК Вукови 22 - РК БСК Хеба

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

Плеј оф

4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 005
РК Млади Радник - ЖРК Врање
Зајечар;

25/05/2024 19:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 005
ЖРК Врање - РК Млади Радник
Врање;

25/05/2024 15:30h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 003
РК Млади Радник - ЖРК Власотинце
Смедерево;

19/05/2024 16:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: 004
ЖРК Врање - РК Зајечар 1949
Врање;

19/05/2024 14:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Тасић Слободан Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 001
ЖРК Власотинце - РК Млади Радник
Власотинце;

12/05/2024 16:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: 002
РК Зајечар 1949 - ЖРК Врање
Зајечар;

11/05/2024 20:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу

 

 

ПРЛ Исток жене А

18.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 086
РК Млади Радник - РК Немањић
Смедерево;

25/04/2024 20:00h
Живојиновић Дејан Судија А
Павловић Немања Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 087
РК Зајечар 1949 - ЖОРК Бор
Зајечар;

25/04/2024 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Станојевић Марина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 088
РК ВГСК - РК Ртањ
Велико Градиште;

09/05/2024 19:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 089
ЖРК Рудар - ЖРК Слога
Костолац;

29/04/2024 20:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 090
ЖРК Пожаревац - ЖРК Ђердап
Пожаревац;

29/04/2024 17:30h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Ристић Далибор Делегат
17.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 081
ЖОРК Бор - РК Млади Радник
Бор;

20/04/2024 12:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 082
РК Ртањ - РК Зајечар 1949
Бољевац;

20/04/2024 19:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Здравковић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 083
ЖРК Слога - РК ВГСК
Петровац;

22/04/2024 17:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 084
ЖРК Ђердап - ЖРК Рудар
Кладово;

20/04/2024 19:00h
Вемић Лазар Судија А
Журкић Немања Судија Б
Јовановић Зора Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 085
РК Немањић - ЖРК Пожаревац
Пожаревац;

22/04/2024 18:30h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Матковић Иван Делегат
16.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 076
РК Млади Радник - ЖРК Пожаревац
Смедерево;

14/04/2024 16:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 077
РК Зајечар 1949 - ЖРК Слога
Зајечар;

14/04/2024 16:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Јовановић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 078
РК ВГСК - ЖРК Ђердап
Велико Градиште;

15/04/2024 19:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 079
ЖРК Рудар - РК Немањић
Костолац;

12/04/2024 20:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 080
ЖОРК Бор - РК Ртањ
Бор;

16/04/2024 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
15.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 071
РК Ртањ - РК Млади Радник
Бољевац;

06/04/2024 18:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 072
ЖРК Ђердап - РК Зајечар 1949
Кладово;

06/04/2024 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовановић Зора Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 073
РК Немањић - РК ВГСК
Пожаревац;

08/04/2024 19:00h
Живојиновић Дејан Судија А
Павловић Немања Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 074
ЖРК Пожаревац - ЖРК Рудар
Пожаревац;

05/04/2024 18:30h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 075
ЖРК Слога - ЖОРК Бор
Петровац;

07/04/2024 19:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Матковић Иван Делегат
14.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 066
РК Млади Радник - ЖРК Рудар
Смедерево;

30/03/2024 19:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 067
РК Зајечар 1949 - РК Немањић
Зајечар;

30/03/2024 16:30h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Станојевић Марина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 068
РК ВГСК - ЖРК Пожаревац
Сребрно језеро;

30/03/2024 18:00h
Живојиновић Дејан Судија А
Павловић Немања Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 069
ЖОРК Бор - ЖРК Ђердап
Бор;

01/04/2024 18:00h
Вемић Лазар Судија А
Журкић Немања Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 070
РК Ртањ - ЖРК Слога
Бољевац;

01/04/2024 18:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
13.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 061
ЖРК Слога - РК Млади Радник
Петровац;

22/03/2024 19:30h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 062
ЖРК Пожаревац - РК Зајечар 1949
Пожаревац;

24/03/2024 12:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 063
ЖРК Рудар - РК ВГСК
Костолац;

23/03/2024 17:30h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 064
РК Немањић - ЖОРК Бор
Пожаревац;

24/03/2024 14:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Ђорђевић Предраг Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 065
ЖРК Ђердап - РК Ртањ
Кладово;

22/03/2024 19:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
12.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 056
РК Млади Радник - РК ВГСК
Смедерево;

15/03/2024 20:00h
Живојиновић Дејан Судија А
Павловић Немања Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 057
РК Зајечар 1949 - ЖРК Рудар
Зајечар;

16/03/2024 16:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 058
ЖОРК Бор - ЖРК Пожаревац
Бор;

17/03/2024 12:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 059
РК Ртањ - РК Немањић
Бољевац;

17/03/2024 18:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 060
ЖРК Слога - ЖРК Ђердап
Петровац;

24/04/2024 19:30h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Павловић Павле Делегат
11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 051
ЖРК Ђердап - РК Млади Радник
Кладово;

09/03/2024 19:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Кузмановић Љубиша
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 052
РК ВГСК - РК Зајечар 1949
Сребрно језеро;

10/03/2024 17:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 053
ЖРК Рудар - ЖОРК Бор
Костолац;

13/05/2024 19:30h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 054
ЖРК Пожаревац - РК Ртањ
Пожаревац;

10/03/2024 15:30h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 055
РК Немањић - ЖРК Слога
Пожаревац;

11/03/2024 19:30h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Уранкар Филип Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 046
РК Млади Радник - РК Зајечар 1949
ОШ Димитрије Давидовић, Смедерево;

03/03/2024 20:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Недељковић Мирослав
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 047
ЖОРК Бор - РК ВГСК
Бор;

06/03/2024 18:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Кузмановић Љубиша
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 048
РК Ртањ - ЖРК Рудар
Бољевац;

03/03/2024 18:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 049
ЖРК Слога - ЖРК Пожаревац
Петровац;

03/03/2024 18:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 050
ЖРК Ђердап - РК Немањић
Кладово;

02/03/2024 19:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Јовановић Зора Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 041
РК Немањић - РК Млади Радник
Пожаревац;

02/12/2023 14:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Ђорђевић Денис
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 042
ЖОРК Бор - РК Зајечар 1949
Бор;

03/12/2023 15:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Станојевић Марина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 043
РК Ртањ - РК ВГСК
Бољевац;

02/12/2023 18:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Кузмановић Љубиша
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 044
ЖРК Слога - ЖРК Рудар
Петровац;

03/12/2023 17:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 045
ЖРК Ђердап - ЖРК Пожаревац
Кладово;

02/12/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовановић Зора Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 036
РК Млади Радник - ЖОРК Бор
Смедерево;

25/11/2023 16:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 037
РК Зајечар 1949 - РК Ртањ
Зајечар;

30/11/2023 19:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 038
РК ВГСК - ЖРК Слога
Велико Градиште;

26/11/2023 17:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 039
ЖРК Рудар - ЖРК Ђердап
Костолац;

09/12/2023 18:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 040
ЖРК Пожаревац - РК Немањић
Пожаревац;

26/11/2023 13:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Уранкар Филип Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 031
ЖРК Пожаревац - РК Млади Радник
Пожаревац;

19/11/2023 19:30h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 032
ЖРК Слога - РК Зајечар 1949
Петровац;

19/11/2023 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 033
ЖРК Ђердап - РК ВГСК
Кладово;

18/11/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Јовановић Зора Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 034
РК Немањић - ЖРК Рудар
Пожаревац;

18/11/2023 20:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 035
РК Ртањ - ЖОРК Бор
Бољевац;

20/11/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 026
РК Млади Радник - РК Ртањ
Смедерево;

11/11/2023 15:30h
Звјерац Стефан Судија А