Breadcrubs-image

ДРЛ Запад


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Омладинац 12 12 0 0 392 260 24
2 ОРК Бане 12 8 0 4 280 282 16
3 РК Металац 2 12 6 1 5 355 296 13
4 РК Ариље 12 6 1 5 289 311 13
5 ОРК Ужице 12 6 0 6 371 350 12
6 РК Гучево 12 3 0 9 314 365 6
7 РК Бели Анђео 12 0 0 12 227 364 0
8 РК Трепча 0 0 0 0 0 0 0

ДРЛ Запад

14.коло
13.коло
12.коло
11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ДРЛ Запад

1 РК Трепча
2 РК Ариље
3 ОРК Ужице
4 РК Омладинац
5 РК Гучево
6 ОРК Бане
7 РК Бели Анђео
8 РК Металац 2

ДРЛ Запад

1 РК Трепча Детаљније
2 РК Ариље Детаљније
3 ОРК Ужице Детаљније
4 РК Омладинац Детаљније
5 РК Гучево Детаљније
6 ОРК Бане Детаљније
7 РК Бели Анђео Детаљније
8 РК Металац 2 Детаљније

ДРЛ Запад

1.коло
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 01 001
  • РК Металац 2
  • РК Ариље
  • 07/10/2023 18:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад 01 002
  • РК Бели Анђео
  • ОРК Ужице
  • 07/10/2023 18:00h Ужице, хала Крчагово Број утакмице: ДРЛ Запад 01 003
  • ОРК Бане
  • РК Омладинац
  • 08/10/2023 18:00h Горњи Милановац, хала Бреза Број утакмице: ДРЛ Запад 01 004
  • РК Гучево
2.коло
  • РК Металац 2
  • 14/10/2023 18:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад 02 005
  • РК Гучево
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 02 006
  • РК Ариље
  • РК Бели Анђео
  • 15/10/2023 20:15h Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад 02 007
  • ОРК Ужице
  • ОРК Бане
  • 18/10/2023 19:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад 02 008
  • РК Омладинац
3.коло
  • РК Ариље
  • 21/10/2023 19:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад 03 009
  • РК Металац 2
  • ОРК Ужице
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 03 010
  • РК Трепча
  • РК Омладинац
  • 23/10/2023 18:30h Горњи Милановац, хала Бреза Број утакмице: ДРЛ Запад 03 011
  • РК Бели Анђео
  • РК Гучево
  • 22/10/2023 16:00h Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад 03 012
  • ОРК Бане
4.коло
  • РК Металац 2
  • 28/10/2023 13:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад 04 013
  • ОРК Бане
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 04 014
  • РК Омладинац
  • РК Ариље
  • 28/10/2023 19:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад 04 015
  • ОРК Ужице
  • РК Бели Анђео
  • 29/10/2023 14:00h Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад 04 016
  • РК Гучево
5.коло
  • ОРК Ужице
  • 05/11/2023 15:30h Број утакмице: ДРЛ Запад 05 017
  • РК Металац 2
  • РК Гучево
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 05 018
  • РК Трепча
  • РК Омладинац
  • 05/11/2023 18:00h Горњи Милановац, хала Бреза Број утакмице: ДРЛ Запад 05 019
  • РК Ариље
  • ОРК Бане
  • 05/11/2023 17:00h Број утакмице: ДРЛ Запад 05 020
  • РК Бели Анђео
6.коло
  • РК Металац 2
  • 13/11/2023 20:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад 06 021
  • РК Бели Анђео
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 06 022
  • ОРК Бане
  • РК Ариље
  • 11/11/2023 19:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад 06 023
  • РК Гучево
  • ОРК Ужице
  • 10/11/2023 21:00h Ужице, хала Крчагово Број утакмице: ДРЛ Запад 06 024
  • РК Омладинац
7.коло
  • РК Омладинац
  • 19/11/2023 18:00h Горњи Милановац Број утакмице: ДРЛ Запад 07 025
  • РК Металац 2
  • РК Бели Анђео
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 07 026
  • РК Трепча
  • ОРК Бане
  • 19/11/2023 17:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад 07 027
  • РК Ариље
  • РК Гучево
  • 19/11/2023 18:00h Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад 07 028
  • ОРК Ужице
8.коло
  • РК Металац 2
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 08 029
  • РК Трепча
  • РК Бели Анђео
  • 30/03/2024 16:30h Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад 08 030
  • РК Ариље
  • ОРК Бане
  • 30/03/2024 18:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад 08 031
  • ОРК Ужице
  • РК Гучево
  • 31/03/2024 12:00h Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад 08 032
  • РК Омладинац
9.коло
  • РК Гучево
  • 06/04/2024 16:00h Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад 09 033
  • РК Металац 2
  • РК Ариље
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 09 034
  • РК Трепча
  • ОРК Ужице
  • 06/04/2024 19:00h Ужице Број утакмице: ДРЛ Запад 09 035
  • РК Бели Анђео
  • РК Омладинац
  • 07/04/2024 19:00h Горњи Милановац, хала Бреза Број утакмице: ДРЛ Запад 09 036
  • ОРК Бане
10.коло
  • РК Металац 2
  • 14/04/2024 14:00h Број утакмице: ДРЛ Запад 10 037
  • РК Ариље
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 10 038
  • ОРК Ужице
  • РК Бели Анђео
  • 14/04/2024 16:30h Број утакмице: ДРЛ Запад 10 039
  • РК Омладинац
  • ОРК Бане
  • 14/04/2024 19:00h Број утакмице: ДРЛ Запад 10 040
  • РК Гучево
11.коло
  • ОРК Бане
  • 21/04/2024 19:00h Спортска хала Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад 11 041
  • РК Металац 2
  • РК Омладинац
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 11 042
  • РК Трепча
  • ОРК Ужице
  • 20/04/2024 19:00h Ужице, хала Крчагово Број утакмице: ДРЛ Запад 11 043
  • РК Ариље
  • РК Гучево
  • 20/04/2024 16:00h ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад 11 044
  • РК Бели Анђео
12.коло
  • РК Металац 2
  • 27/04/2024 14:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад 12 045
  • ОРК Ужице
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 12 046
  • РК Гучево
  • РК Ариље
  • 27/04/2024 18:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад 12 047
  • РК Омладинац
  • РК Бели Анђео
  • 27/04/2024 17:30h Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад 12 048
  • ОРК Бане
13.коло
  • РК Бели Анђео
  • 12/05/2024 16:00h Хала Гимназије Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад 13 049
  • РК Металац 2
  • ОРК Бане
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 13 050
  • РК Трепча
  • РК Гучево
  • 11/05/2024 16:00h ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад 13 051
  • РК Ариље
  • РК Омладинац
  • 13/05/2024 18:30h Горњи Милановац, хала Бреза Број утакмице: ДРЛ Запад 13 052
  • ОРК Ужице
14.коло
  • РК Металац 2
  • 19/05/2024 19:00h Горњи Милаовац Број утакмице: ДРЛ Запад 14 053
  • РК Омладинац
  • РК Трепча
  • Број утакмице: ДРЛ Запад 14 054
  • РК Бели Анђео
  • РК Ариље
  • 16/05/2024 19:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад 14 055
  • ОРК Бане
  • ОРК Ужице
  • 19/05/2024 15:30h Ужице, хала Крчагово Број утакмице: ДРЛ Запад 14 056
  • РК Гучево

Билтени

14/05/2024 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 13
01/05/2024 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 12
24/04/2024 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 11
18/04/2024 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 10
10/04/2024 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 09
04/04/2024 СЛУЖБЕНО САОПШТЕЊЕ - 8
21/11/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 7
15/11/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 6
08/11/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 5
02/11/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 4
25/10/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 3
19/10/2023 СЛУЖБЕНО САОПШТЕЊЕ - 02
11/10/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 01

Решења

13/05/2024 Решење о ранијем одигравању утакмице Ариље - Бане
09/05/2024 РЕШЕЊЕ КАЖЊАВАЊУ - СУДИЈА ЖИВИЋ НЕМАЊА
09/05/2024 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ - СУДИЈА РИЛАК АЛЕКСАНДАР
09/05/2024 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ - ДЕЛЕГАТ СОКОЛОВИЋ ГОРАН
09/05/2024 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ - РАДОЈИЧИЋ СТЕФАН
07/05/2024 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ОМЛАДИНАЦ - ОРК УЖИЦЕ
23/04/2024 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА - Радојичић Стефан
23/04/2024 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ - Радојичић Стефан
22/04/2024 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА - судије Живић-Рилак
22/04/2024 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ - судије Живић-Рилак
22/04/2024 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА - делегат Соколовић Горан
22/04/2024 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ - делегат Соколовић Горан
27/11/2023 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ИГРАЧА - Сергеј Славковић
20/11/2023 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА - Славковић Сергеј
20/11/2023 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ - Сергеј Славковић
15/11/2023 Решење о наступању ОРК Ужице без лиценцираног тренера
07/11/2023 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК МЕТАЛАЦ 2 - РК БЕЛИ АНЂЕО
16/10/2023 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ОМЛАДИНАЦ - РК БЕЛИ АНЂЕО
11/10/2023 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ ОРК БАНЕ - РК ОМЛАДИНАЦ

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

ДРЛ Запад

14.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 053
РК Металац 2 - РК Омладинац
Горњи Милаовац;

19/05/2024 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 055
РК Ариље - ОРК Бане
Ариље;

16/05/2024 19:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 056
ОРК Ужице - РК Гучево
Ужице, хала Крчагово;

19/05/2024 15:30h
Анђић Александар Судија А
Бјелица Мирко Судија Б
Живковић Дејан Делегат
13.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 049
РК Бели Анђео - РК Металац 2
Хала Гимназије Пријепоље;

12/05/2024 16:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Јоксимовић Кристина Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 051
РК Гучево - РК Ариље
ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача;

11/05/2024 16:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 052
РК Омладинац - ОРК Ужице
Горњи Милановац, хала Бреза;

13/05/2024 18:30h
Војиновић Душан Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Стоиљковић Јована Делегат
12.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 045
РК Металац 2 - ОРК Ужице
Краљево;

27/04/2024 14:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 047
РК Ариље - РК Омладинац
Ариље;

27/04/2024 18:00h
Анђић Александар Судија А
Бјелица Мирко Судија Б
Стоиљковић Јована Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 048
РК Бели Анђео - ОРК Бане
Пријепоље;

27/04/2024 17:30h
Војиновић Душан Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Јоксимовић Кристина Делегат
11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 041
ОРК Бане - РК Металац 2
Спортска хала Рашка;

21/04/2024 19:00h
Миленковић Александар Судија А
Барјактаревић Јован Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 043
ОРК Ужице - РК Ариље
Ужице, хала Крчагово;

20/04/2024 19:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Соколовић Горан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 044
РК Гучево - РК Бели Анђео
ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача;

20/04/2024 16:00h
Војиновић Душан Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Живковић Дејан Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 037
РК Металац 2 - РК Ариље
;

14/04/2024 14:00h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 039
РК Бели Анђео - РК Омладинац
;

14/04/2024 16:30h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 040
ОРК Бане - РК Гучево
;

14/04/2024 19:00h
Војиновић Душан Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 033
РК Гучево - РК Металац 2
Бања Ковиљача;

06/04/2024 16:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Ћосић Игор Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 035
ОРК Ужице - РК Бели Анђео
Ужице;

06/04/2024 19:00h
Анђић Александар Судија А
Бјелица Мирко Судија Б
Максовић Бојан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 036
РК Омладинац - ОРК Бане
Горњи Милановац, хала Бреза;

07/04/2024 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Савковић Мица Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 030
РК Бели Анђео - РК Ариље
Пријепоље;

30/03/2024 16:30h
Миленковић Александар Судија А
Барјактаревић Јован Судија Б
Јоксимовић Кристина Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 031
ОРК Бане - ОРК Ужице
Рашка;

30/03/2024 18:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 032
РК Гучево - РК Омладинац
Бања Ковиљача;

31/03/2024 12:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 025
РК Омладинац - РК Металац 2
Горњи Милановац;

19/11/2023 18:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Бр.ута: ДРЛ Запад 027
ОРК Бане - РК Ариље
Рашка;

19/11/2023 17:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Цветковић Јелена
Бр.ута: ДРЛ Запад 028
РК Гучево - ОРК Ужице
Бања Ковиљача;

19/11/2023 18:00h
Живојиновић Стеван Судија А
Арсеновић Лука Судија Б
Ручнов Александра Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 021
РК Металац 2 - РК Бели Анђео
Краљево;

13/11/2023 20:00h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Петровић Александар
Бр.ута: ДРЛ Запад 023
РК Ариље - РК Гучево
Ариље;

11/11/2023 19:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Вукојичић Петар
Бр.ута: ДРЛ Запад 024
ОРК Ужице - РК Омладинац
Ужице, хала Крчагово;

10/11/2023 21:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Николић Видоје
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 017
ОРК Ужице - РК Металац 2
;

05/11/2023 15:30h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 019
РК Омладинац - РК Ариље
Горњи Милановац, хала Бреза;

05/11/2023 18:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Јанићијевић Драгана Судија Б
Бр.ута: ДРЛ Запад 020
ОРК Бане - РК Бели Анђео
;

05/11/2023 17:00h
Ристић Јелена Судија А
Миљковић Андријана Судија Б
Петровић Душан Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 013
РК Металац 2 - ОРК Бане
Краљево;

28/10/2023 13:00h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Бр.ута: ДРЛ Запад 015
РК Ариље - ОРК Ужице
Ариље;

28/10/2023 19:00h
Тепавчевић Горан Судија А
Тепавчевић Бојан Судија Б
Бр.ута: ДРЛ Запад 016
РК Бели Анђео - РК Гучево
Пријепоље;

29/10/2023 14:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Јоксимовић Кристина Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 009
РК Ариље - РК Металац 2
Ариље;

21/10/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 011
РК Омладинац - РК Бели Анђео
Горњи Милановац, хала Бреза;

23/10/2023 18:30h
Тепавчевић Горан Судија А
Тепавчевић Бојан Судија Б
Новаковић Дејан
Бр.ута: ДРЛ Запад 012
РК Гучево - ОРК Бане
Бања Ковиљача;

22/10/2023 16:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Павловић Саша Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 005
РК Металац 2 - РК Гучево
Краљево;

14/10/2023 18:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Стоиљковић Јована Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 007
РК Бели Анђео - ОРК Ужице
Пријепоље;

15/10/2023 20:15h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Бр.ута: ДРЛ Запад 008
ОРК Бане - РК Омладинац
Рашка;

18/10/2023 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Цветковић Јелена
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад 002
РК Ариље - РК Бели Анђео
Ариље;

07/10/2023 18:00h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Бр.ута: ДРЛ Запад 003
ОРК Ужице - ОРК Бане
Ужице, хала Крчагово;

07/10/2023 18:00h
Тепавчевић Горан Судија А
Тепавчевић Бојан Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад 004
РК Омладинац - РК Гучево
Горњи Милановац, хала Бреза;

08/10/2023 18:00h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Васовић Бошко
Top