Breadcrubs-image

ДРЛ Исток


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Млади Радник 2 5 5 0 0 168 127 10
2 Мајданпек 5 3 1 1 170 130 7
3 Рудар 2 5 3 1 1 137 117 7
4 Ђердап 5 1 0 4 135 157 2
5 Осипаоница 5 1 0 4 133 170 2
6 Слога 2 5 1 0 4 127 169 2

 

 

ДРЛ Исток


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Вукови 22 6 5 0 1 218 156 10
2 БСК Хеба 6 3 0 3 152 164 6
3 Младост 2012 6 2 0 4 184 209 4
4 Пирот 6 2 0 4 182 207 4

ДРЛ Исток

5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ДРЛ Исток

6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ДРЛ Исток

1 Ђердап
2 Млади Радник 2
3 Рудар 2
4 Осипаоница
5 Слога 2
6 Мајданпек

ДРЛ Исток

1 Пирот
2 БСК Хеба
3 Младост 2012
4 Вукови 22

ДРЛ Исток

1 Ђердап Детаљније
2 Млади Радник 2 Детаљније
3 Рудар 2 Детаљније
4 Осипаоница Детаљније
5 Слога 2 Детаљније
6 Мајданпек Детаљније

ДРЛ Исток

1 Пирот Детаљније
2 БСК Хеба Детаљније
3 Младост 2012 Детаљније
4 Вукови 22 Детаљније

ДРЛ Исток

1.коло
  • Ђердап
  • 20/10/2022 18:00h Хала Језеро, Кладово Број утакмице: ДРЛ Исток А 01 001
  • Мајданпек
  • Млади Радник 2
  • 11/10/2022 20:00h Пожаревац Број утакмице: ДРЛ Исток А 01 002
  • Слога 2
  • Рудар 2
  • 08/10/2022 17:00h Костолац Број утакмице: ДРЛ Исток А 01 003
  • Осипаоница
2.коло
  • Мајданпек
  • 16/10/2022 12:00h Пролетерска бб , Мајданпек Број утакмице: ДРЛ Исток А 02 004
  • Осипаоница
  • Ђердап
  • 15/10/2022 18:00h Кладово Број утакмице: ДРЛ Исток А 02 005
  • Млади Радник 2
  • Слога 2
  • 18/10/2022 19:30h Хала Драгутин Томашевић,Петровац на Млави Број утакмице: ДРЛ Исток А 02 006
  • Рудар 2
3.коло
  • Млади Радник 2
  • 15/11/2022 20:00h СЦУ ПОЖАРЕВАЦ Број утакмице: ДРЛ Исток А 03 007
  • Мајданпек
  • Рудар 2
  • 23/10/2022 17:00h ХАЛА КОСТОЛАЦ Број утакмице: ДРЛ Исток А 03 008
  • Ђердап
  • Осипаоница
  • 23/10/2022 17:00h ОТВОРЕНИ ТЕРЕНИ - ОСИПАОНИЦА Број утакмице: ДРЛ Исток А 03 009
  • Слога 2
4.коло
  • Мајданпек
  • 29/10/2022 19:30h Хала Мајданпек Број утакмице: ДРЛ Исток А 04 010
  • Слога 2
  • Ђердап
  • 13/11/2022 17:00h Кладово Број утакмице: ДРЛ Исток А 04 011
  • Осипаоница
  • Млади Радник 2
  • 30/10/2022 20:00h Хала Пожаревац Број утакмице: ДРЛ Исток А 04 012
  • Рудар 2
5.коло
  • Рудар 2
  • 05/11/2022 13:00h Хала Костолац Број утакмице: ДРЛ Исток А 05 013
  • Мајданпек
  • Слога 2
  • 04/11/2022 20:00h Хала Петровац на Млави Број утакмице: ДРЛ Исток А 05 014
  • Ђердап
  • Осипаоница
  • 06/11/2022 11:00h Хала Пожаревац Број утакмице: ДРЛ Исток А 05 015
  • Млади Радник 2
6.коло
  • Мајданпек
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 06 016
  • Ђердап
  • Слога 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 06 017
  • Млади Радник 2
  • Осипаоница
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 06 018
  • Рудар 2
7.коло
  • Осипаоница
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 07 019
  • Мајданпек
  • Млади Радник 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 07 020
  • Ђердап
  • Рудар 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 07 021
  • Слога 2
8.коло
  • Мајданпек
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 08 022
  • Млади Радник 2
  • Ђердап
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 08 023
  • Рудар 2
  • Слога 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 08 024
  • Осипаоница
9.коло
  • Слога 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 09 025
  • Мајданпек
  • Осипаоница
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 09 026
  • Ђердап
  • Рудар 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 09 027
  • Млади Радник 2
10.коло
  • Мајданпек
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 10 028
  • Рудар 2
  • Ђердап
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 10 029
  • Слога 2
  • Млади Радник 2
  • Број утакмице: ДРЛ Исток А 10 030
  • Осипаоница

 

 

ДРЛ Исток

1.коло
  • Пирот
  • 09/10/2022 18:00h Пирот Број утакмице: ДРЛ Исток Б 01 001
  • Вукови 22
  • БСК Хеба
  • 10/10/2022 18:30h Бујановац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 01 002
  • Младост 2012
2.коло
  • Вукови 22
  • 15/10/2022 20:00h Дом Партизана, Лесковац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 02 003
  • Младост 2012
  • Пирот
  • 20/11/2022 18:00h Хала Кеј, Пирот Број утакмице: ДРЛ Исток Б 02 004
  • БСК Хеба
3.коло
  • БСК Хеба
  • 24/10/2022 19:30h ХАЛА МЛАДОСТ БУЈАНОВАЦ Број утакмице: ДРЛ Исток Б 03 005
  • Вукови 22
  • Младост 2012
  • 22/10/2022 16:00h ОШ МИКА АНТИЋ - НИШ Број утакмице: ДРЛ Исток Б 03 006
  • Пирот
4.коло
  • Вукови 22
  • 27/11/2022 16:00h Дом Партизана Лесковац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 04 007
  • Пирот
  • Младост 2012
  • 03/12/2022 17:00h ОШ Мика Антић, Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 04 008
  • БСК Хеба
5.коло
  • Младост 2012
  • 06/11/2022 16:15h Хала Чаир, Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 05 009
  • Вукови 22
  • БСК Хеба
  • 09/11/2022 19:00h Хала Бујановац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 05 010
  • Пирот
6.коло
  • Вукови 22
  • 13/11/2022 16:00h Дом Партизана Број утакмице: ДРЛ Исток Б 06 011
  • БСК Хеба
  • Пирот
  • 12/11/2022 20:00h Пирот Број утакмице: ДРЛ Исток Б 06 012
  • Младост 2012
7.коло
  • Пирот
  • Пирот Број утакмице: ДРЛ Исток Б 07 013
  • Вукови 22
  • БСК Хеба
  • Бујановац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 07 014
  • Младост 2012
8.коло
  • Вукови 22
  • Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 08 015
  • Младост 2012
  • Пирот
  • Пирот Број утакмице: ДРЛ Исток Б 08 016
  • БСК Хеба
9.коло
  • БСК Хеба
  • Бујановац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 09 017
  • Вукови 22
  • Младост 2012
  • Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 09 018
  • Пирот
10.коло
  • Вукови 22
  • Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 10 019
  • Пирот
  • Младост 2012
  • Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 10 020
  • БСК Хеба
11.коло
  • Младост 2012
  • Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 11 021
  • Вукови 22
  • БСК Хеба
  • Бујановац Број утакмице: ДРЛ Исток Б 11 022
  • Пирот
12.коло
  • Вукови 22
  • Ниш Број утакмице: ДРЛ Исток Б 12 023
  • БСК Хеба
  • Пирот
  • Пирот Број утакмице: ДРЛ Исток Б 12 024
  • Младост 2012

Билтени

02/12/2022 Службена саопштења 8
25/11/2022 Службена саопштења 7
18/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 6
11/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 5
04/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 4
28/10/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 3
19/10/2022 Службена саопштења 2
14/10/2022 Службена саопштења 1

Решења

18/11/2022 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ИГРАЧА РК РУДАР 2 - АРМАНДА МУРИНЕ
18/11/2022 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ИГРАЧА РК МАЈДАНПЕК - ЖУРКИЋ НЕМАЊЕ
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О УКИДАЊУ СУСПЕНЗИЈЕ ДЕЛЕГАТА - КОНТРОЛОРА СЕРГЕЈА КОВАЧЕВИЋА
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ЕКИПЕ БСК ХЕБА
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ЕКИПЕ ОРК ПИРОТ
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ИГРАЧА АРМАНДА МУРИНЕ
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ ИГРАЧА АРМАНДО МУРИНА
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ИГРАЧА ЖУРКИЋ НЕМАЊЕ
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ ИГРАЧА ЖУРКИЋ НЕМАЊЕ
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ЕКИПЕ РК РУДАР 2
11/11/2022 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ЕКИПЕ РК МАЈДАНПЕК
04/11/2022 РЕШЕЊЕ О РЕГИСТРАЦИЈИ УТАКМИЦЕ РК БСК ХЕБА - -РК ВУКОВИ 22 СЛУЖБЕНИМ РЕЗУЛТАТОМ
04/11/2022 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ЕКИПЕ РК БСК ХЕБА
04/11/2022 РЕШЕЊЕ О КАЖЊАВАЊУ ДЕЛЕГАТА - КОНТРОЛОРА СЕРГЕЈА КОВАЧЕВИЋА
04/11/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАМИЦЕ РК БСК ХЕБА- ОРК ПИРОТ
28/10/2022 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ЕКИПЕ БСК ХЕБА
28/10/2022 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ДЕЛЕГАТА СЕРГЕЈА КОВАЧЕВИЋА
28/10/2022 РЕШЕЊЕ О СУСПЕНЗИЈИ ДЕЛЕГАТА СЕРГЕЈА КОВАЧЕВИЋА
28/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАМИЦЕ МЛАДИ РАДНИК 2 - РК МАЈДАНПЕК
28/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАМИЦЕ РК ЂЕРДАП - РК ОСИПАОНИЦА
19/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ПИРОТ - РК БСК ХЕБА
18/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК МЛАДИ РАДНИК 2 - РК МАЈДАНПЕК
08/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ЂЕРДАП - РК МАЈДАНПЕК

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ДРЛ Исток

5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток А 013
Рудар 2 - Мајданпек
Хала Костолац;

05/11/2022 13:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Урникар Филип Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 014
Слога 2 - Ђердап
Хала Петровац на Млави;

04/11/2022 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 015
Осипаоница - Млади Радник 2
Хала Пожаревац;

06/11/2022 11:00h
Гајић Лука Судија А
Панић Урош Судија Б
Пандуровић Марина Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток А 010
Мајданпек - Слога 2
Хала Мајданпек;

29/10/2022 19:30h
Јанковић Милан Судија А
Голубовић Иван Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 011
Ђердап - Осипаоница
Кладово;

13/11/2022 17:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Брановић Јелена Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 012
Млади Радник 2 - Рудар 2
Хала Пожаревац;

30/10/2022 20:00h
Вељковић Марко Судија А
Барбуловић Никола Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток А 007
Млади Радник 2 - Мајданпек
СЦУ ПОЖАРЕВАЦ;

15/11/2022 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 008
Рудар 2 - Ђердап
ХАЛА КОСТОЛАЦ;

23/10/2022 17:00h
Панић Урош Судија А
Гајић Лука Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 009
Осипаоница - Слога 2
ОТВОРЕНИ ТЕРЕНИ - ОСИПАОНИЦА;

23/10/2022 17:00h
Живојиновић Дејан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Милошевић Ненад Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток А 004
Мајданпек - Осипаоница
Пролетерска бб , Мајданпек;

16/10/2022 12:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 005
Ђердап - Млади Радник 2
Кладово;

15/10/2022 18:00h
Јанковић Милан Судија А
Накић Мартин Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 006
Слога 2 - Рудар 2
Хала Драгутин Томашевић,Петровац на Млави;

18/10/2022 19:30h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Ристић Далибор Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток А 001
Ђердап - Мајданпек
Хала Језеро, Кладово;

20/10/2022 18:00h
Вељковић Марко Судија А
Барбуловић Никола Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 002
Млади Радник 2 - Слога 2
Пожаревац;

11/10/2022 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Урникар Филип Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток А 003
Рудар 2 - Осипаоница
Костолац;

08/10/2022 17:00h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Кабић Александар Делегат

 

 

ДРЛ Исток

6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 011
Вукови 22 - БСК Хеба
Дом Партизана;

13/11/2022 16:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 012
Пирот - Младост 2012
Пирот;

12/11/2022 20:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 009
Младост 2012 - Вукови 22
Хала Чаир, Ниш;

06/11/2022 16:15h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 010
БСК Хеба - Пирот
Хала Бујановац;

09/11/2022 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Здравковић Милош Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 007
Вукови 22 - Пирот
Дом Партизана Лесковац;

27/11/2022 16:00h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Блажић Марко Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 008
Младост 2012 - БСК Хеба
ОШ Мика Антић, Ниш;

03/12/2022 17:00h
Максимовић Јована Судија А
Максимовић Јелена Судија Б
Јовић Јован Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 005
БСК Хеба - Вукови 22
ХАЛА МЛАДОСТ БУЈАНОВАЦ;

24/10/2022 19:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 006
Младост 2012 - Пирот
ОШ МИКА АНТИЋ - НИШ;

22/10/2022 16:00h
Петрески Филип Судија А
Живковић Лука Судија Б
Јовић Јован Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 003
Вукови 22 - Младост 2012
Дом Партизана, Лесковац;

15/10/2022 20:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 004
Пирот - БСК Хеба
Хала Кеј, Пирот;

20/11/2022 18:00h
Накић Мартин Судија А
Стојиљковић Милош Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 001
Пирот - Вукови 22
Пирот;

09/10/2022 18:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ДРЛ Исток Б 002
БСК Хеба - Младост 2012
Бујановац;

10/10/2022 18:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Блажић Марко Делегат
Top