Breadcrubs-image

ДРЛ Запад


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 ПП 033 8 8 0 0 319 155 16
2 Ужице 8 5 0 3 243 247 10
3 Гучево 8 5 0 3 241 256 10
4 Ариље 8 2 0 6 221 249 4
5 Бели Анђео 8 0 0 8 171 288 0

 

 

ДРЛ Запад


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Трепча 9 8 0 1 316 246 16
2 Омладинац 10 7 0 3 290 249 14
3 Бане 9 4 1 4 259 241 9
4 Металац 2 9 3 1 5 271 264 7
5 Крушевац 9 3 0 6 244 276 6
6 Теки 10 2 0 8 262 366 4

ДРЛ Запад

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ДРЛ Запад

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ДРЛ Запад

1 Ужице
2 Ариље
3 Бели Анђео
4 Гучево
5 ПП 033

ДРЛ Запад

1 Бане
2 Металац 2
3 Крушевац
4 Теки
5 Омладинац
6 Трепча

ДРЛ Запад

1 Ужице Детаљније
2 Ариље Детаљније
3 Бели Анђео Детаљније
4 Гучево Детаљније
5 ПП 033 Детаљније

ДРЛ Запад

1 Бане Детаљније
2 Металац 2 Детаљније
3 Крушевац Детаљније
4 Теки Детаљније
5 Омладинац Детаљније
6 Трепча Детаљније

ДРЛ Запад

1.коло
  • Ужице
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ариље
  • 04/10/2022 20:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад А 01 002
  • ПП 033
  • Бели Анђео
  • 02/10/2022 15:00h Пријепоље, дворана Гимназије Број утакмице: ДРЛ Запад А 01 003
  • Гучево
2.коло
  • Гучево
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 02 004
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ужице
  • 08/10/2022 19:00h Ужице, хала Крчагово Број утакмице: ДРЛ Запад А 02 005
  • Ариље
  • ПП 033
  • 08/10/2022 13:00h Пријепоље, хала Гимназије Број утакмице: ДРЛ Запад А 02 006
  • Бели Анђео
3.коло
  • Ариље
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 03 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Бели Анђео
  • 13/10/2022 18:15h хала Гимназије Број утакмице: ДРЛ Запад А 03 008
  • Ужице
  • Гучево
  • 15/10/2022 18:00h хала ОШ "Вера Благојевић" Број утакмице: ДРЛ Запад А 03 009
  • ПП 033
4.коло
  • ПП 033
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 04 010
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ужице
  • 22/10/2022 16:00h Ужице, хала КРЧАГОВО, Милоша Обреновића бб Број утакмице: ДРЛ Запад А 04 011
  • Гучево
  • Ариље
  • 21/10/2022 20:00h Спортска хала Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад А 04 012
  • Бели Анђео
5.коло
  • Бели Анђео
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 05 013
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ПП 033
  • 29/10/2022 20:00h Спортска дворана Пријепољске гимназије Број утакмице: ДРЛ Запад А 05 014
  • Ужице
  • Гучево
  • 02/12/2022 20:00h Хала ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад А 05 015
  • Ариље
6.коло
  • Ужице
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 06 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ПП 033
  • 06/11/2022 19:00h Хала Гимназије Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад А 06 017
  • Ариље
  • Гучево
  • 05/11/2022 17:00h Хала ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача Број утакмице: ДРЛ Запад А 06 018
  • Бели Анђео
7.коло
  • Гучево
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 07 019
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ариље
  • 12/11/2022 18:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад А 07 020
  • Ужице
  • Бели Анђео
  • 13/11/2022 17:00h Prijepolje Број утакмице: ДРЛ Запад А 07 021
  • ПП 033
8.коло
  • Ариље
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 08 022
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ужице
  • 20/11/2022 14:30h Ужице Број утакмице: ДРЛ Запад А 08 023
  • Бели Анђео
  • ПП 033
  • 19/11/2022 17:00h Хала Гимназије, Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад А 08 024
  • Гучево
9.коло
  • ПП 033
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 09 025
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Гучево
  • 27/11/2022 14:00h Хала ОШ Вера Благојевић Број утакмице: ДРЛ Запад А 09 026
  • Ужице
  • Бели Анђео
  • 27/11/2022 15:00h Хала Гимназије Пријепоље Број утакмице: ДРЛ Запад А 09 027
  • Ариље
10.коло
  • Бели Анђео
  • Број утакмице: ДРЛ Запад А 10 028
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Ужице
  • 04/12/2022 18:00h Ужице, хала Крчагово Број утакмице: ДРЛ Запад А 10 029
  • ПП 033
  • Ариље
  • 04/12/2022 17:00h Ариље Број утакмице: ДРЛ Запад А 10 030
  • Гучево

 

 

ДРЛ Запад

1.коло
  • Бане
  • 30/11/2022 19:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 01 001
  • Трепча
  • Металац 2
  • 30/11/2022 21:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад Б 01 002
  • Омладинац
  • Крушевац
  • 02/10/2022 19:00h Крушевац, Луке Ивановића бб Број утакмице: ДРЛ Запад Б 01 003
  • Теки
2.коло
  • Трепча
  • 08/10/2022 17:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 02 004
  • Теки
  • Бане
  • 10/10/2022 20:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 02 005
  • Металац 2
  • Омладинац
  • 09/10/2022 18:00h Горњи Милановац, хала Бреза Број утакмице: ДРЛ Запад Б 02 006
  • Крушевац
3.коло
  • Металац 2
  • 16/10/2022 19:00h Број утакмице: ДРЛ Запад Б 03 007
  • Трепча
  • Крушевац
  • 19/10/2022 21:00h Крушевац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 03 008
  • Бане
  • Теки
  • 16/10/2022 12:00h ОШ Карађорђе , Рача Број утакмице: ДРЛ Запад Б 03 009
  • Омладинац
4.коло
  • Трепча
  • 23/10/2022 18:00h Raška Број утакмице: ДРЛ Запад Б 04 010
  • Омладинац
  • Бане
  • 22/11/2022 19:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 04 011
  • Теки
  • Металац 2
  • 23/10/2022 12:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад Б 04 012
  • Крушевац
5.коло
  • Крушевац
  • 30/10/2022 16:00h Крушевац, Луке Ивановића бб Број утакмице: ДРЛ Запад Б 05 013
  • Трепча
  • Омладинац
  • 29/10/2022 17:00h хала Бреза Горњи Милановац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 05 014
  • Бане
  • Теки
  • 30/10/2022 12:00h ОШ "Карађорђе" Рача Крагујевачка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 05 015
  • Металац 2
6.коло
  • Трепча
  • 05/11/2022 19:00h Raška Број утакмице: ДРЛ Запад Б 06 016
  • Бане
  • Омладинац
  • 07/11/2022 19:30h Хала "Бреза" Горњи Милановац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 06 017
  • Металац 2
  • Теки
  • 04/11/2022 20:00h Рача Крагујевачка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 06 018
  • Крушевац
7.коло
  • Теки
  • 11/11/2022 20:00h Рача Крагујевачка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 07 019
  • Трепча
  • Металац 2
  • 06/12/2022 20:30h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад Б 07 020
  • Бане
  • Крушевац
  • 13/11/2022 19:00h Крушевац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 07 021
  • Омладинац
8.коло
  • Трепча
  • 20/11/2022 16:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 08 022
  • Металац 2
  • Бане
  • 19/11/2022 19:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 08 023
  • Крушевац
  • Омладинац
  • 20/11/2022 12:00h Спортска хала Бреза, Горњи Милановац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 08 024
  • Теки
9.коло
  • Омладинац
  • 27/11/2022 17:00h Спортска хала Бреза Горњи Милановац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 09 025
  • Трепча
  • Теки
  • 27/11/2022 19:00h Рача Број утакмице: ДРЛ Запад Б 09 026
  • Бане
  • Крушевац
  • 26/11/2022 19:30h Крушевац Број утакмице: ДРЛ Запад Б 09 027
  • Металац 2
10.коло
  • Трепча
  • 07/12/2022 19:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 10 028
  • Крушевац
  • Бане
  • 04/12/2022 19:00h Рашка Број утакмице: ДРЛ Запад Б 10 029
  • Омладинац
  • Металац 2
  • 04/12/2022 14:00h Краљево Број утакмице: ДРЛ Запад Б 10 030
  • Теки

Билтени

23/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 8
17/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 7
09/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 6
02/11/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 5
26/10/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 4
21/10/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 3
12/10/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 2
05/10/2022 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА - 1

Решења

01/12/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ТРЕПЧА - РК КРУШЕВАЦ
08/11/2022 РЕШЕЊЕ О РАНИЈЕМ ОДИГРАВАЊУ УТАКМИЦЕ РК ТЕКИ - РК ТРЕПЧА
08/11/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК МЕТАЛАЦ 2 - ОРК БАНЕ
01/11/2022 РЕШЕЊЕ О РАНИЈЕМ ОДИГРАВАЊУ УТАКМИЦЕ РК ТЕКИ - РК КРУШЕВАЦ
01/11/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ОМЛАДИНАЦ - РК МЕТАЛАЦ 2
20/10/2022 РЕШЕЊЕ О РАНИЈЕМ ОДИГРАВАЊУ УТАКМИЦЕ РК АРИЉЕ - РК БЕЛИ АНЂЕО
20/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК ГУЧЕВО - РК АРИЉЕ
20/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ ОРК БАНЕ - РК ТЕКИ
11/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК КРУШЕВАЦ - ОРК БАНЕ
10/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК БЕЛИ АНЂЕО - РК УЖИЦЕ
05/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ ОРК БАНЕ - РК МЕТАЛАЦ 2
03/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ РК АРИЉЕ - СУ РК ПП 033
03/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ МЕТАЛАЦ 2 - ОМЛАДИНАЦ
03/10/2022 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ ОРК БАНЕ - РК ТРЕПЧА

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ДРЛ Запад

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 029
Ужице - ПП 033
Ужице, хала Крчагово;

04/12/2022 18:00h
Миленковић Александар Судија А
Барјактаревић Јован Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 030
Ариље - Гучево
Ариље;

04/12/2022 17:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Колак Мирослав Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 026
Гучево - Ужице
Хала ОШ Вера Благојевић;

27/11/2022 14:00h
Каитовић Тијана Судија А
Вукосављевић Милутин Судија Б
Павловић Саша Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 027
Бели Анђео - Ариље
Хала Гимназије Пријепоље;

27/11/2022 15:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 023
Ужице - Бели Анђео
Ужице;

20/11/2022 14:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 024
ПП 033 - Гучево
Хала Гимназије, Пријепоље;

19/11/2022 17:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Живковић Дејан Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 020
Ариље - Ужице
Ариље;

12/11/2022 18:00h
Миленковић Александар Судија А
Барјактаревић Јован Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 021
Бели Анђео - ПП 033
Prijepolje;

13/11/2022 17:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Киковић Здравко Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 017
ПП 033 - Ариље
Хала Гимназије Пријепоље;

06/11/2022 19:00h
Миленковић Александар Судија А
Барјактаревић Јован Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 018
Гучево - Бели Анђео
Хала ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача;

05/11/2022 17:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Николић Видоје Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 014
ПП 033 - Ужице
Спортска дворана Пријепољске гимназије;

29/10/2022 20:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 015
Гучево - Ариље
Хала ОШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача;

02/12/2022 20:00h
Каитовић Тијана Судија А
Вукосављевић Милутин Судија Б
Николић Видоје Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 011
Ужице - Гучево
Ужице, хала КРЧАГОВО, Милоша Обреновића бб;

22/10/2022 16:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Делегат
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 012
Ариље - Бели Анђео
Спортска хала Ариље;

21/10/2022 20:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Васовић Бошко Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 008
Бели Анђео - Ужице
хала Гимназије;

13/10/2022 18:15h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 009
Гучево - ПП 033
хала ОШ "Вера Благојевић";

15/10/2022 18:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Ћирић Горан Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 005
Ужице - Ариље
Ужице, хала Крчагово;

08/10/2022 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 006
ПП 033 - Бели Анђео
Пријепоље, хала Гимназије;

08/10/2022 13:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Живковић Дејан Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад А 002
Ариље - ПП 033
Ариље;

04/10/2022 20:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад А 003
Бели Анђео - Гучево
Пријепоље, дворана Гимназије;

02/10/2022 15:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Савић Димитрије Делегат

 

 

ДРЛ Запад

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 028
Трепча - Крушевац
Рашка;

07/12/2022 19:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 029
Бане - Омладинац
Рашка;

04/12/2022 19:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Киковић Здравко Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 030
Металац 2 - Теки
Краљево;

04/12/2022 14:00h
Арсеновић Лука Судија А
Ручнов Ивана Судија Б
Лојпур Марија Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 025
Омладинац - Трепча
Спортска хала Бреза Горњи Милановац;

27/11/2022 17:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 026
Теки - Бане
Рача;

27/11/2022 19:00h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 027
Крушевац - Металац 2
Крушевац;

26/11/2022 19:30h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Петровић Александар Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 022
Трепча - Металац 2
Рашка;

20/11/2022 16:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 023
Бане - Крушевац
Рашка;

19/11/2022 19:00h
Војиновић Душан Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 024
Омладинац - Теки
Спортска хала Бреза, Горњи Милановац;

20/11/2022 12:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Николић Видоје Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 019
Теки - Трепча
Рача Крагујевачка;

11/11/2022 20:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Лојпур Марија Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 020
Металац 2 - Бане
Краљево;

06/12/2022 20:30h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 021
Крушевац - Омладинац
Крушевац;

13/11/2022 19:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 016
Трепча - Бане
Raška;

05/11/2022 19:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 017
Омладинац - Металац 2
Хала "Бреза" Горњи Милановац;

07/11/2022 19:30h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 018
Теки - Крушевац
Рача Крагујевачка;

04/11/2022 20:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Васовић Бошко Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 013
Крушевац - Трепча
Крушевац, Луке Ивановића бб;

30/10/2022 16:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 014
Омладинац - Бане
хала Бреза Горњи Милановац;

29/10/2022 17:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 015
Теки - Металац 2
ОШ "Карађорђе" Рача Крагујевачка;

30/10/2022 12:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Колак Мирослав Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 010
Трепча - Омладинац
Raška;

23/10/2022 18:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 011
Бане - Теки
Рашка;

22/11/2022 19:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 012
Металац 2 - Крушевац
Краљево;

23/10/2022 12:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Савић Димитрије Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 007
Металац 2 - Трепча
;

16/10/2022 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Кривокућа Драган Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 008
Крушевац - Бане
Крушевац;

19/10/2022 21:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 009
Теки - Омладинац
ОШ Карађорђе , Рача;

16/10/2022 12:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 004
Трепча - Теки
Рашка;

08/10/2022 17:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 005
Бане - Металац 2
Рашка;

10/10/2022 20:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Киковић Здравко Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 006
Омладинац - Крушевац
Горњи Милановац, хала Бреза;

09/10/2022 18:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Николић Видоје Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 001
Бане - Трепча
Рашка;

30/11/2022 19:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 002
Металац 2 - Омладинац
Краљево;

30/11/2022 21:00h
Рилак Александар Судија А
Живић Немања Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ДРЛ Запад Б 003
Крушевац - Теки
Крушевац, Луке Ивановића бб;

02/10/2022 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Симоновић Бранислав Делегат
Top