Breadcrubs-image

ЛМК М16


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Младост 2012 2 2 0 0 61 45 4
2 Јагодина 2 1 0 1 28 27 2
3 РУДАР 2 1 0 1 47 49 2
4 ОРК Млади Радник 2 1 0 1 54 58 2
5 Борско Језеро 2 0 0 2 28 39 0

 

 

ЛМК М16


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Шамот 65 4 4 0 0 105 58 8
2 Уб 4 3 0 1 98 78 6
3 Ариље 4 2 0 2 118 104 4
4 Прибој 4 1 1 2 71 72 3
5 Металац 4 1 0 3 48 47 2
6 Ужице 4 0 1 3 72 153 1

ЛМК М16

10.коло
8.коло
7.коло

 

 

ЛМК М16

10.коло
9.коло
6.коло
5.коло
4.коло
2.коло
1.коло

ЛМК М16

1 Младост 2012
2 РУДАР
3 ОРК Млади Радник
4 Јагодина
5 Борско Језеро

ЛМК М16

1 Шамот 65
2 Уб
3 Прибој
4 Ариље
5 Металац
6 Ужице

ЛМК М16

1 Младост 2012 Детаљније
2 РУДАР Детаљније
3 ОРК Млади Радник Детаљније
4 Јагодина Детаљније
5 Борско Језеро Детаљније

ЛМК М16

1 Шамот 65 Детаљније
2 Уб Детаљније
3 Прибој Детаљније
4 Ариље Детаљније
5 Металац Детаљније
6 Ужице Детаљније

ЛМК М16

1.коло
  • Младост 2012
  • Број утакмице: М16 А 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • РУДАР
  • Број утакмице: М16 А 01 002
  • Борско Језеро
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: М16 А 01 003
  • Јагодина
2.коло
  • Јагодина
  • Број утакмице: М16 А 02 004
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост 2012
  • Број утакмице: М16 А 02 005
  • РУДАР
  • Борско Језеро
  • Број утакмице: М16 А 02 006
  • ОРК Млади Радник
3.коло
  • РУДАР
  • Број утакмице: М16 А 03 007
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: М16 А 03 008
  • Младост 2012
  • Јагодина
  • Број утакмице: М16 А 03 009
  • Борско Језеро
4.коло
  • Борско Језеро
  • Број утакмице: М16 А 04 010
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост 2012
  • Број утакмице: М16 А 04 011
  • Јагодина
  • РУДАР
  • Број утакмице: М16 А 04 012
  • ОРК Млади Радник
5.коло
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: М16 А 05 013
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Борско Језеро
  • Број утакмице: М16 А 05 014
  • Младост 2012
  • Јагодина
  • Број утакмице: М16 А 05 015
  • РУДАР
6.коло
  • Младост 2012
  • Број утакмице: М16 А 06 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Борско Језеро
  • Број утакмице: М16 А 06 017
  • РУДАР
  • Јагодина
  • Број утакмице: М16 А 06 018
  • ОРК Млади Радник
7.коло
  • Јагодина
  • Број утакмице: М16 А 07 019
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • РУДАР
  • 16/10/2022 10:00h Бор Број утакмице: М16 А 07 020
  • Младост 2012
  • ОРК Млади Радник
  • 16/10/2022 10:00h Бор Број утакмице: М16 А 07 021
  • Борско Језеро
8.коло
  • РУДАР
  • Број утакмице: М16 А 08 022
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост 2012
  • 16/10/2022 10:00h Бор Број утакмице: М16 А 08 023
  • ОРК Млади Радник
  • Борско Језеро
  • 16/10/2022 10:00h Бор Број утакмице: М16 А 08 024
  • Јагодина
9.коло
  • Борско Језеро
  • Број утакмице: М16 А 09 025
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Јагодина
  • Број утакмице: М16 А 09 026
  • Младост 2012
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: М16 А 09 027
  • РУДАР
10.коло
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: М16 А 10 028
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • Младост 2012
  • Број утакмице: М16 А 10 029
  • Борско Језеро
  • РУДАР
  • 16/10/2022 10:00h Бор Број утакмице: М16 А 10 030
  • Јагодина

 

 

ЛМК М16

1.коло
  • Шамот 65
  • 16/10/2022 10:00h Уб Број утакмице: М16 Б 01 001
  • Ужице
  • Уб
  • 29/10/2022 00:00h Ужице Број утакмице: М16 Б 01 002
  • Металац
  • Прибој
  • Број утакмице: М16 Б 01 003
  • Ариље
2.коло
  • Ужице
  • 30/11/-0001 00:00h Ужице Број утакмице: М16 Б 02 004
  • Ариље
  • Шамот 65
  • 16/10/2022 10:00h Уб Број утакмице: М16 Б 02 005
  • Уб
  • Металац
  • 16/10/2022 10:00h Уб Број утакмице: М16 Б 02 006
  • Прибој
3.коло
  • Уб
  • Број утакмице: М16 Б 03 007
  • Ужице
  • Прибој
  • Број утакмице: М16 Б 03 008
  • Шамот 65
  • Ариље
  • Број утакмице: М16 Б 03 009
  • Металац
4.коло
  • Ужице
  • 16/10/2022 10:00h Уб Број утакмице: М16 Б 04 010
  • Металац
  • Шамот 65
  • Број утакмице: М16 Б 04 011
  • Ариље
  • Уб
  • 30/11/-0001 00:00h Ужице Број утакмице: М16 Б 04 012
  • Прибој
5.коло
  • Прибој
  • 30/11/-0001 00:00h Ужице Број утакмице: М16 Б 05 013
  • Ужице
  • Металац
  • Број утакмице: М16 Б 05 014
  • Шамот 65
  • Ариље
  • Број утакмице: М16 Б 05 015
  • Уб
6.коло
  • Ужице
  • Број утакмице: М16 Б 06 016
  • Шамот 65
  • Металац
  • Број утакмице: М16 Б 06 017
  • Уб
  • Ариље
  • 16/10/2022 10:00h Уб Број утакмице: М16 Б 06 018
  • Прибој
7.коло
  • Ариље
  • Број утакмице: М16 Б 07 019
  • Ужице
  • Уб
  • Број утакмице: М16 Б 07 020
  • Шамот 65
  • Прибој
  • Број утакмице: М16 Б 07 021
  • Металац
8.коло
  • Ужице
  • Број утакмице: М16 Б 08 022
  • Уб
  • Шамот 65
  • Број утакмице: М16 Б 08 023
  • Прибој
  • Металац
  • Број утакмице: М16 Б 08 024
  • Ариље
9.коло
  • Металац
  • Број утакмице: М16 Б 09 025
  • Ужице
  • Ариље
  • 30/11/-0001 00:00h Ужице Број утакмице: М16 Б 09 026
  • Шамот 65
  • Прибој
  • Број утакмице: М16 Б 09 027
  • Уб
10.коло
  • Ужице
  • Број утакмице: М16 Б 10 028
  • Прибој
  • Шамот 65
  • 29/10/2022 00:00h Ужице Број утакмице: М16 Б 10 029
  • Металац
  • Уб
  • 16/10/2022 10:00h Уб Број утакмице: М16 Б 10 030
  • Ариље

Билтени

27/10/2022 LMK M-16 Билтен 2. Ажуриран
26/10/2022 ЛМК M-16 Билтен број 2
16/10/2022 ЛМК M-16 Билтен број 1

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ЛМК М16

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 А 030
РУДАР - Јагодина
Бор;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 А 023
Младост 2012 - ОРК Млади Радник
Бор;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 А 024
Борско Језеро - Јагодина
Бор;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 А 020
РУДАР - Младост 2012
Бор;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 А 021
ОРК Млади Радник - Борско Језеро
Бор;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу

 

 

ЛМК М16

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 029
Шамот 65 - Металац
Ужице;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 Б 030
Уб - Ариље
Уб;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 026
Ариље - Шамот 65
Ужице;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 018
Ариље - Прибој
Уб;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 013
Прибој - Ужице
Ужице;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 010
Ужице - Металац
Уб;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 Б 012
Уб - Прибој
Ужице;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 004
Ужице - Ариље
Ужице;

30/11/-0001 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 Б 005
Шамот 65 - Уб
Уб;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 Б 006
Металац - Прибој
Уб;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: М16 Б 001
Шамот 65 - Ужице
Уб;

16/10/2022 10:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: М16 Б 002
Уб - Металац
Ужице;

29/10/2022 00:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Top