Breadcrubs-image

ПРЛ Запад мушкарци


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 ОРК Мачва 22 18 0 4 748 603 36
2 РК Златар 22 15 1 6 722 634 31
3 РК Параћин 22 14 2 6 699 590 30
4 РК Шамот-65 2 22 14 0 8 683 679 28
5 ОРК Младост 22 12 2 8 643 589 26
6 РК Локомотива 22 13 0 9 631 610 26
7 РК Жупа 54 22 11 1 10 604 635 23
8 РК Јагодина 22 10 2 10 620 607 22
9 РК Слога КВ 22 9 1 12 665 670 19
10 ОРК Металац 22 8 1 13 584 612 17
11 РК Карађорђе 22 2 0 20 602 792 4
12 СПД Раднички 2 22 1 0 21 559 739 2

ПРЛ Запад мушкарци

22.коло
21.коло
20.коло
19.коло
18.коло
17.коло
16.коло
15.коло
14.коло
13.коло
12.коло
11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Запад мушкарци

1 РК Шамот-65 2
2 РК Златар
3 РК Карађорђе
4 РК Јагодина
5 ОРК Металац
6 ОРК Мачва
7 ОРК Младост
8 РК Жупа 54
9 СПД Раднички 2
10 РК Параћин
11 РК Локомотива
12 РК Слога КВ

ПРЛ Запад мушкарци

1 РК Шамот-65 2 Детаљније
2 РК Златар Детаљније
3 РК Карађорђе Детаљније
4 РК Јагодина Детаљније
5 ОРК Металац Детаљније
6 ОРК Мачва Детаљније
7 ОРК Младост Детаљније
8 РК Жупа 54 Детаљније
9 СПД Раднички 2 Детаљније
10 РК Параћин Детаљније
11 РК Локомотива Детаљније
12 РК Слога КВ Детаљније

ПРЛ Запад мушкарци

1.коло
  • РК Шамот-65 2
  • 25/09/2022 14:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 01 001
  • РК Слога КВ
  • РК Златар
  • 28/09/2022 20:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 01 002
  • РК Локомотива
  • РК Карађорђе
  • 25/09/2022 20:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 01 003
  • РК Параћин
  • РК Јагодина
  • 25/09/2022 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 01 004
  • СПД Раднички 2
  • ОРК Металац
  • 05/10/2022 20:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 01 005
  • РК Жупа 54
  • ОРК Мачва
  • 25/09/2022 19:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 01 006
  • ОРК Младост
2.коло
  • РК Слога КВ
  • 02/10/2022 15:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 02 007
  • ОРК Младост
  • РК Шамот-65 2
  • 02/10/2022 13:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 02 008
  • РК Златар
  • РК Локомотива
  • 01/10/2022 19:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 02 009
  • РК Карађорђе
  • РК Параћин
  • 02/10/2022 19:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 02 010
  • РК Јагодина
  • СПД Раднички 2
  • 02/10/2022 18:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 02 011
  • ОРК Металац
  • РК Жупа 54
  • 01/10/2022 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 02 012
  • ОРК Мачва
3.коло
  • РК Златар
  • 09/10/2022 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 03 013
  • РК Слога КВ
  • РК Карађорђе
  • 09/10/2022 17:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 03 014
  • РК Шамот-65 2
  • РК Јагодина
  • 09/10/2022 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 03 015
  • РК Локомотива
  • ОРК Металац
  • 09/10/2022 17:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 03 016
  • РК Параћин
  • ОРК Мачва
  • 08/10/2022 19:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 03 017
  • СПД Раднички 2
  • ОРК Младост
  • 08/10/2022 19:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 03 018
  • РК Жупа 54
4.коло
  • РК Слога КВ
  • 16/10/2022 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 04 019
  • РК Жупа 54
  • РК Шамот-65 2
  • 16/09/2022 19:00h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 04 020
  • РК Јагодина
  • РК Златар
  • 30/11/2022 20:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 04 021
  • РК Карађорђе
  • РК Локомотива
  • 15/10/2022 20:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 04 022
  • ОРК Металац
  • РК Параћин
  • 19/10/2022 20:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 04 023
  • ОРК Мачва
  • СПД Раднички 2
  • 16/10/2022 15:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 04 024
  • ОРК Младост
5.коло
  • РК Карађорђе
  • 23/10/2022 19:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 05 025
  • РК Слога КВ
  • ОРК Металац
  • 23/10/2022 12:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 05 026
  • РК Шамот-65 2
  • РК Јагодина
  • 24/10/2022 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 05 027
  • РК Златар
  • ОРК Мачва
  • 22/10/2022 19:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 05 028
  • РК Локомотива
  • ОРК Младост
  • 23/10/2022 19:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 05 029
  • РК Параћин
  • РК Жупа 54
  • 22/10/2022 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 05 030
  • СПД Раднички 2
6.коло
  • РК Слога КВ
  • 30/10/2022 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 06 031
  • СПД Раднички 2
  • РК Шамот-65 2
  • 30/10/2022 19:00h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 06 032
  • ОРК Мачва
  • РК Златар
  • 10/12/2022 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 06 033
  • ОРК Металац
  • РК Карађорђе
  • 29/10/2022 15:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 06 034
  • РК Јагодина
  • РК Локомотива
  • 29/10/2022 19:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 06 035
  • ОРК Младост
  • РК Параћин
  • 30/10/2022 20:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 06 036
  • РК Жупа 54
7.коло
  • РК Јагодина
  • 05/11/2022 19:00h Јагодина Сх ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 07 037
  • РК Слога КВ
  • ОРК Младост
  • 05/11/2022 18:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 07 038
  • РК Шамот-65 2
  • ОРК Мачва
  • 06/11/2022 18:00h Сх ,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 07 039
  • РК Златар
  • ОРК Металац
  • 05/11/2022 18:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 07 040
  • РК Карађорђе
  • РК Жупа 54
  • 05/11/2022 19:00h Алексанровац Број утакмице: ПРЛ Запад М 07 041
  • РК Локомотива
  • СПД Раднички 2
  • 05/11/2022 13:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 07 042
  • РК Параћин
8.коло
  • РК Слога КВ
  • 13/11/2022 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 08 043
  • РК Параћин
  • РК Шамот-65 2
  • 11/11/2022 20:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 08 044
  • РК Жупа 54
  • РК Златар
  • 12/11/2022 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 08 045
  • ОРК Младост
  • РК Карађорђе
  • 12/11/2022 20:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 08 046
  • ОРК Мачва
  • РК Јагодина
  • 11/12/2022 15:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 08 047
  • ОРК Металац
  • РК Локомотива
  • 11/11/2022 20:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 08 048
  • СПД Раднички 2
9.коло
  • ОРК Металац
  • 20/11/2022 17:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 09 049
  • РК Слога КВ
  • СПД Раднички 2
  • 20/11/2022 16:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 09 050
  • РК Шамот-65 2
  • РК Жупа 54
  • 19/11/2022 19:00h Алексанровац Број утакмице: ПРЛ Запад М 09 051
  • РК Златар
  • ОРК Младост
  • 06/12/2022 20:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 09 052
  • РК Карађорђе
  • ОРК Мачва
  • 20/11/2022 18:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 09 053
  • РК Јагодина
  • РК Параћин
  • 20/11/2022 19:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 09 054
  • РК Локомотива
10.коло
  • РК Слога КВ
  • 27/11/2022 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 10 055
  • РК Локомотива
  • РК Шамот-65 2
  • 27/11/2022 19:00h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 10 056
  • РК Параћин
  • РК Златар
  • 26/11/2022 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 10 057
  • СПД Раднички 2
  • РК Карађорђе
  • 27/11/2022 20:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 10 058
  • РК Жупа 54
  • РК Јагодина
  • 27/11/2022 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 10 059
  • ОРК Младост
  • ОРК Металац
  • 26/11/2022 14:30h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 10 060
  • ОРК Мачва
11.коло
  • ОРК Мачва
  • 03/12/2022 19:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 11 061
  • РК Слога КВ
  • РК Локомотива
  • 03/12/2022 20:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 11 062
  • РК Шамот-65 2
  • РК Параћин
  • Број утакмице: ПРЛ Запад М 11 063
  • РК Златар
  • СПД Раднички 2
  • 03/12/2022 12:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 11 064
  • РК Карађорђе
  • РК Жупа 54
  • 03/12/2022 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 11 065
  • РК Јагодина
  • ОРК Младост
  • 03/12/2022 19:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 11 066
  • ОРК Металац
12.коло
  • РК Слога КВ
  • 04/03/2023 15:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 12 067
  • РК Шамот-65 2
  • РК Локомотива
  • 05/03/2023 18:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 12 068
  • РК Златар
  • РК Параћин
  • 05/03/2023 18:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 12 069
  • РК Карађорђе
  • СПД Раднички 2
  • 05/03/2023 13:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 12 070
  • РК Јагодина
  • РК Жупа 54
  • 04/03/2023 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 12 071
  • ОРК Металац
  • ОРК Младост
  • 04/03/2023 19:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 12 072
  • ОРК Мачва
13.коло
  • ОРК Младост
  • 11/03/2023 19:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 13 073
  • РК Слога КВ
  • РК Златар
  • 12/03/2023 18:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 13 074
  • РК Шамот-65 2
  • РК Карађорђе
  • 11/03/2023 20:30h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 13 075
  • РК Локомотива
  • РК Јагодина
  • 12/03/2023 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 13 076
  • РК Параћин
  • ОРК Металац
  • 12/03/2023 17:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 13 077
  • СПД Раднички 2
  • ОРК Мачва
  • 11/03/2023 19:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 13 078
  • РК Жупа 54
14.коло
  • РК Слога КВ
  • 19/03/2023 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 14 079
  • РК Златар
  • РК Шамот-65 2
  • 19/03/2023 15:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 14 080
  • РК Карађорђе
  • РК Локомотива
  • 18/03/2023 19:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 14 081
  • РК Јагодина
  • РК Параћин
  • 19/03/2023 19:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 14 082
  • ОРК Металац
  • СПД Раднички 2
  • 19/03/2023 12:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 14 083
  • ОРК Мачва
  • РК Жупа 54
  • 19/03/2023 18:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 14 084
  • ОРК Младост
15.коло
  • РК Жупа 54
  • 25/03/2023 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 15 085
  • РК Слога КВ
  • РК Јагодина
  • 26/03/2023 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 15 086
  • РК Шамот-65 2
  • РК Карађорђе
  • 25/03/2023 20:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 15 087
  • РК Златар
  • ОРК Металац
  • 26/03/2023 16:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 15 088
  • РК Локомотива
  • ОРК Мачва
  • 26/03/2023 19:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 15 089
  • РК Параћин
  • ОРК Младост
  • 26/03/2023 19:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 15 090
  • СПД Раднички 2
16.коло
  • РК Слога КВ
  • 02/04/2023 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 16 091
  • РК Карађорђе
  • РК Шамот-65 2
  • 02/04/2023 16:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 16 092
  • ОРК Металац
  • РК Златар
  • 01/04/2023 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 16 093
  • РК Јагодина
  • РК Локомотива
  • 01/04/2023 19:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 16 094
  • ОРК Мачва
  • РК Параћин
  • 02/04/2023 19:30h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 16 095
  • ОРК Младост
  • СПД Раднички 2
  • 02/04/2023 12:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 16 096
  • РК Жупа 54
17.коло
  • СПД Раднички 2
  • 09/04/2023 12:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 17 097
  • РК Слога КВ
  • ОРК Мачва
  • 07/04/2023 20:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 17 098
  • РК Шамот-65 2
  • ОРК Металац
  • 08/04/2023 16:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 17 099
  • РК Златар
  • РК Јагодина
  • 09/04/2023 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 17 100
  • РК Карађорђе
  • ОРК Младост
  • 08/04/2023 19:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 17 101
  • РК Локомотива
  • РК Жупа 54
  • 09/04/2023 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 17 102
  • РК Параћин
18.коло
  • РК Слога КВ
  • 23/04/2023 15:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 18 103
  • РК Јагодина
  • РК Шамот-65 2
  • 23/04/2023 15:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 18 104
  • ОРК Младост
  • РК Златар
  • 22/04/2023 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 18 105
  • ОРК Мачва
  • РК Карађорђе
  • 22/04/2023 20:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 18 106
  • ОРК Металац
  • РК Локомотива
  • 23/04/2023 18:00h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 18 107
  • РК Жупа 54
  • РК Параћин
  • 23/04/2023 19:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 18 108
  • СПД Раднички 2
19.коло
  • РК Параћин
  • 29/04/2023 19:00h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 19 109
  • РК Слога КВ
  • РК Жупа 54
  • 28/04/2023 19:00h Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 19 110
  • РК Шамот-65 2
  • ОРК Младост
  • 28/04/2023 20:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 19 111
  • РК Златар
  • ОРК Мачва
  • 28/04/2023 20:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 19 112
  • РК Карађорђе
  • ОРК Металац
  • 29/04/2023 18:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 19 113
  • РК Јагодина
  • СПД Раднички 2
  • 29/04/2023 12:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 19 114
  • РК Локомотива
20.коло
  • РК Слога КВ
  • 07/05/2023 14:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 20 115
  • ОРК Металац
  • РК Шамот-65 2
  • 07/05/2023 13:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 20 116
  • СПД Раднички 2
  • РК Златар
  • 07/05/2023 20:30h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 20 117
  • РК Жупа 54
  • РК Карађорђе
  • 05/05/2023 20:30h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 20 118
  • ОРК Младост
  • РК Јагодина
  • 07/05/2023 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 20 119
  • ОРК Мачва
  • РК Локомотива
  • 07/05/2023 19:30h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 20 120
  • РК Параћин
21.коло
  • РК Локомотива
  • 14/05/2023 19:30h Лапово, Ош,, Светозар Марковић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 21 121
  • РК Слога КВ
  • РК Параћин
  • 14/05/2023 18:30h Параћин Сх,, 7.Јули" Број утакмице: ПРЛ Запад М 21 122
  • РК Шамот-65 2
  • СПД Раднички 2
  • 14/05/2023 16:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: ПРЛ Запад М 21 123
  • РК Златар
  • РК Жупа 54
  • Александровац Сх,,Жупа" Број утакмице: ПРЛ Запад М 21 124
  • РК Карађорђе
  • ОРК Младост
  • 13/05/2023 17:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: ПРЛ Запад М 21 125
  • РК Јагодина
  • ОРК Мачва
  • 13/05/2023 18:00h Богатић Сх,,Богатић" Број утакмице: ПРЛ Запад М 21 126
  • ОРК Металац
22.коло
  • РК Слога КВ
  • 21/05/2023 18:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 22 127
  • ОРК Мачва
  • РК Шамот-65 2
  • 16/05/2023 20:00h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: ПРЛ Запад М 22 128
  • РК Локомотива
  • РК Златар
  • 20/05/2023 19:00h Нова Варош Гш Дворана Број утакмице: ПРЛ Запад М 22 129
  • РК Параћин
  • РК Карађорђе
  • 21/05/2023 20:00h Топола ОШ,,Карађорђе" Број утакмице: ПРЛ Запад М 22 130
  • СПД Раднички 2
  • РК Јагодина
  • 21/05/2023 19:00h Јагодина СЦ,,Јасса" Број утакмице: ПРЛ Запад М 22 131
  • РК Жупа 54
  • ОРК Металац
  • 19/05/2023 18:00h Ваљево Сц,,15 Септембар" Број утакмице: ПРЛ Запад М 22 132
  • ОРК Младост

Билтени

23/09/2022 Допис службеним Лицима
23/09/2022 Допис клубовима

Решења

26/05/2023 Службено саопштење 26
19/05/2023 Службено саопштење 25
19/05/2023 25-02 Решење регистарцији утакмице 10:0
19/05/2023 25-03 Решење о кажњавању Рк ,,Карађорђе"
11/05/2023 Службено саопштење 24
03/05/2023 Службено саопштење 23
26/04/2023 Службено саопштење 22
22/04/2023 Службено саопштење 21
22/04/2023 21-02-23 Решење о обустављању дициплинског поступка ЖРУ ,,Пријепоље"
22/04/2023 21-03-23 Решење о кажњавању тренера Драгомора Ћаћића
11/04/2023 Службено саопштење 20
11/04/2023 20-02 Решење о Кажњавању-ЖРУ Пријепоље
11/04/2023 20-03 Решење о покретању дисциплинског поступка-Драгомир Ћаћић
11/04/2023 20-04 Решење осуспензији-Драгомир Ћаћић
11/04/2023 20-02 Решење о Кажњавању-ОРК Металац
07/04/2023 Службено саопштење 19
07/04/2023 19-02 Решење о Кажњавању-ЖРК Кошутњак
07/04/2023 19-03 Решење о обустављању дисциплинског поступка Рк Карађорђе
07/04/2023 19-04 Решење о Кажњавању-ОРК Шамот 65-2
07/04/2023 19-05 Решење о кажњавању ЖРУ Пријепоље
07/04/2023 19-06 Решење о покретању дисциплинског поступка-ЖРУ Пријепоље
29/03/2023 Службено саопштење 18
29/03/2023 18-02 Решење о покретању дисциплинског поступка-Кошутњак
29/03/2023 18-03 Решење о покретању дисциплинског поступка-Карађорђе
29/03/2023 18-04 Решење о покретању дисциплинског поступка-Шамот 65-2
29/03/2023 18-05 Решење о покретању дисциплинског поступка-Пријепоље
24/03/2023 Службено саопштење 17
20/03/2023 Службено саопштење 16
20/03/2023 Решење о кажњавању Жорк ,,Јагодина"
20/03/2023 Решење о брисању резултата Жорк ,,Јагодина"
11/03/2023 Службено саопштење 15
11/03/2023 15-02 Решење о покретању дисциплинског поступка Жорк Јагодина
17/12/2022 Службено саопштење 14
09/12/2022 Службено саопштење 13
09/12/2022 13-02 Решење о регистрацијици утакмице
09/12/2022 13-03 Решење о кажњавању РК,,Златар"
01/12/2022 Службено саопштење 12
01/12/2022 12-02 Решење о наступу без лиценцираног тренера
01/12/2022 12-03 Решење о наступу без лиценцираног тренера
26/11/2022 Службено саопштење 11
26/11/2022 11-02 Решење о одлагању утакмице
19/11/2022 Службено саопштење 10
11/11/2022 Службено саопштење 9
11/11/2022 09-02 Решење о Кажњавању-Димитрије Савић
11/11/2022 09-03 Решење о Кажњавању-Предраг Обрадовић
11/11/2022 09-04 Решење о Кажњавању-Жељко Стаменић
11/11/2022 09-05 Решење о Кажњавању-Кристина Јоксимовић
11/11/2022 09-06 Решење о Кажњавању тренера-Драган Кривокућа
11/11/2022 09-07 Решење о Кажњавању РК,,Пазар 2003"
11/11/2022 09-08 Решење о одигравању нове утакмице
04/11/2022 Службено саопштење 8
29/10/2022 07-02 Решење о покретању дисциплинског поступка-Кривокућа Драган
29/10/2022 07-03 Решење о Суспензији-Кривокућа Драган
29/10/2022 Службено саопштење 7
29/10/2022 07-04 Решење о одлагању утакмице
27/10/2022 Службено саопштење 6
27/10/2022 06-02 Решење о покретању дисциплинског поступка-Димитрије Савић
27/10/2022 06-03 Решење о Суспензији-Димитрије Савић
27/10/2022 06-04 Решење о покретању дисциплинског поступка-Обрадовић Предраг
27/10/2022 06-05 Решење о Суспензији-Обрадовић Предраг
27/10/2022 06-06 Решење о покретању дисциплинског поступка-Стаменић Жељко
27/10/2022 06-07 Решење о Суспензији-Стаменић Жељко
27/10/2022 06-08 Решење о покретању дисциплинског поступка-Јоксимовић Кристина
27/10/2022 06-09 Решење о Суспензији-Јоксимовић Кристина
21/10/2022 Службено саопштење 5
14/10/2022 Службено саопштење 4
14/10/2022 04-02 Решење о одлагању утакмице
14/10/2022 04-03 Решење о одлагању утакмице
14/10/2022 04-04 Решење о одлагању утакмице
06/10/2022 Службено саопштење 3
29/09/2022 Службено саопштење 2
23/09/2022 Службено саопштење 1
23/09/2022 01-01 Решење о одлагању утакмице
23/09/2022 01-02 Решење о одлагању утакмице

Календар

27/01/2023 Распоред пролеће
27/01/2023 Распоред пролеће
15/09/2022 Календар Мушкарци
15/09/2022 Календар Жене

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ПРЛ Запад мушкарци

22.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 127
РК Слога КВ - ОРК Мачва
Краљево Сц,,Ибар";

21/05/2023 18:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Соколовић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 128
РК Шамот-65 2 - РК Локомотива
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

16/05/2023 20:00h
Тренутно нису делегирана службена лица за утакмицу
Бр.ута: ПРЛ Запад М 129
РК Златар - РК Параћин
Нова Варош Гш Дворана;

20/05/2023 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Вукојичић Петар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 130
РК Карађорђе - СПД Раднички 2
Топола ОШ,,Карађорђе";

21/05/2023 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 131
РК Јагодина - РК Жупа 54
Јагодина СЦ,,Јасса";

21/05/2023 19:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 132
ОРК Металац - ОРК Младост
Ваљево Сц,,15 Септембар";

19/05/2023 18:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Живковић Дејан Делегат
21.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 121
РК Локомотива - РК Слога КВ
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

14/05/2023 19:30h
Петровић Душан Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 122
РК Параћин - РК Шамот-65 2
Параћин Сх,, 7.Јули";

14/05/2023 18:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 123
СПД Раднички 2 - РК Златар
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

14/05/2023 16:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 125
ОРК Младост - РК Јагодина
Чачак Сц,,Младост";

13/05/2023 17:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Вукојичић Петар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 126
ОРК Мачва - ОРК Металац
Богатић Сх,,Богатић";

13/05/2023 18:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Ћосић Игор Делегат
20.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 115
РК Слога КВ - ОРК Металац
Краљево Сц,,Ибар";

07/05/2023 14:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 116
РК Шамот-65 2 - СПД Раднички 2
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

07/05/2023 13:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 117
РК Златар - РК Жупа 54
Нова Варош Гш Дворана;

07/05/2023 20:30h
Радосављевић Вукашин Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 118
РК Карађорђе - ОРК Младост
Топола ОШ,,Карађорђе";

05/05/2023 20:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 119
РК Јагодина - ОРК Мачва
Јагодина СЦ,,Јасса";

07/05/2023 19:00h
Рилак Александар Судија А
Живић Немања Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 120
РК Локомотива - РК Параћин
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

07/05/2023 19:30h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
19.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 109
РК Параћин - РК Слога КВ
Параћин Сх,, 7.Јули";

29/04/2023 19:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 110
РК Жупа 54 - РК Шамот-65 2
Александровац Сх,,Жупа";

28/04/2023 19:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 111
ОРК Младост - РК Златар
Чачак Сц,,Младост";

28/04/2023 20:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Соколовић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 112
ОРК Мачва - РК Карађорђе
Богатић Сх,,Богатић";

28/04/2023 20:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 113
ОРК Металац - РК Јагодина
Ваљево Сц,,15 Септембар";

29/04/2023 18:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 114
СПД Раднички 2 - РК Локомотива
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

29/04/2023 12:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
18.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 103
РК Слога КВ - РК Јагодина
Краљево Сц,,Ибар";

23/04/2023 15:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 104
РК Шамот-65 2 - ОРК Младост
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

23/04/2023 15:30h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Павловић Саша Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 105
РК Златар - ОРК Мачва
Нова Варош Гш Дворана;

22/04/2023 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 106
РК Карађорђе - ОРК Металац
Топола ОШ,,Карађорђе";

22/04/2023 20:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 107
РК Локомотива - РК Жупа 54
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

23/04/2023 18:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 108
РК Параћин - СПД Раднички 2
Параћин Сх,, 7.Јули";

23/04/2023 19:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Петровић Александар Делегат
17.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 097
СПД Раднички 2 - РК Слога КВ
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

09/04/2023 12:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 098
ОРК Мачва - РК Шамот-65 2
Богатић Сх,,Богатић";

07/04/2023 20:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 099
ОРК Металац - РК Златар
Ваљево Сц,,15 Септембар";

08/04/2023 16:00h
Рилак Александар Судија А
Живић Немања Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 100
РК Јагодина - РК Карађорђе
Јагодина СЦ,,Јасса";

09/04/2023 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 101
ОРК Младост - РК Локомотива
Чачак Сц,,Младост";

08/04/2023 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 102
РК Жупа 54 - РК Параћин
Александровац Сх,,Жупа";

09/04/2023 19:00h
Милошевић Станислав Судија А
Колак Спасоје Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
16.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 091
РК Слога КВ - РК Карађорђе
Краљево Сц,,Ибар";

02/04/2023 14:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 092
РК Шамот-65 2 - ОРК Металац
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

02/04/2023 16:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 093
РК Златар - РК Јагодина
Нова Варош Гш Дворана;

01/04/2023 19:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Вукојичић Петар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 094
РК Локомотива - ОРК Мачва
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

01/04/2023 19:00h
Рилак Александар Судија А
Живић Немања Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 095
РК Параћин - ОРК Младост
Параћин Сх,, 7.Јули";

02/04/2023 19:30h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 096
СПД Раднички 2 - РК Жупа 54
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

02/04/2023 12:00h
Морина Реџеп Судија А
Павловић Дејан Судија Б
Васовић Бошко Делегат
15.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 085
РК Жупа 54 - РК Слога КВ
Александровац Сх,,Жупа";

25/03/2023 19:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 086
РК Јагодина - РК Шамот-65 2
Јагодина СЦ,,Јасса";

26/03/2023 19:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 087
РК Карађорђе - РК Златар
Топола ОШ,,Карађорђе";

25/03/2023 20:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 088
ОРК Металац - РК Локомотива
Ваљево Сц,,15 Септембар";

26/03/2023 16:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 089
ОРК Мачва - РК Параћин
Параћин Сх,, 7.Јули";

26/03/2023 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Јовановић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 090
ОРК Младост - СПД Раднички 2
Чачак Сц,,Младост";

26/03/2023 19:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Вујић Владан Делегат
14.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 079
РК Слога КВ - РК Златар
Краљево Сц,,Ибар";

19/03/2023 14:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Савковић Мица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 080
РК Шамот-65 2 - РК Карађорђе
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

19/03/2023 15:30h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 081
РК Локомотива - РК Јагодина
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

18/03/2023 19:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 082
РК Параћин - ОРК Металац
Параћин Сх,, 7.Јули";

19/03/2023 19:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 083
СПД Раднички 2 - ОРК Мачва
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

19/03/2023 12:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Киковић Здравко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 084
РК Жупа 54 - ОРК Младост
Александровац Сх,,Жупа";

19/03/2023 18:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Павловић Павле Делегат
13.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 073
ОРК Младост - РК Слога КВ
Чачак Сц,,Младост";

11/03/2023 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 074
РК Златар - РК Шамот-65 2
Нова Варош Гш Дворана;

12/03/2023 18:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Вукојичић Петар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 075
РК Карађорђе - РК Локомотива
Топола ОШ,,Карађорђе";

11/03/2023 20:30h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 076
РК Јагодина - РК Параћин
Јагодина СЦ,,Јасса";

12/03/2023 19:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 077
ОРК Металац - СПД Раднички 2
Ваљево Сц,,15 Септембар";

12/03/2023 17:00h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 078
ОРК Мачва - РК Жупа 54
Богатић Сх,,Богатић";

11/03/2023 19:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Николић Видоје Делегат
12.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 067
РК Слога КВ - РК Шамот-65 2
Краљево Сц,,Ибар";

04/03/2023 15:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 068
РК Локомотива - РК Златар
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

05/03/2023 18:00h
Миленковић Александар Судија А
Барјактаревић Јован Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 069
РК Параћин - РК Карађорђе
Параћин Сх,, 7.Јули";

05/03/2023 18:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Петровић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 070
СПД Раднички 2 - РК Јагодина
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

05/03/2023 13:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 071
РК Жупа 54 - ОРК Металац
Александровац Сх,,Жупа";

04/03/2023 19:00h
Морина Реџеп Судија А
Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 072
ОРК Младост - ОРК Мачва
Чачак Сц,,Младост";

04/03/2023 19:30h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Живковић Дејан Делегат
11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 061
ОРК Мачва - РК Слога КВ
Богатић Сх,,Богатић";

03/12/2022 19:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 062
РК Локомотива - РК Шамот-65 2
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

03/12/2022 20:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 064
СПД Раднички 2 - РК Карађорђе
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

03/12/2022 12:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 065
РК Жупа 54 - РК Јагодина
Александровац Сх,,Жупа";

03/12/2022 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 066
ОРК Младост - ОРК Металац
Чачак Сц,,Младост";

03/12/2022 19:30h
Радељић Срђан Судија А
Арсић Ђорђе Судија Б
Савковић Мица Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 055
РК Слога КВ - РК Локомотива
Краљево Сц,,Ибар";

27/11/2022 14:00h
Јовановић Марко Судија А
Петровић Душан Судија Б
Лојпур Марија Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 056
РК Шамот-65 2 - РК Параћин
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

27/11/2022 19:00h
Милошевић Станислав Судија А
Колак Спасоје Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 057
РК Златар - СПД Раднички 2
Нова Варош Гш Дворана;

26/11/2022 19:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 058
РК Карађорђе - РК Жупа 54
Топола ОШ,,Карађорђе";

27/11/2022 20:00h
Арсић Ђорђе Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 059
РК Јагодина - ОРК Младост
Јагодина СЦ,,Јасса";

27/11/2022 19:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 060
ОРК Металац - ОРК Мачва
Ваљево Сц,,15 Септембар";

26/11/2022 14:30h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Вујић Владан Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 049
ОРК Металац - РК Слога КВ
Ваљево Сц,,15 Септембар";

20/11/2022 17:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 050
СПД Раднички 2 - РК Шамот-65 2
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

20/11/2022 16:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 051
РК Жупа 54 - РК Златар
Алексанровац;

19/11/2022 19:00h
Милошевић Драган Судија А
Голубовић Марјан Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 052
ОРК Младост - РК Карађорђе
Чачак Сц,,Младост";

06/12/2022 20:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 053
ОРК Мачва - РК Јагодина
Богатић Сх,,Богатић";

20/11/2022 18:00h
Бердић Стефан Судија А
Шорак Филип Судија Б
Михаиловић Зоран Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 054
РК Параћин - РК Локомотива
Параћин Сх,, 7.Јули";

20/11/2022 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Петровић Александар Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 043
РК Слога КВ - РК Параћин
Краљево Сц,,Ибар";

13/11/2022 14:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Соколовић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 044
РК Шамот-65 2 - РК Жупа 54
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

11/11/2022 20:30h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 045
РК Златар - ОРК Младост
Нова Варош Гш Дворана;

12/11/2022 19:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 046
РК Карађорђе - ОРК Мачва
Топола ОШ,,Карађорђе";

12/11/2022 20:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 047
РК Јагодина - ОРК Металац
Јагодина СЦ,,Јасса";

11/12/2022 15:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 048
РК Локомотива - СПД Раднички 2
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

11/11/2022 20:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Павловић Павле Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 037
РК Јагодина - РК Слога КВ
Јагодина Сх ,,Јасса";

05/11/2022 19:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 038
ОРК Младост - РК Шамот-65 2
Чачак Сц,,Младост";

05/11/2022 18:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 039
ОРК Мачва - РК Златар
Сх ,,Богатић";

06/11/2022 18:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Ћосић Игор Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 040
ОРК Металац - РК Карађорђе
Ваљево Сц,,15 Септембар";

05/11/2022 18:00h
Павловић Немања Судија А
Стевановић Бранислав Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 041
РК Жупа 54 - РК Локомотива
Алексанровац;

05/11/2022 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 042
СПД Раднички 2 - РК Параћин
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

05/11/2022 13:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Вујић Владан Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 031
РК Слога КВ - СПД Раднички 2
Краљево Сц,,Ибар";

30/10/2022 14:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 032
РК Шамот-65 2 - ОРК Мачва
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

30/10/2022 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 033
РК Златар - ОРК Металац
Нова Варош Гш Дворана;

10/12/2022 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 034
РК Карађорђе - РК Јагодина
Топола ОШ,,Карађорђе";

29/10/2022 15:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 035
РК Локомотива - ОРК Младост
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

29/10/2022 19:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Делегат
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 036
РК Параћин - РК Жупа 54
Параћин Сх,, 7.Јули";

30/10/2022 20:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Павловић Павле Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 025
РК Карађорђе - РК Слога КВ
Топола ОШ,,Карађорђе";

23/10/2022 19:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Максовић Бојан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 026
ОРК Металац - РК Шамот-65 2
Ваљево Сц,,15 Септембар";

23/10/2022 12:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Ћосић Игор Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 027
РК Јагодина - РК Златар
Јагодина СЦ,,Јасса";

24/10/2022 19:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 028
ОРК Мачва - РК Локомотива
Богатић Сх,,Богатић";

22/10/2022 19:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Михаиловић Зоран Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 029
ОРК Младост - РК Параћин
Чачак Сц,,Младост";

23/10/2022 19:00h
Јевтић Ђорђе Судија А
Јевтић Милош Судија Б
Соколовић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 030
РК Жупа 54 - СПД Раднички 2
Александровац Сх,,Жупа";

22/10/2022 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Петровић Александар Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 019
РК Слога КВ - РК Жупа 54
Краљево Сц,,Ибар";

16/10/2022 14:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Симоновић Бранко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 020
РК Шамот-65 2 - РК Јагодина
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

16/09/2022 19:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 021
РК Златар - РК Карађорђе
Нова Варош Гш Дворана;

30/11/2022 20:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Стаменковић Ђорђе Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 022
РК Локомотива - ОРК Металац
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

15/10/2022 20:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Васовић Бошко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 023
РК Параћин - ОРК Мачва
Богатић Сх,,Богатић";

19/10/2022 20:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 024
СПД Раднички 2 - ОРК Младост
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

16/10/2022 15:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Павловић Павле Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 013
РК Златар - РК Слога КВ
Нова Варош Гш Дворана;

09/10/2022 19:00h
Радосављевић Вукашин Судија А
Тепавчевић Горан Судија Б
Живковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 014
РК Карађорђе - РК Шамот-65 2
Топола ОШ,,Карађорђе";

09/10/2022 17:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Колак Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 015
РК Јагодина - РК Локомотива
Јагодина СЦ,,Јасса";

09/10/2022 19:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 016
ОРК Металац - РК Параћин
Ваљево Сц,,15 Септембар";

09/10/2022 17:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ћосић Игор Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 017
ОРК Мачва - СПД Раднички 2
Богатић Сх,,Богатић";

08/10/2022 19:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Николић Видоје Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 018
ОРК Младост - РК Жупа 54
Чачак Сц,,Младост";

08/10/2022 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Соколовић Горан Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 007
РК Слога КВ - ОРК Младост
Краљево Сц,,Ибар";

02/10/2022 15:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 008
РК Шамот-65 2 - РК Златар
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

02/10/2022 13:30h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Лојпур Марија Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 009
РК Локомотива - РК Карађорђе
Лапово, Ош,, Светозар Марковић";

01/10/2022 19:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Павловић Павле Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 010
РК Параћин - РК Јагодина
Параћин Сх,, 7.Јули";

02/10/2022 19:00h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 011
СПД Раднички 2 - ОРК Металац
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

02/10/2022 18:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Запад М 012
РК Жупа 54 - ОРК Мачва
Александровац Сх,,Жупа";

01/10/2022 19:00h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Запад М 001
РК Шамот-65 2 - РК Слога КВ
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

25/09/2022 14:30h