Breadcrubs-image

ПРЛ Исток мушкарци


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Ртањ 9 7 2 0 297 262 16
2 РК Јастребац 9 7 1 1 270 231 15
3 РК Бор 10 6 2 2 333 294 14
4 РК Зајечар 1949 9 6 1 2 308 249 13
5 РК БСК Хеба 9 5 1 3 291 260 11
6 РК Слога 9 5 0 4 294 289 10
7 РК Алексинац 9 4 1 4 266 267 9
8 РК Куршумлија 10 4 0 6 304 330 8
9 РСУ Вукови 22 8 3 0 5 261 273 6
10 РК Јединство 1974 9 3 0 6 279 292 6
11 РК Дубочица-54 2 9 3 0 6 267 307 6
12 РК Житорађа 9 1 0 8 263 314 2
13 ОРК Млади Радник 9 1 0 8 269 334 2
14 ГРК Младост Врање 0 0 0 0 0 0 0

ПРЛ Исток мушкарци

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Исток мушкарци

1 РК Јастребац
2 РК Ртањ
3 РК Слога
4 ГРК Младост Врање
5 РСУ Вукови 22
6 РК Јединство 1974
7 РК Зајечар 1949
8 РК Бор
9 РК Куршумлија
10 РК БСК Хеба
11 РК Дубочица-54 2
12 РК Житорађа
13 ОРК Млади Радник
14 РК Алексинац

ПРЛ Исток мушкарци

1 РК Јастребац Детаљније
2 РК Ртањ Детаљније
3 РК Слога Детаљније
4 ГРК Младост Врање Детаљније
5 РСУ Вукови 22 Детаљније
6 РК Јединство 1974 Детаљније
7 РК Зајечар 1949 Детаљније
8 РК Бор Детаљније
9 РК Куршумлија Детаљније
10 РК БСК Хеба Детаљније
11 РК Дубочица-54 2 Детаљније
12 РК Житорађа Детаљније
13 ОРК Млади Радник Детаљније
14 РК Алексинац Детаљније

ПРЛ Исток мушкарци

1.коло
  • РК Јастребац
  • 27/09/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 001
  • РК Алексинац
  • РК Ртањ
  • 23/09/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 002
  • ОРК Млади Радник
  • РК Слога
  • 24/09/2023 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 003
  • РК Житорађа
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 004
  • РК Дубочица-54 2
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 005
  • РК БСК Хеба
  • РК Јединство 1974
  • 24/09/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 006
  • РК Куршумлија
  • РК Зајечар 1949
  • 23/09/2023 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 007
  • РК Бор
2.коло
  • РК Алексинац
  • 01/10/2023 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 008
  • РК Бор
  • РК Јастребац
  • 01/10/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 009
  • РК Ртањ
  • ОРК Млади Радник
  • 05/10/2023 19:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 010
  • РК Слога
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 011
  • ГРК Младост Врање
  • РК Дубочица-54 2
  • 01/10/2023 20:00h СРЦ Дубочица, Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 012
  • РСУ Вукови 22
  • РК БСК Хеба
  • 30/09/2023 19:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 013
  • РК Јединство 1974
  • РК Куршумлија
  • 01/10/2023 15:30h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 014
  • РК Зајечар 1949
3.коло
  • РК Ртањ
  • 07/10/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 015
  • РК Алексинац
  • РК Слога
  • 08/10/2023 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 016
  • РК Јастребац
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 017
  • ОРК Млади Радник
  • РСУ Вукови 22
  • 08/10/2023 18:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 018
  • РК Житорађа
  • РК Јединство 1974
  • 08/10/2023 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 019
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Зајечар 1949
  • 07/10/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 020
  • РК БСК Хеба
  • РК Бор
  • 08/10/2023 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 021
  • РК Куршумлија
4.коло
  • РК Алексинац
  • 15/10/2023 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 022
  • РК Куршумлија
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 023
  • ГРК Младост Врање
  • РК Ртањ
  • 15/10/2023 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 024
  • РК Слога
  • ОРК Млади Радник
  • 17/10/2023 19:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 025
  • РСУ Вукови 22
  • РК Житорађа
  • 15/10/2023 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 026
  • РК Јединство 1974
  • РК Дубочица-54 2
  • 15/10/2023 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 027
  • РК Зајечар 1949
  • РК БСК Хеба
  • 15/10/2023 18:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 028
  • РК Бор
5.коло
  • РК Слога
  • 22/10/2023 14:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 029
  • РК Алексинац
  • РСУ Вукови 22
  • 22/10/2023 21:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 030
  • РК Јастребац
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 031
  • РК Ртањ
  • РК Јединство 1974
  • 22/10/2023 19:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 032
  • ОРК Млади Радник
  • РК Зајечар 1949
  • 21/10/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 033
  • РК Житорађа
  • РК Бор
  • 21/10/2023 19:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 034
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Куршумлија
  • 21/10/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 035
  • РК БСК Хеба
6.коло
  • РК Алексинац
  • 29/10/2023 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 036
  • РК БСК Хеба
  • РК Јастребац
  • 28/10/2023 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 037
  • РК Јединство 1974
  • РК Ртањ
  • 29/10/2023 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 038
  • РСУ Вукови 22
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 039
  • ГРК Младост Врање
  • ОРК Млади Радник
  • 29/10/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 040
  • РК Зајечар 1949
  • РК Житорађа
  • 29/10/2023 18:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 041
  • РК Бор
  • РК Дубочица-54 2
  • 28/10/2023 12:30h Лесковац, СРЦ Дубочица Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 042
  • РК Куршумлија
7.коло
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 043
  • РК Алексинац
  • РК Зајечар 1949
  • 04/11/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 044
  • РК Јастребац
  • РК Јединство 1974
  • 05/11/2023 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 045
  • РК Ртањ
  • РСУ Вукови 22
  • 05/11/2023 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 046
  • РК Слога
  • РК Бор
  • 04/11/2023 16:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 047
  • ОРК Млади Радник
  • РК Куршумлија
  • 05/11/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 048
  • РК Житорађа
  • РК БСК Хеба
  • 05/11/2023 17:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 049
  • РК Дубочица-54 2
8.коло
  • РК Алексинац
  • 12/11/2023 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 050
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Јастребац
  • 12/11/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 051
  • РК Бор
  • РК Ртањ
  • 11/11/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 052
  • РК Зајечар 1949
  • РК Слога
  • 12/11/2023 15:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 053
  • РК Јединство 1974
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 054
  • РСУ Вукови 22
  • ОРК Млади Радник
  • 12/11/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 055
  • РК Куршумлија
  • РК Житорађа
  • 12/11/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 056
  • РК БСК Хеба
9.коло
  • РСУ Вукови 22
  • 19/11/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 057
  • РК Алексинац
  • РК Куршумлија
  • 18/11/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 058
  • РК Јастребац
  • РК Бор
  • 18/11/2023 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 059
  • РК Ртањ
  • РК Зајечар 1949
  • 18/11/2023 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 060
  • РК Слога
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 061
  • ГРК Младост Врање
  • РК БСК Хеба
  • 18/11/2023 14:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 062
  • ОРК Млади Радник
  • РК Дубочица-54 2
  • 18/11/2023 16:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 063
  • РК Житорађа
10.коло
  • РК Алексинац
  • 26/11/2023 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 064
  • РК Житорађа
  • РК Јастребац
  • 26/11/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 065
  • РК БСК Хеба
  • РК Ртањ
  • 25/11/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 066
  • РК Куршумлија
  • РК Слога
  • 25/11/2023 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 067
  • РК Бор
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 068
  • РК Зајечар 1949
  • РСУ Вукови 22
  • 26/11/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 069
  • РК Јединство 1974
  • ОРК Млади Радник
  • 25/11/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 070
  • РК Дубочица-54 2
11.коло
  • РК Јединство 1974
  • 03/12/2023 18:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 071
  • РК Алексинац
  • РК Дубочица-54 2
  • 03/12/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 072
  • РК Јастребац
  • РК БСК Хеба
  • 03/12/2023 15:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 073
  • РК Ртањ
  • РК Куршумлија
  • 02/12/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 074
  • РК Слога
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 075
  • ГРК Младост Врање
  • РК Зајечар 1949
  • 03/12/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 076
  • РСУ Вукови 22
  • РК Житорађа
  • 03/12/2023 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 077
  • ОРК Млади Радник
12.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 078
  • ОРК Млади Радник
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 079
  • РК Житорађа
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 080
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 081
  • РК БСК Хеба
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 082
  • РК Куршумлија
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 083
  • РК Бор
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 084
  • РК Зајечар 1949
13.коло
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 085
  • РК Алексинац
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 086
  • РК Јастребац
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 087
  • РК Ртањ
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 088
  • РК Слога
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 089
  • ГРК Младост Врање
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 090
  • РСУ Вукови 22
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 091
  • РК Јединство 1974
14.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 092
  • РК Јастребац
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 093
  • РК Ртањ
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 094
  • РК Слога
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 095
  • ГРК Младост Врање
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 096
  • РСУ Вукови 22
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 097
  • РК Јединство 1974
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 098
  • РК Зајечар 1949
15.коло
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 099
  • РК Алексинац
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 100
  • РК Јастребац
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 101
  • ОРК Млади Радник
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 102
  • РК Житорађа
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 103
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 104
  • РК БСК Хеба
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 105
  • РК Куршумлија
16.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 106
  • РК Ртањ
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 107
  • РК Слога
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 108
  • ГРК Младост Врање
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 109
  • РСУ Вукови 22
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 110
  • РК Јединство 1974
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 111
  • РК Зајечар 1949
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 112
  • РК Бор
17.коло
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 113
  • РК Алексинац
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 114
  • РК Јастребац
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 115
  • РК Ртањ
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 116
  • ОРК Млади Радник
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 117
  • РК Житорађа
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 118
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 119
  • РК БСК Хеба
18.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 120
  • РК Слога
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 121
  • РСУ Вукови 22
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 122
  • ГРК Младост Врање
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 123
  • РК Јединство 1974
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 124
  • РК Зајечар 1949
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 125
  • РК Бор
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 126
  • РК Куршумлија
19.коло
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 127
  • РК Алексинац
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 128
  • РК Јастребац
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 129
  • РК Ртањ
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 130
  • РК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 131
  • ОРК Млади Радник
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 132
  • РК Житорађа
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 133
  • РК Дубочица-54 2
20.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 134
  • ГРК Младост Врање
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 135
  • РК Зајечар 1949
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 136
  • РК Јединство 1974
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 137
  • РСУ Вукови 22
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 138
  • РК Бор
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 139
  • РК Куршумлија
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 140
  • РК БСК Хеба
21.коло
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 141
  • РК Алексинац
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 142
  • РК Јастребац
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 143
  • РК Ртањ
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 144
  • РК Слога
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 145
  • ГРК Младост Врање
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 146
  • ОРК Млади Радник
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 147
  • РК Житорађа
22.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 148
  • РСУ Вукови 22
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 149
  • РК Куршумлија
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 150
  • РК Бор
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 151
  • РК Зајечар 1949
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 152
  • РК Јединство 1974
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 153
  • РК БСК Хеба
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 154
  • РК Дубочица-54 2
23.коло
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 155
  • РК Алексинац
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 156
  • РК Јастребац
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 157
  • РК Ртањ
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 158
  • РК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 159
  • ГРК Младост Врање
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 160
  • РСУ Вукови 22
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 161
  • ОРК Млади Радник
24.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 162
  • РК Јединство 1974
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 163
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 164
  • РК БСК Хеба
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 165
  • РК Куршумлија
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 166
  • РК Бор
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 167
  • РК Зајечар 1949
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 168
  • РК Житорађа
25.коло
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 169
  • РК Алексинац
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 170
  • РК Јастребац
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 171
  • РК Ртањ
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 172
  • РК Слога
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 173
  • ГРК Младост Врање
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 174
  • РСУ Вукови 22
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 175
  • РК Јединство 1974
26.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 176
  • РК Зајечар 1949
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 177
  • ОРК Млади Радник
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 178
  • РК Житорађа
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 179
  • РК Дубочица-54 2
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 180
  • РК БСК Хеба
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 181
  • РК Куршумлија
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 182
  • РК Бор

Билтени

24/11/2023 Службена саопштења 09
17/11/2023 Службена саопштења 08
10/11/2023 Службена саопштења 07
03/11/2023 Службена саопштења 06
27/10/2023 Службена саопштења 05
20/10/2023 Службена саопштења 04
13/10/2023 Службена саопштења 03
06/10/2023 Службена саопштења 02
29/09/2023 Службена саопштења 01

Решења

24/11/2023 Решење о кажњавању играча Алексе Павловића (РК Зајечар 1949)
24/11/2023 Решење о кажњавању РК Зајечар 1949
24/11/2023 Решење о кажњавању ОРК Млади Радник
24/11/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Рудар - ЖРК Ђердап
17/11/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Павловић Алексе (РК Зајечар 1949)
17/11/2023 Решење о суспензији играча Павловић Алексе (РК Зајечар 1949)
17/11/2023 Решење о кажњавању РК Зајечар 1949
10/11/2023 Решење о одигравању заосталих утакмица
10/11/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Наиса 2 - ЖРК Младост
03/11/2023 Решење о кажњавању контролора Здравковић Горана
03/11/2023 Решење о кажњавању играча Пешић Марка (РУ Вукови 22)
03/11/2023 Решење о кажњавању играча Јовановић Давида (РУ Вукови 22)
03/11/2023 Решење о кажњавању играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
03/11/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против ОРК Млади радник
03/11/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против ЖРК Врање
03/11/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - ЖРК Наиса
27/10/2023 Решење о суспензији контролора Горана Здравковића
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Пешић Марка (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о суспензији играча Пешић Марка (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о кажњавању РУ Вукови 22
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Јовановић Давида (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о суспензији играча Јовановић Стефана (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о кажњавању РУ Вукови 22
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о суспензији играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о кажњавању РК БСК Хеба
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против тренера Ташковић Горана (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о суспензији тренера Ташковић Горана (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о кажњавању РК БСК Хеба
27/10/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ОРК Млади Радник
20/10/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ОРК Млади Радник
20/10/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - ЖРК Пирот
20/10/2023 Решење о покретању дисциплинског поступка против контролора Здравковић Горана
20/10/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ОРК Млади Радник
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице ОРК Млади Радник - РК Вукови 22
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице РК Млади Радник - ЖРК Ђердап
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Слога - РК Немањић
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Власотинце
13/10/2023 Решење о искључењу из такмичења ГРК Младост Врање
13/10/2023 Решење о кажњавању ГРК Младост Врање
13/10/2023 Решење о искључењу из такмичења РСУ Феникс
13/10/2023 Решење о кажњавању РСУ Феникс
06/10/2023 Решење о одлагању утакмице ОРК Млади Радник - РК Слога
06/10/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - ЖРК Врање
06/10/2023 Решење о одлагању утакмице АРИФ Осице - РК Радан
29/09/2023 Решење о одлагању утакмице ГРК Младост Врање - РК Дубочица-54 2
29/09/2023 Решење о одлагању утакмице РК Вукови 22 - РК БСК Хеба

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

ПРЛ Исток мушкарци

11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 071
РК Јединство 1974 - РК Алексинац
Велика Плана;

03/12/2023 18:30h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Недељковић Мирослав
Бр.ута: ПРЛ Исток М 072
РК Дубочица-54 2 - РК Јастребац
Лесковац, хала Партизан;

03/12/2023 18:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 073
РК БСК Хеба - РК Ртањ
Бујановац;

03/12/2023 15:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 074
РК Куршумлија - РК Слога
Куршумлија;

02/12/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Стојановић Владимир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 076
РК Зајечар 1949 - РСУ Вукови 22
Зајечар;

03/12/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Илић Ј. Милан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 077
РК Житорађа - ОРК Млади Радник
Житорађа;

03/12/2023 18:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Тасић Слободан
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 064
РК Алексинац - РК Житорађа
Алексинац;

26/11/2023 19:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Грујић Драгољуб
Бр.ута: ПРЛ Исток М 065
РК Јастребац - РК БСК Хеба
Блаце;

26/11/2023 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Здравковић Горан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 066
РК Ртањ - РК Куршумлија
Бољевац;

25/11/2023 19:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 067
РК Слога - РК Бор
Петровац;

25/11/2023 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис
Бр.ута: ПРЛ Исток М 069
РСУ Вукови 22 - РК Јединство 1974
Лесковац, хала Партизан;

26/11/2023 18:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Павловић Дејан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 070
ОРК Млади Радник - РК Дубочица-54 2
Пожаревац;

25/11/2023 14:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 057
РСУ Вукови 22 - РК Алексинац
Лесковац, хала Партизан;

19/11/2023 18:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Цветковић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 058
РК Куршумлија - РК Јастребац
Куршумлија;

18/11/2023 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 059
РК Бор - РК Ртањ
Бор;

18/11/2023 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Стојановић Владимир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 060
РК Зајечар 1949 - РК Слога
Зајечар;

18/11/2023 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Илић Ј. Милан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 062
РК БСК Хеба - ОРК Млади Радник
Бујановац;

18/11/2023 14:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Здравковић Горан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 063
РК Дубочица-54 2 - РК Житорађа
Лесковац, хала Партизан;

18/11/2023 16:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 050
РК Алексинац - РК Дубочица-54 2
Алексинац;

12/11/2023 19:00h
Петрески Филип Судија А
Живковић Лука Судија Б
Тасић Слободан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 051
РК Јастребац - РК Бор
Блаце;

12/11/2023 19:00h
Милошевић Драган Судија А
Голубовић Иван Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 052
РК Ртањ - РК Зајечар 1949
Бољевац;

11/11/2023 19:00h
Цветковић Јован Судија А
Петровић Лука Судија Б
Здравковић Горан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 053
РК Слога - РК Јединство 1974
Петровац;

12/11/2023 15:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 055
ОРК Млади Радник - РК Куршумлија
Пожаревац;

12/11/2023 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Павловић Дејан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 056
РК Житорађа - РК БСК Хеба
Житорађа;

12/11/2023 17:00h
Станковић Данијел Судија А
Маринковић Предраг Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 044
РК Зајечар 1949 - РК Јастребац
Зајечар;

04/11/2023 18:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Здравковић Горан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 045
РК Јединство 1974 - РК Ртањ
Велика Плана;

05/11/2023 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис
Бр.ута: ПРЛ Исток М 046
РСУ Вукови 22 - РК Слога
Лесковац, хала Партизан;

05/11/2023 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 047
РК Бор - ОРК Млади Радник
Бор;

04/11/2023 16:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Тасић Слободан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 048
РК Куршумлија - РК Житорађа
Куршумлија;

05/11/2023 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 049
РК БСК Хеба - РК Дубочица-54 2
Бујановац;

05/11/2023 17:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 036
РК Алексинац - РК БСК Хеба
Алексинац;

29/10/2023 15:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 037
РК Јастребац - РК Јединство 1974
Блаце;

28/10/2023 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 038
РК Ртањ - РСУ Вукови 22
Бољевац;

29/10/2023 20:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 040
ОРК Млади Радник - РК Зајечар 1949
Пожаревац;

29/10/2023 18:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојановић Владимир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 041
РК Житорађа - РК Бор
Житорађа;

29/10/2023 18:30h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Ковачевић Сергеј
Бр.ута: ПРЛ Исток М 042
РК Дубочица-54 2 - РК Куршумлија
Лесковац, СРЦ Дубочица;

28/10/2023 12:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 029
РК Слога - РК Алексинац
Петровац;

22/10/2023 14:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 030
РСУ Вукови 22 - РК Јастребац
Лесковац, хала Партизан;

22/10/2023 21:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Тасић Слободан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 032
РК Јединство 1974 - ОРК Млади Радник
Велика Плана;

22/10/2023 19:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојановић Владимир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 033
РК Зајечар 1949 - РК Житорађа
Зајечар;

21/10/2023 18:30h
Јанковић Милан Судија А
Голубовић Иван Судија Б
Цветковић Милица
Бр.ута: ПРЛ Исток М 034
РК Бор - РК Дубочица-54 2
Бор;

21/10/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 035
РК Куршумлија - РК БСК Хеба
Куршумлија;

21/10/2023 19:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Станковић Валентина Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 022
РК Алексинац - РК Куршумлија
Алексинац;

15/10/2023 18:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 024
РК Ртањ - РК Слога
Бољевац;

15/10/2023 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 025
ОРК Млади Радник - РСУ Вукови 22
Пожаревац;

17/10/2023 19:30h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ђорђевић Денис
Бр.ута: ПРЛ Исток М 026
РК Житорађа - РК Јединство 1974
Житорађа;

15/10/2023 19:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Стојановић Владимир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 027
РК Дубочица-54 2 - РК Зајечар 1949
Лесковац, хала Партизан;

15/10/2023 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 028
РК БСК Хеба - РК Бор
Бујановац;

15/10/2023 18:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 015
РК Ртањ - РК Алексинац
Бољевац;

07/10/2023 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 016
РК Слога - РК Јастребац
Петровац;

08/10/2023 18:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 018
РСУ Вукови 22 - РК Житорађа
Лесковац;

08/10/2023 18:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Здравковић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 019
РК Јединство 1974 - РК Дубочица-54 2
Велика Плана;

08/10/2023 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Павловић Дејан
Бр.ута: ПРЛ Исток М 020
РК Зајечар 1949 - РК БСК Хеба
Зајечар;

07/10/2023 19:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Ђорђевић Дамир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 021
РК Бор - РК Куршумлија
Бор;

08/10/2023 20:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Станковић Валентина Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 008
РК Алексинац - РК Бор
Алексинац;

01/10/2023 15:30h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 009
РК Јастребац - РК Ртањ
Блаце;

01/10/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Грујић Драгољуб
Бр.ута: ПРЛ Исток М 010
ОРК Млади Радник - РК Слога
Пожаревац;

05/10/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис
Бр.ута: ПРЛ Исток М 012
РК Дубочица-54 2 - РСУ Вукови 22
СРЦ Дубочица, Лесковац;

01/10/2023 20:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Цветковић Милица
Бр.ута: ПРЛ Исток М 013
РК БСК Хеба - РК Јединство 1974
Бујановац;

30/09/2023 19:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Ковачевић Сергеј
Бр.ута: ПРЛ Исток М 014
РК Куршумлија - РК Зајечар 1949
Куршумлија;

01/10/2023 15:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Козић Златко
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 001
РК Јастребац - РК Алексинац
Блаце;

27/09/2023 19:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 002
РК Ртањ - ОРК Млади Радник
Бољевац;

23/09/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир
Бр.ута: ПРЛ Исток М 003
РК Слога - РК Житорађа
Петровац;

24/09/2023 18:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Ковачевић Сергеј
Бр.ута: ПРЛ Исток М 006
РК Јединство 1974 - РК Куршумлија
Велика Плана;

24/09/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 007
РК Зајечар 1949 - РК Бор
Зајечар;

23/09/2023 18:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојановић Владимир
Top