Breadcrubs-image

ПРЛ Исток мушкарци


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 Слога 11 10 1 0 409 343 21
2 Зајечар 1949 11 9 0 2 366 321 18
3 Морава 11 8 1 2 373 354 17
4 Јастребац 10 7 1 2 318 296 15
5 Бор 11 7 0 4 370 356 14
6 Алексинац 11 4 2 5 337 320 10
7 Ртањ 11 4 0 7 337 350 8
8 Нишка Бања 11 4 0 7 355 372 8
9 Јединство 1974 10 3 1 6 315 320 7
10 Дубочица-54 2 11 3 0 8 303 361 6
11 Житорађа 11 2 0 9 311 349 4
12 Младост Врање 11 1 0 10 339 391 2

ПРЛ Исток мушкарци

11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Исток мушкарци

1 Дубочица-54 2
2 Бор
3 Ртањ
4 Младост Врање
5 Нишка Бања
6 Алексинац
7 Слога
8 Морава
9 Житорађа
10 Зајечар 1949
11 Јединство 1974
12 Јастребац

ПРЛ Исток мушкарци

1 Дубочица-54 2 Детаљније
2 Бор Детаљније
3 Ртањ Детаљније
4 Младост Врање Детаљније
5 Нишка Бања Детаљније
6 Алексинац Детаљније
7 Слога Детаљније
8 Морава Детаљније
9 Житорађа Детаљније
10 Зајечар 1949 Детаљније
11 Јединство 1974 Детаљније
12 Јастребац Детаљније

ПРЛ Исток мушкарци

1.коло
  • Дубочица-54 2
  • 26/09/2022 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 001
  • Јастребац
  • Бор
  • 24/09/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 002
  • Јединство 1974
  • Ртањ
  • 26/09/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 003
  • Зајечар 1949
  • Младост Врање
  • 24/09/2022 14:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 004
  • Житорађа
  • Нишка Бања
  • 24/09/2022 20:00h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 005
  • Морава
  • Алексинац
  • 23/09/2022 20:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 006
  • Слога
2.коло
  • Јастребац
  • 02/10/2022 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 007
  • Слога
  • Дубочица-54 2
  • 01/10/2022 13:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 008
  • Бор
  • Јединство 1974
  • 02/10/2022 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 009
  • Ртањ
  • Зајечар 1949
  • 02/10/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 010
  • Младост Врање
  • Житорађа
  • 02/10/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 011
  • Нишка Бања
  • Морава
  • 02/10/2022 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 012
  • Алексинац
3.коло
  • Бор
  • 08/10/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 013
  • Јастребац
  • Ртањ
  • 12/10/2022 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 014
  • Дубочица-54 2
  • Младост Врање
  • 08/10/2022 17:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 015
  • Јединство 1974
  • Нишка Бања
  • 08/10/2022 18:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 016
  • Зајечар 1949
  • Алексинац
  • 08/10/2022 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 017
  • Житорађа
  • Слога
  • 09/10/2022 18:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 018
  • Морава
4.коло
  • Јастребац
  • 15/10/2022 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 019
  • Морава
  • Дубочица-54 2
  • 16/10/2022 18:30h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 020
  • Младост Врање
  • Бор
  • 15/10/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 021
  • Ртањ
  • Јединство 1974
  • 16/10/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 022
  • Нишка Бања
  • Зајечар 1949
  • 16/10/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 023
  • Алексинац
  • Житорађа
  • 15/10/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 024
  • Слога
5.коло
  • Ртањ
  • 22/10/2022 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 025
  • Јастребац
  • Нишка Бања
  • 23/10/2022 20:00h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 026
  • Дубочица-54 2
  • Младост Врање
  • 23/10/2022 14:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 027
  • Бор
  • Алексинац
  • 23/10/2022 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 028
  • Јединство 1974
  • Слога
  • 22/10/2022 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 029
  • Зајечар 1949
  • Морава
  • 22/10/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 030
  • Житорађа
6.коло
  • Јастребац
  • 30/10/2022 11:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 031
  • Житорађа
  • Дубочица-54 2
  • 30/10/2022 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 032
  • Алексинац
  • Бор
  • 01/11/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 033
  • Нишка Бања
  • Ртањ
  • 29/10/2022 17:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 034
  • Младост Врање
  • Јединство 1974
  • 30/10/2022 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 035
  • Слога
  • Зајечар 1949
  • 29/10/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 036
  • Морава
7.коло
  • Младост Врање
  • 05/11/2022 12:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 037
  • Јастребац
  • Слога
  • 05/11/2022 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 038
  • Дубочица-54 2
  • Алексинац
  • 05/11/2022 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 039
  • Бор
  • Нишка Бања
  • 06/11/2022 20:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 040
  • Ртањ
  • Морава
  • 05/11/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 041
  • Јединство 1974
  • Житорађа
  • 05/11/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 042
  • Зајечар 1949
8.коло
  • Јастребац
  • 12/11/2022 20:30h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 043
  • Зајечар 1949
  • Дубочица-54 2
  • 13/11/2022 18:30h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 044
  • Морава
  • Бор
  • 13/11/2022 19:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 045
  • Слога
  • Ртањ
  • 11/11/2022 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 046
  • Алексинац
  • Младост Врање
  • 13/11/2022 13:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 047
  • Нишка Бања
  • Јединство 1974
  • 13/11/2022 16:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 048
  • Житорађа
9.коло
  • Нишка Бања
  • 20/11/2022 19:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 049
  • Јастребац
  • Житорађа
  • 19/11/2022 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 050
  • Дубочица-54 2
  • Морава
  • 19/11/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 051
  • Бор
  • Слога
  • 18/11/2022 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 052
  • Ртањ
  • Алексинац
  • 20/11/2022 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 053
  • Младост Врање
  • Зајечар 1949
  • 19/11/2022 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 054
  • Јединство 1974
10.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 055
  • Јединство 1974
  • Дубочица-54 2
  • 27/11/2022 18:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 056
  • Зајечар 1949
  • Бор
  • 26/11/2022 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 057
  • Житорађа
  • Ртањ
  • 01/12/2022 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 058
  • Морава
  • Младост Врање
  • 27/11/2022 14:00h Врање Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 059
  • Слога
  • Нишка Бања
  • 27/11/2022 18:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 060
  • Алексинац
11.коло
  • Алексинац
  • 03/12/2022 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 061
  • Јастребац
  • Јединство 1974
  • 04/12/2022 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 062
  • Дубочица-54 2
  • Зајечар 1949
  • 04/12/2022 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 063
  • Бор
  • Житорађа
  • 03/12/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 064
  • Ртањ
  • Морава
  • 03/12/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 065
  • Младост Врање
  • Слога
  • 03/12/2022 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 066
  • Нишка Бања
12.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 067
  • Дубочица-54 2
  • Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 068
  • Бор
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 069
  • Ртањ
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 070
  • Младост Врање
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 071
  • Нишка Бања
  • Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 072
  • Алексинац
13.коло
  • Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 073
  • Јастребац
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 074
  • Дубочица-54 2
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 075
  • Јединство 1974
  • Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 076
  • Зајечар 1949
  • Нишка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 077
  • Житорађа
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 078
  • Морава
14.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 079
  • Бор
  • Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 080
  • Ртањ
  • Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 081
  • Младост Врање
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 082
  • Нишка Бања
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 083
  • Алексинац
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 084
  • Слога
15.коло
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 085
  • Јастребац
  • Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 086
  • Дубочица-54 2
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 087
  • Бор
  • Нишка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 088
  • Јединство 1974
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 089
  • Зајечар 1949
  • Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 090
  • Житорађа
16.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 091
  • Ртањ
  • Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 092
  • Нишка Бања
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 093
  • Младост Врање
  • Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 094
  • Алексинац
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 095
  • Слога
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 096
  • Морава
17.коло
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 097
  • Јастребац
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 098
  • Дубочица-54 2
  • Нишка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 099
  • Бор
  • Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 100
  • Ртањ
  • Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 101
  • Јединство 1974
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 102
  • Зајечар 1949
18.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 103
  • Младост Врање
  • Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 104
  • Слога
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 105
  • Алексинац
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 106
  • Нишка Бања
  • Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 107
  • Морава
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 108
  • Житорађа
19.коло
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 109
  • Јастребац
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 110
  • Дубочица-54 2
  • Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 111
  • Бор
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 112
  • Ртањ
  • Нишка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 113
  • Младост Врање
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 114
  • Јединство 1974
20.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 115
  • Нишка Бања
  • Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 116
  • Житорађа
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 117
  • Морава
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 118
  • Слога
  • Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 119
  • Алексинац
  • Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 120
  • Зајечар 1949
21.коло
  • Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 121
  • Јастребац
  • Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 122
  • Дубочица-54 2
  • Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 123
  • Бор
  • Морава
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 124
  • Ртањ
  • Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 125
  • Младост Врање
  • Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 126
  • Нишка Бања
22.коло
  • Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 127
  • Алексинац
  • Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 128
  • Јединство 1974
  • Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 129
  • Зајечар 1949
  • Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 130
  • Житорађа
  • Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 131
  • Морава
  • Нишка Бања
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 132
  • Слога

Решења

26/11/2022 Службена саопштења 09
26/11/2022 Решење о искључењу из такмичења РК Радан
26/11/2022 Решење о кажњавању судија Панић - Гајић
26/11/2022 Решење о кажњавању делегата Александрић Милице
18/11/2022 Службена саопштења 08
18/11/2022 Решење о кажњавању играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
18/11/2022 Решење о кажњавању играча Сандуловић Немање (РК Зајечар 1949)
18/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против судија Панић - Гајић
18/11/2022 Решење о суспензији судија Панић - Гајић
18/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против делегата Александрић Милице
18/11/2022 Решење о суспензији делегата Александрић Милице
18/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против ЖРК Врање
10/11/2022 Службена саопштења 07
10/11/2022 Решење о кажњавању играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
10/11/2022 Решење о кажњавању играчице Јовановић Јоване (ЖРК Власотинце)
10/11/2022 Решење о кажњавању судија Живковић - Петрески
10/11/2022 Решење о кажњавању делегата Здравковић Жељка
10/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против играча Маљевић Веселини (РК Житорађа)
10/11/2022 Решење о суспензији играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
10/11/2022 Решење о кажњавању РК Житорађа
10/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против играча Сандуловић Немање (РК Зајечар 1949)
10/11/2022 Решење о суспензији играча Сандуловић Немање (РК Зајечар 1949)
10/11/2022 Решење о кажњавању РК Зајечар 1949
10/11/2022 Решење о кажњавању РК Младост Врање
04/11/2022 Службена саопштења 06
04/11/2022 Решење о одлагању утакмице ЖРК Пожаревац - ЖРК Рудар
04/11/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против ГРК Младост Врање
04/11/2022 Решење о кажњавању РК Дубочица-52 2
04/11/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
04/11/2022 Решење о суспензији играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
04/11/2022 Решење о кажњавању ЖРК Ђердап
04/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против играчице Јовановић Јоване (ЖРК Власотинце)
04/11/2022 Решење о суспензији играчице Јовановић Јоване (ЖРК Власотинце)
04/11/2022 Решење о кажњавању ЖРК Власотинце
04/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против судија Живковић - Петрески
04/11/2022 Решење о суспензији судија Живковић - Петрески
04/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против делегата Здравковић Жељка
04/11/2022 Решење о суспензији делегата Здравковић Жељка
28/10/2022 Службена саопштења 05
28/10/2022 Решење о одлагању утакмице РУ Феникс - РК Радан
21/10/2022 Службена саопштења 04
21/10/2022 Решење о одлагању утакмице РК Зајечар 1949 - ЖРК Рудар
21/10/2022 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Младост
14/10/2022 Службена саопштења 03
14/10/2022 Решење о одлагању утакмице ЖРК Морава - РК Радан
14/10/2022 Решење о кажњавању играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
14/10/2022 Решење о кажњавању играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
14/10/2022 Решење о кажњавању играча Џамић Вељка (РК Морава)
07/10/2022 Службена саопштења 02
07/10/2022 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Ремесиана
07/10/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
07/10/2022 Решење о суспензији играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
07/10/2022 Решење о кажњавању РК Нишка Бања
07/10/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Маљевић Веселини (РК Житорађа)
07/10/2022 Решење о суспензији играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
07/10/2022 Решење о кажњавању РК Житорађа
07/10/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Џамић Вељка (РК Морава)
07/10/2022 Решење о суспензији играча Џамић Вељка (РК Морава)
07/10/2022 Решење о кажњавању РК Морава
30/09/2022 Службена саопштења 01
30/09/2022 Решење о одлагању утакмице ЖРК Пожаревац - ЖРК Алексинац
30/09/2022 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Врање
30/09/2022 Решење о одлагању утакмице РСУ Феникс - ЖРК Морава

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ПРЛ Исток мушкарци

11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 061
Алексинац - Јастребац
Алексинац;

03/12/2022 15:30h
Стефановић Марјан Судија А
Радојичић Милош Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 062
Јединство 1974 - Дубочица-54 2
Велика Плана;

04/12/2022 18:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 063
Зајечар 1949 - Бор
Зајечар;

04/12/2022 18:00h
Станковић Данијел Судија А
Маринковић Предраг Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 064
Житорађа - Ртањ
Житорађа;

03/12/2022 19:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 065
Морава - Младост Врање
Велика Плана;

03/12/2022 19:00h
Цветковић Милица Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 066
Слога - Нишка Бања
Петровац;

03/12/2022 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 056
Дубочица-54 2 - Зајечар 1949
Лесковац;

27/11/2022 18:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 057
Бор - Житорађа
Бор;

26/11/2022 20:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 058
Ртањ - Морава
Бољевац;

01/12/2022 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 059
Младост Врање - Слога
Врање;

27/11/2022 14:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ђорђевић Славољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 060
Нишка Бања - Алексинац
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

27/11/2022 18:30h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 049
Нишка Бања - Јастребац
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

20/11/2022 19:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Станковић Валентина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 050
Житорађа - Дубочица-54 2
Житорађа;

19/11/2022 17:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 051
Морава - Бор
Велика Плана;

19/11/2022 19:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 052
Слога - Ртањ
Петровац;

18/11/2022 19:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Урникар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 053
Алексинац - Младост Врање
Алексинац;

20/11/2022 18:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 054
Зајечар 1949 - Јединство 1974
Зајечар;

19/11/2022 18:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 043
Јастребац - Зајечар 1949
Блаце;

12/11/2022 20:30h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 044
Дубочица-54 2 - Морава
Лесковац, хала Партизан;

13/11/2022 18:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 045
Бор - Слога
Бор;

13/11/2022 19:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 046
Ртањ - Алексинац
Бољевац;

11/11/2022 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 047
Младост Врање - Нишка Бања
Врање, Економска школа;

13/11/2022 13:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 048
Јединство 1974 - Житорађа
Велика Плана;

13/11/2022 16:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ристић Далибор Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 037
Младост Врање - Јастребац
Врање, Економска школа;

05/11/2022 12:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Стојилковић Ивица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 038
Слога - Дубочица-54 2
Петровац;

05/11/2022 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 039
Алексинац - Бор
Алексинац;

05/11/2022 15:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 040
Нишка Бања - Ртањ
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

06/11/2022 20:30h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 041
Морава - Јединство 1974
Велика Плана;

05/11/2022 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 042
Житорађа - Зајечар 1949
Житорађа;

05/11/2022 19:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Станковић Валентина Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 031
Јастребац - Житорађа
Блаце;

30/10/2022 11:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 032
Дубочица-54 2 - Алексинац
Лесковац, хала Партизан;

30/10/2022 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 033
Бор - Нишка Бања
Бор;

01/11/2022 20:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 034
Ртањ - Младост Врање
Бољевац;

29/10/2022 17:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 035
Јединство 1974 - Слога
Велика Плана;

30/10/2022 18:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 036
Зајечар 1949 - Морава
Зајечар;

29/10/2022 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 025
Ртањ - Јастребац
Бољевац;

22/10/2022 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 026
Нишка Бања - Дубочица-54 2
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

23/10/2022 20:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 027
Младост Врање - Бор
Врање, Економска школа;

23/10/2022 14:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 028
Алексинац - Јединство 1974
Алексинац;

23/10/2022 18:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 029
Слога - Зајечар 1949
Петровац;

22/10/2022 20:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 030
Морава - Житорађа
Велика Плана;

22/10/2022 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Урникар Филип Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 019
Јастребац - Морава
Блаце;

15/10/2022 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 020
Дубочица-54 2 - Младост Врање
Лесковац, хала Партизан;

16/10/2022 18:30h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Блажић Марко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 021
Бор - Ртањ
Бор;

15/10/2022 20:30h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 022
Јединство 1974 - Нишка Бања
Велика Плана;

16/10/2022 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 023
Зајечар 1949 - Алексинац
Зајечар;

16/10/2022 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 024
Житорађа - Слога
Житорађа;

15/10/2022 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 013
Бор - Јастребац
Бор;

08/10/2022 20:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 014
Ртањ - Дубочица-54 2
Бољевац;

12/10/2022 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 015
Младост Врање - Јединство 1974
Врање, Економска школа;

08/10/2022 17:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 016
Нишка Бања - Зајечар 1949
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

08/10/2022 18:30h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Здравковић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 017
Алексинац - Житорађа
Алексинац;

08/10/2022 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 018
Слога - Морава
Петровац;

09/10/2022 18:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 007
Јастребац - Слога
Блаце;

02/10/2022 19:00h
Станковић Данијел Судија А
Маринковић Предраг Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 008
Дубочица-54 2 - Бор
Лесковац, хала Партизан;

01/10/2022 13:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Блажић Марко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 009
Јединство 1974 - Ртањ
Велика Плана;

02/10/2022 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Урникар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 010
Зајечар 1949 - Младост Врање
Зајечар;

02/10/2022 19:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 011
Житорађа - Нишка Бања
Житорађа;

02/10/2022 19:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Здравковић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 012
Морава - Алексинац
Алексинац;

02/10/2022 19:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 001
Дубочица-54 2 - Јастребац
Лесковац, хала Партизан;

26/09/2022 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 002
Бор - Јединство 1974
Бор;

24/09/2022 20:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 003
Ртањ - Зајечар 1949
Зајечар;

26/09/2022 19:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 004
Младост Врање - Житорађа
Врање, Економска школа;

24/09/2022 14:00h
Митић Марко Судија А
Миљковић Андријана Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 005
Нишка Бања - Морава
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

24/09/2022 20:00h
Станковић Данијел Судија А
Маринковић Предраг Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 006
Алексинац - Слога
Алексинац;

23/09/2022 20:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Станковић Валентина Делегат
Top